18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Oficjalny język na Śląsku

Hadisz • 2015-06-01, 22:03
Wiecie jaki jest oficjalny język na śląsku?
-
-
-
-
-
Węgielski :kupa:

Michael_Myers

2015-06-01, 22:10
na slasku wydobywa sie wegiel zebys mial co na srake brać a Ty sobie żarty robisz ;)

Hadisz

2015-06-01, 22:17
Jestem z Dolnego Śląska i nasza miedź ma w ch*j większy wkład w gospodarke Polski niż Twój zj***ny węgiel. Gdzie Ty żyjesz

mygyry

2015-06-01, 22:28
Węgiel miał by zajebisty udział w gospodarce, gdyby był wydobywany w rentowny sposób, zamiast trawnić pieniądze na spółkach i zarządach. Myślę, że wielu zagranicznych przywódców widząc co robimy z naszymi dobrami naturalnym pęka ze śmiechu

Omikron

2015-06-01, 22:32
W tej chwili śląsk ma bardzo mały wkład w gospodarkę :P
Przykład z rodziny: zamówienie miedzi do fabryki z zagranicy bardziej się opłaca, tak samo z każdym innym materiałem.. Np znam też osobę, która zamawia blachy kwasówki z azji..
W lato kupowałem węgiel, dużo tańszy był zagraniczny, więc wziąłem ten tańszy.

Jak tu żyć.. Wyjeżdżam za rok jak PO albo PIS będzie u władzy.. Ludzie są debilami, że popierają ten motłoch, ale co poradzisz..

mi...........80

2015-06-01, 23:06
jak się nazywa oficjalny polski język?

- katoloński

Hadisz napisał/a:

Jestem z Dolnego Śląska i nasza miedź ma w ch*j większy wkład w gospodarke Polski niż Twój zj***ny węgiel. Gdzie Ty żyjesz



pie**olisz, to nie jest twoja miedź

k***a nie jestem Hanysem, ale im nie ujmujcie, bo gdyby nie hanysowska krwawica, to Polska by ch*ja miała, to są fakty

Za to zajebiście rentowne jest wpie**alanie pieniędzy w kościół k***a...

Pi...........un

2015-06-02, 00:11
na śląsku mieszkają twardzi ludzie, za to ich cenię

Stnq

2015-06-02, 00:19
@mitrus80 Polska dalej ch*ja ma. I hanysi mieli na to nic bardzo duży wpływ, ignorancie.

Virsitaris

2015-06-02, 00:31
Stnq napisał/a:

@mitrus80 Polska dalej ch*ja ma. I hanysi mieli na to nic bardzo duży wpływ, ignorancie.



No tak, k***a. Hanysi zaj***li całą inteligencję narodu, podpie**olili wszystkie wartościowe skarby. Najechali Polskę, popalili żydów i Słowian w obozach.

Zainstalowali też zajebisty system i agentów, którzy długo rozkładali ten kraj od środka. Pewnie też hanysi przychodzą po polskie kamienice, bo tak bardzo dotknęła ich ta wielka batalia o wyplewienie gwiazdkowego pomiotu.


Ja pie**olę, chyba z tą eksterminacją inteligencji narodu nikt nie żartował. Głupota tak ordynarna, że prosi się o powtórkę z historii. Jeden bałwan nakręca nagonkę na niewinnych ludzi, którzy tak jak inni w tym pie**olonym kraju, chcą żyć i nieraz wiążą koniec z końcem - a banda wieprzy w garniturach żyje sobie w spokoju i patrzy na takich zjebów genetycznych.

Pozdrawiam.

Nelias

2015-06-02, 00:35
Próbujesz pobić rekord suchości kawału?

Hadisz

2015-06-02, 00:40
Nelias napisał/a:

Próbujesz pobić rekord suchości kawału?


Nawet nie podejmuje próby walki z Mistrzem Bongiem

Cimek

2015-06-02, 01:12
@Hadisz

Rozpie**alają mnie głąby, którzy myślą, jeżeli są z dolnego śląska, to należą do niego.

Zrozum głąbie , że jesteś po prostu Gorolem.
Jedynie co, to tam do was, powinno się emigrować wszystkich ludzi ze Sosnowca jak i całe miasto.

ulifont

2015-06-02, 01:37
Najlepsze jest to, że Polacy sobie wmawiają, że my jesteśmy Niemcami i chcemy się odłączyć. Owszem mieć swój kraj nazywany Śląskiem piękna idea, jednak nie widzę przeszkód, aby pokojowo współistnieć i chwalić sie wspólną historią czy osiągnięciami, zachowując przy tym lokalną tożsamość i wolność, którą tak bardzo chcą niszczyć zwolennicy "WIELKIEJ POLSKI".

SalirSI

2015-06-02, 01:55
Wszyscy pie**olicie głupoty jak totalne pojeby. Jestem ze śląska i kocham ten region, ale moja ojczyzna to Polska i brzydzę się że w moim kraju, w obecnych czasach, ludzie zamiast się jednoczyć przeciwko prawdziwym wrogom, to wolą besztać się nawzajem. Jestem ze śląska ale czy obrażam i ubliżam tym którzy mieszkają na pomorzu czy w środkowej Polsce ? Co my wam k***a zrobliśmy że na nas tak napie**alacie ? Że mamy dość złodziei z wiejskiej i nie raz nie dwa przeciwko nim protestowaliśmy ? Że chcemy żeby każdy region Polski mógł sam się zarządzać ? Ja mieszkam na śląsku i nie mam żadnego pojęcia o problemach które mają ludzie z północnej Polski i wzajemnie więc czemu całym krajem ma zarządzać kilkaset ludzi mieszkających w Warszawie ? My mamy swoje problemy i swoje sprawy do rozwiązania i tak samo wy. Trzy razy robiliśmy powstania, rok w rok, żeby być w Polsce, chociaż ni ch*ja nam się to nie opłacało a wy nam odpłacacie bezsensowną nienawiścią.... DZIĘKI k***A WIELKIE

Yasiu99

2015-06-02, 02:13
Polacy chyba tak mają. W szkole w klasach dzielimy się na grupki kumpli i nielubianych, na klasy, roczniki, szkoły, wszędzie szukamy konkurencji. W miastach na osiedla, na terenach wiejskich na wsie. na górali, ślązaków, warszawiaków, śledzików zza buga, nadmorzaków. Dalej na wschodnią i zachodnią, północną i południową Polskę...
Niestety taka natura że jednoczymy się tylko w obliczu wspólnego wroga. Swoją drogą chciałbym kiedyś pojechać gdzieś w Polskę, spotkać grupkę karków którzy na odpowiedź do pytania skąd jestem zareagują jakimś "ooo fajnie, może byśmy walneli browarka za spotkanie bo kupę kilometrów przejechałeś".