18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwilż

~_Yarko_ • 2024-03-15, 15:07
Młody miał pecha.


Pionizacja w wersji z Jekaterynburga.

rafal560

2024-03-16, 00:25
Bardziej mnie zastanawia co tam Michael J. Fox robił? :-D

Siriuz

2024-03-16, 01:53
Geraldinio napisał/a:

sowiecka gnido.



Oh ta miłość... jak admin nie śpi to może się przywita z Tobą :) Sam jesteś niesprowokowana wojna i tak ksenofobie - wychowanie czyni zjebem, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.

Adenoid_Hynkel napisał/a:

Dokładnie, pewnie tak samo wyprane banderowskie mózgi widziały Lachów panów w kilkuletnich dzieciach polskich.
Ssmani widzieli zwierzęta we wszystkim co słowiańskie.
Stalinowcy widzieli panów kapitalistów w dzieciach głodzonych na Ukrainie. Dziś żołnierze idf widzą zwierzęta w palestyńskich dzieciach. Spora część patoli ma wyprane mózgi i tyle, dla cieszących japy nie ma ratunku.
Rozumiem niechec do obcych i sam jestem ksenofobem, ale nie bezmozga sp***olina umysłowa.



Dehumanizacja, a potem ludzie wyżynają się jak dzikusy

Nome

2024-03-16, 02:21
Siriuz napisał/a:


Dehumanizacja, a potem ludzie wyżynają się jak dzikusy



Ludzie się wyrzynają jak dzikusy, wejdź na topik Inwazja na Ukrainę, tam potrenuj swój humanitaryzm, a nie tu udawaj wstrząśniętego!

Dwa lata ludzie giną, bo ruskie rozpętały wojnę, bo jak zwykle im mało. Pieprzę ruskich, mam ich dosyć, na początku wojny czytałam rosyjskie fora w nadziei, że oni są przeciw wojnie, ale nie byli, teraz niedawno znowu tam weszłam i jedyne co mają do powiedzenia, to że fajnie, że Krym jest znowu ich, bo lubią tam jeździć na wakacje i cieszą się, że Ukraińców i Tatarów wypędzili. Dla mnie ruskie to nie ludzie, nie potrafię zobaczyć w nich człowieczeństwa, może w nielicznych, ale na pewno nie w większości.
Więc nie udawaj jaki jesteś humanitarny hipokryto.

Siriuz

2024-03-16, 02:36
Nome napisał/a:

Ludzie się wyrzynają jak dzikusy, wejdź na topik Inwazja na Ukrainę, tam potrenuj swój humanitaryzm, a nie tu udawaj wstrząśniętego!
Dwa lata ludzie giną, bo ruskie rozpętały wojnę, bo jak zwykle im mało. Pieprzę ruskich, mam ich dosyć, na początku wojny czytałam rosyjskie fora w nadziei, że oni są przeciw wojnie, ale nie byli, teraz niedawno znowu tam weszłam i jedyne co mają do powiedzenia, to że fajnie, że Krym jest znowu ich, bo lubią tam jeździć na wakacje i cieszą się, że Ukraińców i Tatarów wypędzili. Dla mnie ruskie to nie ludzie, nie potrafię zobaczyć w nich człowieczeństwa, może w nielicznych, ale na pewno nie w większości.
Więc nie udawaj jaki jesteś humanitarny hipokryto.



Weź nie pie**ol bo mi się już nie chce strzępić języka. Ta j***na wojna i całe jej okrucieństwo to w głównej mierze zasługa sprzedajnych kurew w Europie, które najpierw doprowadziły tej do wojny, a potem ją podsycały za k***a nasze pieniądze. Jesteś k***a naiwny jak wciąż wierzysz w tę j***ną propagandę o Putinie odbudowującym imperium. j***ny komediant-k***iszon zrobił z Ukraińców żywe tarcze, z ludzi którzy mieli głęboko w dupie NATO, którzy nie mieli problemu z Rosjanami, aż przyszedł ten opłacony zjebus i zaczęli nakręcać rusofobię. Ile k***a można powtarzać - wystarczyłoby aby Ukraina zachowała neutralność i zadeklarowała, że nie wstąpi do NATO. Wojny i tego całego okrucieństwa by nie było. Jak uważasz inaczej to idz wymień wyprany mózg na nowy. W tym konflikcie to j***na Europa wraz Ameryką są tymi złymi, którzy z pełną świadomością spalili Ukrainę i zburzyli pokój w Europie. Nie pierwszy raz zresztą. Sprzedajne k***y.

Jeszcze ten pokrucz w naszym sejmie też wygraża Rosji... tak Ci się podoba wojna, że chciałbyś aby Polska też do niej weszła? Chcesz walczyć za j***ną Bruksele i Jankesów? Za zielony k***a ład i wpie**alanie robaków? Tak ci szpieszno żeby ginąć za te zakłamane, skorumpowane zapijaczone mordy?

Nome

2024-03-16, 02:58
Siriuz napisał/a:

Weź nie pie**ol bo mi się już nie chce strzępić języka. Ta j***na wojna i całe jej okrucieństwo to w głównej mierze zasługa sprzedajnych kurew w Europie, które najpierw doprowadziły tej do wojny, a potem ją podsycały za k***a nasze pieniądze. Jesteś k***a naiwny jak wciąż wierzysz w tę j***ną propagandę o Putinie odbudowującym imperium. j***ny komediant-k***iszon zrobił z Ukraińców żywe tarcze, z ludzi którzy mieli głęboko w dupie NATO, którzy nie mieli problemu z Rosjanami, aż przyszedł ten opłacony zjebus i zaczęli nakręcać rusofobię. Ile k***a można powtarzać - wystarczyłoby aby Ukraina zachowała neutralność i zadeklarowała, że nie wstąpi do NATO. Wojny i tego całego okrucieństwa by nie było. Jak uważasz inaczej to idz wymień wyprany mózg na nowy. W tym konflikcie to j***na Europa wraz Ameryką są tymi złymi, którzy z pełną świadomością spalili Ukrainę i zburzyli pokój w Europie. Nie pierwszy raz zresztą. Sprzedajne k***y.
Jeszcze ten pokrucz w naszym sejmie też wygraża Rosji... tak Ci się podoba wojna, że chciałbyś aby Polska też do niej weszła? Chcesz walczyć za j***ną Bruksele i Jankesów? Za zielony k***a ład i wpie**alanie robaków? Tak ci szpieszno żeby ginąć za te zakłamane, skorumpowane zapijaczone mordy?



aha, to mamy jasność kim jesteś ruski trollu
mnie też się nie chce strzępić języka, bo podejrzewam, że jak ci dobrze zapłacą, to napiszesz tu wszystko, co ci ruskie każą, więc dyskusja bez sensu
i doucz się historii mądralo, w zeszłym wieku ruskie wyzwalali nas trzy razy, pierwszy raz się nie udało, potem dwa razy niestety tak, więc nie mam ochoty, żeby nas znowu wyzwalali, kiedy Ukraina ogłosiła niepodległość to Polacy się cieszyli, że jak ruskie zaatakują, to najpierw będą musieli stawić czoła Ukrainie i zauważ, że nie zastanawiali się czy ruskie zaatakują, tylko kiedy, ten naród mongolskich bękartów po prostu nie umie żyć inaczej niż atakując innych i zagarniać i kraść, to co nie jego

Siriuz

2024-03-16, 03:14
Nome napisał/a:

aha, to mamy jasność kim jesteś ruski trollu
mnie też się nie chce strzępić języka, bo podejrzewam, że jak ci dobrze zapłacą, to napiszesz tu wszystko, co ci ruskie każą, więc dyskusja bez sensu
i doucz się historii mądralo, w zeszłym wieku ruskie wyzwalali nas trzy razy, pierwszy raz się nie udało, potem dwa razy niestety tak, więc nie mam ochoty, żeby nas znowu wyzwalali, kiedy Ukraina ogłosiła niepodległość to Polacy się cieszyli, że jak ruskie zaatakują, to najpierw będą musieli stawić czoła Ukrainie i zauważ, że nie zastanawiali się czy ruskie zaatakują, tylko kiedy, ten naród mongolskich bękartów po prostu nie umie żyć inaczej niż atakować innych



Jedź k***a naziolu w cholerę na te wojnę i zgiń tam, tylko odpie**ol się od Polaków, nam na żadną wojnę się nie śpieszy... jakbyś k***a skończył szkołę i cokolwiek wiedział o geopolityce to wiedziałbyś, że na uczelniach od co najmniej 30 lat uczono, że strefa buforowa między NATO a Rosją to gwarant bezpieczeństwa Europy. Wszyscy k***a wykształceni ludzie wiedzieli, że jak tylko NATO ruszy na Ukrainę to wybuchnie wojna. A bękarty, które żyją z atakowania innych to są za Atlantykiem. Doedukuj się k***a, bo widzę że czytać i pisać potrafisz.

Szrek_masochista

2024-03-16, 12:25
Przywłaszczyli sobie kaszojad :lol: a

Przywłaszczyli sobie kaszojada :lol:

Qba_123

2024-03-16, 13:16
Siriuz napisał/a:

Ilu jest jeszcze ksenofobów na świecie?
Trzeba mieć nieźle we łbie sp***olone, żeby oglądać wypadek dziecka i cieszyć japę, że to rosyjskie dziecko.



Za 20 lat to dziecko może ci matkę gwałcić.

majeńka

2024-03-16, 13:29
Siriuz napisał/a:

Jedź k***a naziolu w cholerę na te wojnę i zgiń tam, tylko odpie**ol się od Polaków, nam na żadną wojnę się nie śpieszy...

Nie mów Sk***IELU o polakach "nam"!!!

Od szajsu jaki nam serwujesz z wielu kont od lat po prostu nie da się obronić tezy jakobyś był polakiem. Bo nawet polacy zdrajcy takich głupot nie gadają.

Twoi kochani rodacy zachowują się gorzej od Hitlera, i to od początku istnienia waszego kraiku. Przykłady: szwaby w trakcie WW2 ukrywali obozy koncentracyjne przed własnym społeczeństwem, kacapi obozami "filtracyjnymi", zbrodniami w Buczy, czy też herbatką z polonem jeszcze się chwalą. Szwaby mieli głupie złudzenia wyższości, kacapi dowodzili wszem i wobec że są podludźmi — i robią to do dziś dnia, kiedy tylko zobaczą wynalazki cywilizacji typu kibel.

Ciężko o mieszkańca Polski który byłby na tyle głupi aby wstrzymać się przed pomocą Ukrainie: nawet pisiory, dla których wojsko to szkaplerze pokropki i ceremonie chwały polskiego oręża też wspierali Ukrainę. Kiedy bandyta napadnie sąsiada, jeśli mu nie pomożesz to wiesz że bandyta jutro przyjdzie do ciebie.

Siriuz

2024-03-16, 14:49
majeńka napisał/a:

Nie mów Sk***IELU o polakach "nam"!!!
Od szajsu jaki nam serwujesz z wielu kont od lat po prostu nie da się obronić tezy jakobyś był polakiem. Bo nawet polacy zdrajcy takich głupot nie gadają.
Twoi kochani rodacy zachowują się gorzej od Hitlera, i to od początku istnienia waszego kraiku. Przykłady: szwaby w trakcie WW2 ukrywali obozy koncentracyjne przed własnym społeczeństwem, kacapi obozami "filtracyjnymi", zbrodniami w Buczy, czy też herbatką z polonem jeszcze się chwalą. Szwaby mieli głupie złudzenia wyższości, kacapi dowodzili wszem i wobec że są podludźmi — i robią to do dziś dnia, kiedy tylko zobaczą wynalazki cywilizacji typu kibel.
Ciężko o mieszkańca Polski który byłby na tyle głupi aby wstrzymać się przed pomocą Ukrainie: nawet pisiory, dla których wojsko to szkaplerze pokropki i ceremonie chwały polskiego oręża też wspierali Ukrainę. Kiedy bandyta napadnie sąsiada, jeśli mu nie pomożesz to wiesz że bandyta jutro przyjdzie do ciebie.



"pomaga" tak jak Zelenski po rozpętaniu wojny "będziemy walczyć do ostatniego Ukraińca" po czym jeździł sobie po świecie żebrając o pieniądze na bankietach... Mam głęboko w dupie za kogo mnie masz, bo każdy ma swój rozum i potrafi wyciągnąć wnioski. Ciekawe na co idą te pieniądze, które dostaje Zeleński, a któremu marzy się aby wciągnąć w tę wojnę resztę Europy, może coś o tym wiesz, bandyto?

Qba_123 napisał/a:

Za 20 lat to dziecko może ci matkę gwałcić.



Chyba Twoje

ra0mir

2024-03-18, 15:27
Geraldinio napisał/a:

Natomiast sp***olenie umysłowe psycholi popierających mordowanie ukraińskich dzieci w niczym nie sprowokowanej wojnie osiąga właśnie Mount Everest zbydlęcenia.
Przy okazji, nie używaj słów których nie rozumiesz sowiecka gnido. Ksenofobia to wrogość wobec obcych kultur i ras, a tu mamy zwyczajną, klasyczną, pielęgnowaną z dziada pradziada od kilkuset lat rusofobię, z której jesteśmy dumni.
Bo dobry rusek to martwy rusek, bez względu na wiek, płeć czy wyznanie.



Amen kolego amen.

Ja to bym rusofobią nie do końca nazywał.
Po prostu jako w miarę myślący człowiek wyciągnąłem wnioski z opowieści dziadków:

"Za Niemca było ciężko ale był porządek. Za to jak przyszli ruscy to tylko gwałty, rabunki i morderstwa bezsensowne."