18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

OGŁOSZENIE!

bob26 • 2013-12-29, 15:42
Ogłoszenie!


Zamienię syna kibica Wisły.
Na córkę... Może być k***ą.




:idzwch*j:

zylasty

2013-12-29, 17:08
k***a! Jak już piszesz "dowcip", to naucz się stawiać znaki interpunkcyjne!

bj...........nn

2013-12-29, 18:07
a co, twoja pasiasta matka szuka zmienniczki?

Polak88

2013-12-29, 18:21
zylasty napisał/a:

k***a! Jak już piszesz "dowcip", to naucz się stawiać znaki interpunkcyjne!




Wygarnij,mu!Nawróć,go,!,Świat ,będzie ,zbawiony ,przez ,znaki ,interpunkcyjne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,

Sn...........ol

2013-12-29, 18:30
Dla mnie te dwa kluby powinno się usunąć. Tzn, nie, ich kibiców bo jak można k***a ze sprzętem latać ? To już nie kibice ba to już nie k***a hoolsi, to zwykła hołota, którą trzeba w y e l i m i n o w a ć. k***y ze sprzetem jest każdy cwany. Wstyd przynoszą kibicowskiej Polsce.

Wuk

2013-12-29, 18:31
No... jedyne do czego nadaje się polska piłka, to do szerzenia nienawiści.
Dziękuję.

Manto

2013-12-29, 18:37
a czym się różni k***a od kibica wisły ?

Banancoll

2013-12-29, 18:40
Manto napisał/a:

a czym się różni k***a od kibica wisły ?



k***ę się wyr*cha no a kibica nie... o to chodziło w tej zagadce ??

Silikonowy

2013-12-29, 19:51
j***ć klasyki...





Juventus stara Dama, Legia stara k***a
:trollencjusz:

grzesiu_id

2013-12-29, 20:16
@Marxe
"Jednego k***a na tym poj***nym świecie nie zrozumiem..."

Skoro wszystko resztę wiesz to wytłumacz mi proszę zasadę działania pompy wirowej krętnej.

Suchy214

2013-12-29, 20:27
Widzę że pasiaści wojownicy internetu działają :D
Nie rozumiem jednego, dlaczego kibice klubów spoza Krakowa sapią się o ten sprzęt? Tnie się Wisła z sąsiadką a jedyni którzy ewentualnie mogą mieć z tym problemy to hks.
Ale oczywiście najwięcej do powiedzenia na temat kibiców mają ludzie którzy życie oglądają w komputerze lub czasami z okna, dlatego też, oddaję im głos ;)

T0B1

2013-12-29, 21:06
Marxe napisał/a:

Jednego k***a na tym poj***nym świecie nie zrozumiem:po ch*j k***a tłuc kogoś kto nie jest za np. Legią tylko za innym klubem? Bo akurat tamten klub woli a nie Legie i to jest powód by kose między żebra wstawić? Takich debili co tak myślą powinno się w trybie natychmiastowym wyj***ć do gułagu na 10 lat z 1 bochenem chleba z biedry w towarzystwie 100 napalonych murzynów ,bo od takich to kij uj***ny gównem,obrzygany i wsadzony w dupe cyganowi jest więcej wart...



W skrócie: Wisła i Cracovia (na tych dwóch klubach to wyjaśnię) to, pomijając kluby piłkarskie, również "mafie" zajmujące się nielegalną działalności (narkotyki itp.). Jak to mafie, lubią ze sobą wojować. Wszystko byłoby spoko gdyby nie durni "kibice" (bo przecież jak mieszkasz na Krowodrzej no to już zostałeś zaszufladkowany jako kibic Wisły, jak na Hucie - Cracovii), którzy myślą, że skoro ich mafijni "koledzy" się tłuką, to i oni powinni.

Natomiast co do jednego to wszyscy powinniście się ze mną zgodzić - rozsiewanie debilizmu nigdy nie jest dobre. Po co więc takie ch*jowe wstawki na głównej?

VisennaCK

2013-12-29, 21:36
Manto napisał/a:

a czym się różni k***a od kibica wisły ?


wygrałeś mój dzień tym pytaniem :)


Wiem, że nikogo moje zdanie tutaj nie obchodzi, a kobieta, która wypowiada się na temat kibiców to już w ogóle hest herezja, ale nie na jednym wyjeździe byłam, nie jeden mecz widziałam i co jak co, ale Cracovia na stadionie jest mega świetnie zorganizowaną kibicowsko ekipą :)

A teraz przepraszam, ale muszę wracać do kuchni :)

Pącki

2013-12-29, 22:16
A główną mafią rozprowadzającą narkotyki w Krakowie jest Arka :) To również oni zlecili zabójstwo Człowieka. To jest tak poj***ne że :idzwch*j:

grrronek

2013-12-29, 22:51
j***ć pasy

Polak88

2013-12-30, 00:18
VisennaCK napisał/a:

Manto napisał/a:

a czym się różni k***a od kibica wisły ?


wygrałeś mój dzień tym pytaniem :)


Wiem, że nikogo moje zdanie tutaj nie obchodzi, a kobieta, która wypowiada się na temat kibiców to już w ogóle hest herezja, ale nie na jednym wyjeździe byłam, nie jeden mecz widziałam i co jak co, ale Cracovia na stadionie jest mega świetnie zorganizowaną kibicowsko ekipą :)

A teraz przepraszam, ale muszę wracać do kuchni :)




Nie przepraszaj, chodź się por*chać a potem możesz wrócić do swojego pokoju i zrobić coś dobrego do jedzenia;)