18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odwiedziny

GoldRoger777 • 2014-10-19, 21:22
-Co mówi punk będący na oddziale onkologicznym?







-j***ne skiny.




Tak naprawdę punk nic nie mówi, bo jest zapijaczonym j***nym brudasem i nawet nie wie co to onkologia

ulifont

2014-10-19, 21:48
To co wrzuciłeś/napisałeś powinno być pokazywane jako definicja słowa "wypociny" bądź "niewypał".

~Beny

2014-10-19, 22:39
Przypomniał mi sie tekst koleżanki, która bawiła się w brudasa: 'lepiej ch*jem mieszać ciasto niż ze skinem wyjść na miasto'

ulifont

2014-10-19, 23:06
GoldRoger777
I co to ma znaczyć? Obrażony się czujesz z jakiego powodu? Artykuł o Piłsudski jak najbardziej prawdziwy i nadaje się dla nieograniczonych ludzi. Natomiast o prawicy wrzuciłem tematy, aby wywołać bóle dupska wyznawców korwina. Ty widocznie stoisz w pierwszym szeregu jeśli ktoś naruszy imię twojego idola.

GoldRoger777

2014-10-19, 23:10
ulifont, To ma znaczyć, że wstawiasz gówno a krytykujesz innych. Weź idź się pobaw z kolegami jak na lewaka przystało i nie zaśmiecaj portalu swoją osobą.

ulifont

2014-10-19, 23:26
GoldRoger777,
Akurat jest dział do którego jak widać nie zaglądasz, który nazywa się Dokumentalne oraz jest jeszcze polityka i religia. Przynajmniej moje tematy coś wniosły, wyedukowały nielicznych, wzbudziły kontrowersje, agresje, może nawet uznanie kogoś. Ty wrzuciłeś jakiś ch*jowy żart z brodą dłuższą niż Teksas, który jest boleśnie przewidywalny. Teraz idź wieszać komunistów jak przystało na wojującego prawiczka.

Forczman

2014-10-20, 02:09
Ehh, znów będzie wpie**ol...