18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odwaga

K-...........an • 2013-01-12, 20:37
A więc zhejtowałeś katoli na forum onetu? Jesteś takim rewolucjonistą, najlepiej pochwal się tym w zaświatach Giordano Bruno!


*kawał nie dla gimbów, bo nie wiedzą kim był Giordano Bruno...

sinjids

2013-01-13, 17:53
K-Paxian,
Przecież on nie negował wiary jako religii katolickiej, tak samo jak wielu innych heretyków. On po prostu nie zgodził się z panującymi przekonaniami, a Stolica Apostolska w tamtych czasach tępiła za pomocą Inkwizycji wszelkie próby zmiany światopoglądu ówczesnych prostaczków, ponieważ mogłoby to skutkować utratą wpływów na lud. Głupi jesteście wy, że sądzicie że to o Boga chodziło. :roll:

nygas232

2013-01-13, 18:09
Cytat:

On po prostu nie zgodził się z panującymi przekonaniami, a Stolica Apostolska w tamtych czasach tępiła za pomocą Inkwizycji wszelkie próby zmiany światopoglądu ówczesnych prostaczków, ponieważ mogłoby to
skutkować utratą wpływów na lud. Głupi jesteście wy, że sądzicie że to o Boga chodziło.



No pewnie, ze nie chodziło o Boga. Tylko o utrzymanie istniejącego porządku. Tak w ogóle, Kościół na początku miał mieszane uczucia co do zabijania buntowników. To monarchowie wydawali im kary śmierci, bo buntowali lud! Owszem, był tam jakiś ksiądz, jak się nie mylę, w Anglii, który nawoływał do mordów.

W końcu Kościół, można powiedzieć, że został zmuszony do poparcia tych czystek.

De...........ct

2013-01-13, 18:14
Kamilor1986 napisał/a:

Ateista będzie miał do pogadania więcej z Giordanem, czy Galileuszem niż katol wierzący w żydozombie ratujace nas od grzechu popełnionego po powstaniu swiata pare tysiecy lat temu :D



Jak ja nienawidze takiego ateistycznego pie**olenia. Inteligentny ateista nie potrzebuje udowadniać swojego ateizmu
A tak poza tym, jeśli ktoś jest katolikiem, to nie znaczy że wchłania każdy werset księdza jak narkotyk, ludzie z reguły są istotami myślącymi samodzielnie... :idzwch*j:

artis1990

2013-01-13, 18:40
Defect, no nie wiem k***a gdzie, na pewno nie w Polsce. Myślą samodzielnie. Hahahahahahahah, no k***a. 30% emerytów w Polsce nie widzi połowy emerytury, która po przez standing order leci do polskiego Watykanu, Torunia. Jeżeli przedstawiciele tej wiary są sk***ysynami i robią gówno z tej wiary, to czemu ateiści nie mogą logicznie i racjonalnie wytykać błędów tej j***nej pedofilskiej ideologii. Sram na to, czy ktoś wierzy czy nie, ale jak zaczyna pie**olić fanatyczne baśnie o Jezusie i jego Ojcu w 3 osobach to ch*j mnie strzela. W Św. Mikołaja też wierzysz nadal? Czas dorosnąć... i uwaga, myśleć samodzielnie... bo za Ciebie robi to kto inny.

ritu4l

2013-01-13, 18:52
Wyszukałem kim by ten cały Bruno, awansowałem, a "dowcip" jak suchy był tak pozostał :emo:

ScrappyCoco

2013-01-13, 19:20
Kawał ani nie dla gimbów, ani nikogo innego, bo sucho, że ja pier...dolejcie mi wódki...

Wercik

2013-01-13, 21:40
Od pięciu lat jestem studentem studiów humanistycznych, a nie wiem kim jest Giordano Bruno. To świadczy tylko o tym, że został on wyjęty z czyjejś nieumytej okrężnicy po to tylko, żeby jechać gimnazjalistom. Zauważyłem że większość komentarzy, które jadą gimnazjalistom wypowiadanych jest przez sfrustrowanych gimnazjalistów, którzy za mało się masturbują, a za dużo chwalą paleniem papierosów.

iHadToGo

2013-01-13, 22:58
nygas232 napisał/a:



Nie wiedziałem kto to jest, dopóki nie wpisałem w google. To znaczy, że awansowałem?




Nie, to znaczy, że jesteś tępy.

maniiiek

2013-01-13, 23:12
@artis1990 masz 2 wyjścia: albo podasz statystyczne dane potwierdzające twoje słowa oraz wypowiedzi ekspertów z teologii (a tych i wśród ateistów nie brakuje więc będą obiektywni) dotyczące tego, że Chrześcijaństwo propaguje pedofilię albo stulisz pysk. Skoro jesteś taki "oh, ah, wielki racjonalny ateista" powinieneś mieć to już przygotowane bo na czymś musiałeś opierać swoje wywody. Masz godzinę. Jeśli tego nie zrobisz to wyjdzie na to, że jesteś zwykłym, niewychowanym szczylem z małym ego, który jest tak żałosny, że buduje swoje "ja" obrażając innych i tak głupi, iż wydaje mu się, że obrażanie wierzących czyni go mądrym. A i nie możesz na mnie szczekać ani zmieniać tematu. Czas start.

nygas232

2013-01-13, 23:29
iHadToGo napisał/a:




Nie, to znaczy, że jesteś tępy.



No chyba jednak ty. :roll:

matiii1986

2013-01-14, 00:45
suche jak mleko w proszku :/

RevolutionGFX

2013-01-14, 02:35
Nie zrozumiałem twojego pie**olonego kawału i awansowałem na gimba?

eligurf

2013-01-14, 12:34
O Giordano Bruno za moich czasów było w podstawówce 7/8 klasa. Zdaje się że wiersz Miłosza przerabialiśmy. Katoli dowolnego stopnia wiary i nawiedzenia pie**olę, jako ludzi niezdolnych do samodzielnego myślenia. Dowcip mimo takich poglądów nie przybrał na śmieszności. Jest pseudointelektualny i razi infantylnością.

maniiiek

2013-01-14, 14:51
eligurf napisał/a:

Katoli dowolnego stopnia wiary i nawiedzenia pie**olę, jako ludzi niezdolnych do samodzielnego myślenia.


I vice versa panie "jestem tak głupi, że wszystkich muszę pchać do jednej szuflady bo od oceniania ludzi indywidualnie boli mnie głowa, pocę się i puszczają mi zwieracze".