18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odruch bezwarunkowy

oc...........an • 2013-03-17, 01:44
Przypadek? Informacja podprogowa? Odruch bezwarunkowy? A może umyślny gest. Tego się nie dowiemy, ale możemy obstawiać za ile dni zaatakuje seryjny samobójca ;)





Tylko TVN! 8-)

achujciwcycki

2013-03-17, 11:44
@up

nie pytaj tylko szykuj butelki i benzynę

Cossmos

2013-03-17, 11:51
Oczywiście telewizyjna propaganda wylewająca się litrami z TVNu już działa na lemingozę i człowiek, który stał się przywódcą największego ruchu związkowego w Polsce chcącego zmian na lepsze jest już wyśmiewany i szykanowany na każdym kroku. Pomijając już próby "odwrócenia kota ogonem" i wytykanie wszystkiego co się da. Robi się z Dudy na siłę człowieka, który rzekomo chce rozwalić ten kraj, co wyraziło się w wypowiedzi @kroplowa. Niestety, ale już sam fakt strajku pod sejmem został odebrany przez "opinie publiczną" jako akt negatywny, przeczący demokracji - bo tak szczekali przecież w TVNie...
Tak inteligentny człowiek powinien 30 lat temu być na miejscu Wałęsy, może dzisiaj cała gama rządzących tym krajem nie była by z tych co "stali po stronie ZOMO", bo niestety taka jest prawda.

Peter-Norivotset

2013-03-17, 12:15
Niech ktoś mi wyjaśni o co chodzi, bo niektóre filmiki na sadolu tną u mnie jak pokaz slajdów i jedyne co widzę to klatki z twarzą dudy.

ewenon

2013-03-17, 12:45
To było nagrywane przez tylną w chincochento ?

PanAndrzej

2013-03-17, 12:47
Fakt, ten reportaż TVNu przedstawił Solidarność i ludzi zebranych na tamtym spotkaniu jako kłótliwy motłoch i co chwila było podkreślane że nie dojdą do porozumienia bo są agresorami dla samych siebie. Wystarczy szerzej otworzyć oczy i uszy żeby to dotarło do człowieka a nie łykać wszystko co mówią w telewizorni.

Perdurabo

2013-03-17, 13:42
Oczywiście że media najwięcej zarabiają na przedstawieniu sprawy z określonego punktu widzenia. Bo w końcu z jakiegoś muszą a jak do wyboru jest ten opłacalny to zrozumiałe. Ale fakt, wku***a że robią z ludzi niekorzystnie patrzących na rząd, nie poukładanych debili. Takim reportażem trzeba by pie***lnąć w pysk sprzedawczyka, redaktorowi naczelnemu i całej tej hołocie po Michnikowskiej. Olejniak itd.. Zakłamanej bandzie tworzącej kłamliwą wizje polski i prowokującej do uciekania od naświetlania prawdziwych problemów.


zejfi

2013-03-17, 14:26
Podrapanie się środkowym palcem jest podświadomym okazaniem pogardy dla współrozmówcy.

Br...........ki

2013-03-17, 15:22
Daj ktoś link do YT bo nie mogę dobrze odtworzyć tego filmu

oc...........an

2013-03-17, 15:59
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Daj ktoś link do YT bo nie mogę dobrze odtworzyć tego filmu



http://fakty.tvn24.pl/ Odcinek 5554, 6:45

Na żydoTubie tego niema, bo wrzucałem bezpośrednio od siebie.


Co do Solidarności to nic do nich nie mam, bo oni walczyli za nie podnoszenie wieku emerytalnego i jak masz jakiś problem w pracy, to bez problemu możesz zaczerpnąć u ichnich prawników porady, nawet jeśli nie jesteś członkiem, a na dodatek we Wrocławiu w siedzibie S. jest świetna stołówka w której tanio można zjeść zupę lub tradycyjnego schabowego z frytkami ;)

Al...........er

2013-03-18, 02:13
Ale żeś wyłapał :D