18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odwieczny problem pracując z innymi ludźmi

~Angel • 2019-11-15, 11:40
Na szczęście wyszły wiec można spokojnie...


zarazor

2019-11-15, 15:01
Księżniczka na miarę naszych czasów k***a jej zaj***na w dupę mać.

freaky

2019-11-15, 15:41
_Gentleman_ napisał/a:

Patrząc na twój nick ,,freaky" to zastanawiam się co ty robisz podczas przerwy w pracy.



Niestety w robocie nieźle zapie**alam i w przerwie, jeśli się taka w ogóle trafi, idę się odlać czy wyp***zieć i raczej nie dzielę się tym widokiem z postronnymi. Zresztą patrząc na twój nick zastanawiam się czemu nie jest to dla ciebie takie oczywiste.

Hrabia Drapula

2019-11-15, 15:49
r061071 napisał/a:

ochydna dziewucha i jeszcze sie k***isko cieszy ze zj***ła sie przy kolesiach



e tam, pie**olisz pan, nie taka zła wcale, a śmiech to raczej ze wstydu, przecież nie zdawała sobie sprawy że ktoś jest w pomieszczeni

nie trzymaj bąka w dupie niech polata po chałupie, wiadomo każdemu może się trafić, jak wiadomo są tacy którzy lubią wąchać i ich to podnieca, ja nie spotkałem takiej osoby (na szczęście ?) więc zawsze staram się iść w postronne miejsce i uwolnić pierda

Januszznarnii

2019-11-15, 16:29
Velturałkę napisał/a:

Ilekroć mam wzwód przechodząc obok podstawówki albo przedszkola to wszyscy od razu drą mordę "policja! zboczeniec!".



Kiedyś miałem podobną sytuację w pracy. Robię sobie pizzę i pomyślało mi się o tym i o tamtym, moje stanowisko było odsłonięte dla klientów a za moimi plecami stała lada, odwracam się a tam kolejka dzieci kuhwa, z 5... wydaje mi się że szefowa coś dostrzegła :///




htp

2019-11-15, 18:01
~Velturałkę napisał/a:

Właśnie, k***a! Wk***ia mnie jaki ten świat jest zaściankowy i nie rozumie podstawowych funkcji fizjologicznych organizmu.
Ilekroć mam wzwód przechodząc obok podstawówki albo przedszkola to wszyscy od razu drą mordę "policja! zboczeniec!".
Troszkę k***a kultury i wyrozumiałości wy zaściankowe chamy j***ne.



To ty jesteś baba z ku*asem? Czy masz wzwód łechtaczki ?Kolega chce wiedzieć.

jednoręki-ujeżdżacz

2019-11-15, 18:18
A to co? Znowu jakaś padlina intelektualno-moralna jak loaloa?
Wiewór napisał/a:

Chyba w polskim k***idołku można się zapaść ze wstydu pod ziemie jak się zdupcysz.
Gówno w postaci gazowej to normalna czynność organizmu.
Jak ci pójdzie za głośno to mówisz przepraszam i tyle. Nie wiem czym się tu podniecać.
Polaki wychowane na katolicyzmie uwielbiają przepraszać za bycie człowiekiem.


OpenStreetMaps

2019-11-15, 21:32
TB303 napisał/a:

Za ShitTok nigdy piwo



100% racji nic bardziej niż to gówno nie spamowało reklamami.