18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogarnij to - SmartBird

Pan_Dawid • 2013-01-24, 01:54
Oto smartbird wykonany przez firmę Festo zaprezentowany podczas SolidWorks World 2013
Robi wrażenie :roll:


tepad.no

2013-01-24, 09:52
czy nie lepiej dla tych wszystkich widzow byloby, gdyby ktos zrobil 1 dobrej jakosci filmik i pozniej udostepnil go do sciagniecia a reszta zajelaby sie ogladaniem?

wojtek95do

2013-01-24, 10:03
Teraz ludzie będą sp***alać przed ptakami bo będą myśleli, że ich nagrywają

Staszek83

2013-01-24, 10:21
Tuksk pójdzie o krok dalej i będzie montował wideorejestratory. To dopiero będzie maszynaka do robienia kasy. Problem będzie z ostrzeganiem się na radyjku.

pjm77

2013-01-24, 10:24
Nie wątpię że to wielki krok dla aerodynamiki, ale z punktu widzenia czysto estetycznego wolę kotokopter.
Ponadto kotokopter przynosi na myśl więcej zastosowań praktycznych. Na przykład można by uwalniać niewielkie ładunki gówna na przechodniów dużo precyzyjniej niż przy pomocy tego ptaszyska. Albo, powiedzmy, zapie**alać pieniądze z tacy na mszy (po zainstalowaniu odpowiedniego wysięgnika i chwytaka). Tym niezdarnym ptakiem nigdy by się to nie udało.

Yeti1989

2013-01-24, 10:29
Ja to widzę tylko kupę smartfonów i debili którzy zamiast obejrzeć jeden porzadny filmik na youtube to trzymają w ręce telefoniki-zabawki i nagrywają w super jakości VGA. Potem walą konia przy filmiku bo jakiś tam robot trochę polatał. Założę się że 9/10 osób w tej sali nie widziała nigdy na oczy cycków.

Apox

2013-01-24, 10:42
@zielonyyoo
istnieje coś takiego jak "Zespół widzenia mimo ślepoty".

Nie_wiem

2013-01-24, 11:24
Czy jest dostępna wersja ze schowkiem na kokainę?

Go...........Fr

2013-01-24, 12:20

Jak dla mnie owad taki jak Waszka jest projektem wartym uwagi ponieważ to stworzenie potrafi zawisnąć w powietrzu i w chwile moment osiągnąć w miarę szybką prędkość i to w tym kierunku powinno się budować takie roboty bo ptaszek nie ma tu zastosowania chyba że dla myśliwych :P

Massdeath

2013-01-24, 12:29
Podczepić jeszcze pocisk powietrze ziemia i nowa zabawka dla wojska gotowa :) I to zdziwienie na mordach talibów jak ptaszek przeleciał, nasrał i jaskinię rozj***ło :D

VANKIERAS

2013-01-24, 13:25
szefie zdechł nasz ostatni sokól maltanski jaki jest na swiecie .... a jak zdechł zapomniałem go karmic .... hmm...??? już wiem kupimy smartbirda i nikt sie nie zjarzy ...ale on kosztuje tysiące wiem i dlatego ty za niego zapłacisz hahahahah

wympal

2013-01-24, 13:52
teraz będą nam popełniać samobójstwa mewą z powietrza

ska

2013-01-24, 14:34
juz widze jak amerykanska armia zakupuje cale stado ptakow do szpiegowania swoich obywateli

virdem

2013-01-24, 14:55
Yeti1989 napisał/a:

Ja to widzę tylko kupę smartfonów i debili którzy zamiast obejrzeć jeden porzadny filmik na youtube to trzymają w ręce telefoniki-zabawki i nagrywają w super jakości VGA. Potem walą konia przy filmiku bo jakiś tam robot trochę polatał. Założę się że 9/10 osób w tej sali nie widziała nigdy na oczy cycków.



Jestem pewien ze 3/4 z tych ludzi nagrywalo w jakosci HD, vga na zachodzie powoli umiera ;)
Ale fakt to jest straszne, ludziom nie wystarczą wspomnienia i rejestracja czegos wlasnym ku*a mozgiem ktory jest do tego stworzony tylko zamiast sie skupic na pokazie i w pelni go docenic kreca filmik zeby przyszpanic przed kims...

chrisonit

2013-01-24, 15:17
Już przed naszą erą mieli takie cacka...


do............!

2013-01-24, 15:23
Czy każdy jest tak tępy i nie potrafi się domyśleć co będzie następstwem takich robotów? To normalne że będą służyły do szpiegowania i zwiadu terenu, teraz w strefie wojny nawet do ptaków będą strzelać bo nie wiadomo będzie czy to z czasem nie robot wroga.