18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ofiara katem

mygyry • 2018-05-15, 09:32
To tak gdyby ktoś uważał, że Ameryka i Izrael różnią się od Rosji.

USA zablokowały przyjęcie oświadczenia Rady Bezpieczeństwa ONZ, wzywającego do niezależnego śledztwa w sprawie wydarzeń w Strefie Gazy

—podały źródła dyplomatyczne. W poniedziałkowych starciach z siłami izraelskimi zginęło 58 Palestyńczyków.

W projekcie tekstu, jak podaje agencja AFP, Rada Bezpieczeństwa ONZ potępia przemoc w Strefie Gazy i „wyraża swoje oburzenie i smutek po śmierci palestyńskich cywilów, którzy korzystają z prawa do pokojowego demonstrowania”. Rada wzywa także do przeprowadzenia „niezależnego i transparentnego” śledztwa.

Odnosząc się do przeniesienia amerykańskiej ambasady do Jerozolimy Rada Bezpieczeństwa podkreśliła w projekcie dokumentu, iż „jakakolwiek decyzja lub działanie, które zmieniło charakter, status lub skład demograficzny Świętego Miasta Jerozolima, nie ma mocy prawnej, jest nieważne i musi zostać unieważnione zgodnie z odpowiednimi rezolucjami Rady Bezpieczeństwa”.

58 Palestyńczyków zginęło, a blisko 2800 zostało rannych w poniedziałkowych starciach z izraelskimi siłami w Strefie Gazy na granicy z Izraelem. Protesty odbywały się przeciwko przeniesieniu ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy. Dane te przekazał palestyński resort zdrowia.

Agencje piszą, że był to najkrwawszy dzień w Strefie Gazy od czasu wojny w tej palestyńskiej enklawie między kontrolującym ją Hamasem a Izraelem w 2014 roku.

nowynick

2018-05-15, 09:33
jaka ofiara? Przecież to od 70 lat morduje cywilów...

mygyry napisał/a:

To tak gdyby ktoś uważał, że Ameryka i Izrael różnią się od Rosji.



Oczywiście, że się różnią. Rosjanie wpadną dużo pogwałcą, nakradną, zastrzelą trochę ŻOŁNIERZY i PARTYZANTÓW, posadzą swoich u władzy i względny spokój. U$raelici wpadną, mało pogwałcą, zaczną eksterminować cały naród, przejmą ziemie i miasta, zrobią z tubylców niewolników osadzonych w gettach z łaskawym prawem dla wybrańców przebywania wśród pejsatych celem służenia. Oj nauczyły się pejsy od niemców sporo... Ciekawe kiedy odpalą krematoria?

poligon6

2018-05-15, 09:37
Z dobrych wiadomości jest to ze pasoŻyd Soros został wydalony z kałem z Wegier. Moszna? Moszna! Wystarczyło go trochę poddusic i sam uciekł. Teraz pora na Polske i fundacje Batorego.

wormgoro

2018-05-15, 09:38
Hmm wklejasz tu wiadomości dość okrojoną którą można znaleźć prawie na każdym portalu.
Co tobą kierowało?

mygyry

2018-05-15, 09:41
@up A po co mam wj***ć ścianę tekstu z którego nic więcej ciekawego nie wynika, podczas, gdy cała ciekawostka jest aż nadto tutaj opisana, zresztą i tak wywalą do polityki i religii, ale z ciekawości można rzucić okiem, jak rzekomo wielka demokracja tuszuje zbrodnie wojenne obrzezanych sojuszników

100Burned

2018-05-15, 09:49
nowynick napisał/a:

jaka ofiara? Przecież to od 70 lat morduje cywilów...



Oczywiście, że się różnią. Rosjanie wpadną dużo pogwałcą...



Ze wszystkich zbrodni na ludności cywilnej (za wyjątkiem kaźni dokonanej przez upaińców) najgorsze są gwałty. Najgorsze.

Wolałbym zostać zastrzelony niż mieć żonę ruszoną przez jakiegoś ch*ja.

Wiewór

2018-05-15, 09:50
Nikogo nie obchodzą palestyńscy terroryści atakujący granicę izraelską.

janlew

2018-05-15, 09:51
Jaka ofiara? Bogaci amerykańscy żydzi tak samo jak sponsorowali Hitlera gdy ten mordował 6mln polskich obywateli, katoliskich Polaków i semickich Aszkenazi. I tak samo sponsoruje Izrael by mordował semickich Palestyńczyków i Persów.

~Velture

2018-05-15, 09:52
Cytat:

„wyraża swoje oburzenie i smutek


Uwielbiam te dyplomatyczne zwroty... brakuje tylko aby wyrazili głębokie ubolewanie...

100Burned

2018-05-15, 09:53
Abraxus napisał/a:

Nikogo nie obchodzą palestyńscy terroryści atakujący granicę izraelską.



Abraxiu możesz piec macę spokojnie :amused:

mygyry

2018-05-15, 09:57
janlew napisał/a:

Jaka ofiara?

losu

Wiewór

2018-05-15, 09:58
Mówiłem, że jestem leniwy. Kupuję gotową.

wormgoro

2018-05-15, 10:18
mygyry napisał/a:

zresztą i tak wywalą do polityki i religii,



Ja myślę że raczej do sucharów :)

krasnal_hałabała

2018-05-17, 13:02
janlew napisał/a:

Jaka ofiara? Bogaci amerykańscy żydzi tak samo jak sponsorowali Hitlera gdy ten mordował 6mln polskich obywateli, katoliskich Polaków i semickich Aszkenazi. I tak samo sponsoruje Izrael by mordował semickich Palestyńczyków i Persów.




Wszystko ok ale Persowie nie są semitami, to naród Indoirański podobnie jak większość europejczyków.

janlew

2018-05-17, 14:48
krasnal_hałabała napisał/a:

Wszystko ok ale Persowie nie są semitami, to naród Indoirański podobnie jak większość europejczyków.


Wiem. Nie napisałem semickich Persów.