18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odważny Kamerzysta

Melonn • 2012-02-04, 22:15
Być może dzięki niemu udało się uniknąć pobicia jeden z protestujących osób przeciw ACTA w Poznaniu.



[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-02-04, 22:20 ]
Nie używaj tych kolorków w opisach.

a co przeszkadzają :D ??

~Vuko

2012-02-05, 13:03
Czy tylko ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego? :wtf:

Do autora tematu wróć się idioto do podstawówki, bo nijak nie mogę zrozumieć Twojego zajebiście logicznego i składniowego opisu.

saba11

2012-02-05, 15:03
Dostali podwyżki od tuska to odrazu mają werwę do biegania...

ray19

2012-02-05, 15:34
j***ć taką policje!!!!
Raz na 100 normalny się trafi z którym porozmawiać można i dojść do porozumienia. W innych przypadkach można dostać dołek i pałą jak chce się dociekać swoich praw.

mp_toujane

2012-02-05, 15:50
rothosen napisał/a:

k***a , dzisiaj tędy szedłem .



moge autograf?

pretor

2012-02-05, 17:26
Mówili co zrobił i za co go złapali, ale niedokładnie się nakręciło, albo ja nie umiem tego wyłapać. Za nic go nie chwycili, niestety zawsze wśród protestujących znajdą sie pojebusy chętne na wyrwanie się z tłumu i rozj***nie czegoś:/

jejkobeq

2012-02-05, 17:50
Zazdroszcze odwagi kamerzyscie :roll:

Mardog

2012-02-05, 19:52
Dobrze, że bliżej nie podszedł bo by mu powiedzieli, że utrudnia zatrzymanie i mogli by go też zgarnąć... Znam takich pajaców...

Gość mówił dobrze, każdy tak powinien robić i wtedy ch*je by zrozumieli, że nie są nadludźmi.

ti...........ax

2012-02-05, 20:27
Mardog napisał/a:

Dobrze, że bliżej nie podszedł bo by mu powiedzieli, że utrudnia zatrzymanie i mogli by go też zgarnąć... Znam takich pajaców...

Gość mówił dobrze, każdy tak powinien robić i wtedy ch*je by zrozumieli, że nie są nadludźmi.



Właśnie dobrze mówisz policja powinna im to z głowy wybić

tow4rzysz

2012-02-05, 21:06
Co za żal... "państwo policyjne" tępy dresiarz, a jak samochód ukradną albo dziewczynę zgwałcą to gdzie lecą pierwsi z płaczem ?? może nie długo będzie JPSP bo "tylko Bóg może gasić moje pożary" ?? ręce z jajami opadają :/

Melonn

2012-02-05, 21:10
Mama_Magdy napisał/a:

Czy tylko ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego? :wtf:

Do autora tematu wróć się idioto do podstawówki, bo nijak nie mogę zrozumieć Twojego zajebiście logicznego i składniowego opisu.



k***a każdego błędu musisz się dopatrzeć :homer:
Chyba k***a wiadomo o co chodzi a jak nie to masz :

Być może dzięki niemu udało się uniknąć pobicia jednego z protestujących osób przeciw ACTA w Poznaniu.

Musze na początku skacząc chyba przedszkole bo do podstawówki mnie nie przyjmą taki jestem nie doczytany ciota.

Fajczak

2012-02-05, 21:10
winthek napisał/a:



moge autograf?



Biorąc pod uwagę, że w okolicach Kaponiery codziennie chodzą dziesiątki tysięcy ludzi, to sporo autografów mógłbyś dostać :D

Mardog

2012-02-05, 21:11
@tow4rzysz
Jesteś zbyt głupi by zrozumieć o co chodzi z tekstem "Państwo policyjne"

GreenRed

2012-02-05, 21:11
zenekpogromca napisał/a:

Szkoda że się nie wylegitymował i nie kazał mu pokazać dokumentów :) by się "odważny kamerzysta" skosił.

Cwaniaków powinni kilka razy pałą jebnąć lub kulą gumową .. rozumiem protesty protestami .. ale też normalnie i bez rozrób...



byłeś kiedys na jakiejs manifie? dla psiarni nie ma znaczenia czy ty jesteś tam bo jesteś przeciw,czy po to by narozrabiać! jest okazja to ci wjebią!

karolina91

2012-02-05, 21:11
Pirat353 napisał/a:

Zawsze i wszędzie policja j***na będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Życzę Ci stary grzbiecie, żeby ci okradli mieszkanie i zawinęli samochód.
Wtedy biegusiem popędzisz po pomoc na najbliższy komisariat.

oksi89

2012-02-05, 21:33
Są Policjanci, którzy pilnują porządku. Są Policjanci, którzy ścigają złodziei, morderców, gwałcicieli. Są tacy, co wlepiają mandaty na drogach.

Ale są też tacy, co po prostu lubią przypie**olić pałą i miotnąć kimś o glebę. O dziwo to zazwyczaj ci młodzi, którzy powinni mieć pojęcie co się tam działo.