18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofiara mody

mateuszowy • 2013-10-24, 21:10
Filip znowu o modzie.


GoldRoger777

2013-10-24, 21:17
Kangur yeti z kasztanem na plecach. Nosz ja pie**ole.

brudny

2013-10-24, 21:25
Mlody hajzer jest ok. szkoda że tv(tfu)n

RockyWood

2013-10-24, 21:31
czy wszyscy projektanci "mody" w PL to pie**olone fagi którzy jakimś cudem uniknęli sterylizacji (a może nie?) w swoim zakładzie dla umysłowo ociemniałych?

tabaraba

2013-10-24, 21:35
3:12 - Hajzer zniszczył to coś, hehehe xD

rockface123

2013-10-24, 21:35
to już noszenie starych dżinsów na dupie nie jest modne? o k***a, ale niemodny jestem

saves

2013-10-24, 21:42
Spodnie z końcówki programu zniszczyły mi psychikę.

primex

2013-10-24, 22:08
Ja pie**ole same pedały i cioty. Dokąd ten świat zmierza?!

Dupa_Zza_Krzaka

2013-10-24, 22:19
Dobry troll, pewnie nie załapali, że cały czas sobie z nich jaja robi.

mateuszowy

2013-10-24, 22:28
Niestety takich ubranych "mężczyzn" na co dzień jest coraz więcej :(

Wiewiór z lasu

2013-10-24, 22:58
Nie mieści mi się to w głowie, jak można dopuścić do tego, aby takie wybrakowane jednostki były na fali, jakiejkolwiek.

Przecież, no jak k***a, tyle hajsu tam się pakuje w te rzeczy, jeszcze ci "jutuberzy" razem z "blogerami" zarabiają pewnie jakiś tam procent, paradoksalnie im jest się bardziej wypaczonym, tym więcej można na tym zyskać.

Wystarczy spojrzeć na dowolnego "jutubera", nie wiem co w tym widzą masy, smutny kraj.


EdmundKemper

2013-10-25, 00:08
ch*j tam, że takich cioteczek na ulicach coraz więcej, ale do k***y nędzy dziewczynki(bo kobietami ich nazwać nie można) wybierają coraz częściej właśnie takie indywidua. Społeczeństwo się samo degeneruje i unicestwia.

Manhunt661

2013-10-25, 00:58
Uwaga frajerzy! mam ważny komunikat:

ogłaszam koniec świata...

dziękuję dobranoc..

Ptoon

2013-10-25, 02:26
Cytat:

Wystarczy spojrzeć na dowolnego "jutubera", nie wiem co w tym widzą masy, smutny kraj.



Akurat jest dobra godzina na rozprawy filozoficzne, to ci wytłumaczę. Żyjemy w czasach wszechobecnej zakały i fermentu filozoficznego, który niektórzy nazywają postmodernizmem. Nurt ten wyrósł z opozycji do modernizmu, który stawiał na przejrzystość granic i zdecydowane teorie (patrz np. totalitaryzm). Teraz taką jednoznaczność się odrzuca i wszczepia się w ludzi relatywizm. Wszystko i nic, tolerancja nietolerancji, dobre i cnotliwe wampiry oraz źli i okrutni księża. Wszystko można wyrwać z kontekstu i wrzucić w inny dla nowej, odmiennej perspektywy. Sztuka nie może być zła, może być tylko niezrozumiana.
Odbiorcami tej wszechobecnej tendencji zacierania granic są dzieciaki, które łatwo się w tej ideologii życia odnajdują, bo nic ta ideologia od nich nie wymaga. Mogą zrobić wszystko i w razie negatywnego odbioru mają oręż argumentacyjny nie do przejścia w dzisiejszych czasach, po prostu zostali niezrozumiani. Masy, którym zaszczepiono relatywizm mogą na to tylko przytaknąć.