18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odmień być- remastered

PiotreH • 2011-03-17, 00:56
Śmiech Marka Konrada i facepalm kolesia- Bezcenne ;-)

WhyMe?

2011-03-18, 14:40
Ile razy to oglądam zawsze się z tego śmieje, piwo :-P

halkins23

2011-03-18, 21:53
powinien mu odmienic ; be or not to be qrwa

the4art

2011-03-26, 19:25
Pavulon napisał/a:

Odmień być ... Po angielsku to średnio inteligentny gimbus na kacu potrafi....
A odmień przejść w odniesieniu do :
Przeszedłem grę - gra została przeze mnie .........
Albo obejść:
Obszedłem jezioro.
Jezioro zostało przeze mnie ...........
Do roboty znawcy języka ojczystego.
Bo o stary kawał dla rusycystów z podstawówki "Jak się dosłownie mówi DOBROBYT po rosyjsku" to nie pytam - większość nawet nie wie co to bukwy ;-)
A pan Kondrat jak zwykle zajebisty :)
Kto pamięta "Historię żółtej ciżemki" cwaniaki sadystyczne :?: :mrgreen:




Nie wszystkie czasowniki posiadaja strone bierna. I tak wlasnie jest w wypadku obejsc i przejsc.

Nedzny

2011-03-27, 17:34
koleś z tyłu ma wyj***ne

Pavulon

2011-03-31, 05:35
the4art napisał/a:

Nie wszystkie czasowniki posiadaja strone bierna. I tak wlasnie jest w wypadku obejsc i przejsc.


Łał ...
No może i tak, ale od czego jest słowotwórstwo w postaci np:
Jezioro zostało przeze mnie obejsznięte ;-)
Drętwiaku humanistyczny :lol:

cieszyn

2011-05-22, 14:41
Hahaha dobre! Ale koszulka tego typa z tyłu co ma okulary to jest facepalm :D :D hahahahaha

WonsatyDrwal

2014-03-23, 22:42
Jedna z najsłynniejszych scen z Dnia świra na jednym z najbrudniejszych festiwali na świecie!

skandal89

2014-03-23, 22:48
Oczywiście na Woodstock napie**alają Ci którzy widzieli go tylko w TV. Impreza fajna, atmosfera zajebista, a syfu i śmieci tyle samo co po innych masowych imprezach.

WonsatyDrwal

2014-03-23, 22:54
skandal89 napisał/a:

Oczywiście na Woodstock napie**alają Ci którzy widzieli go tylko w TV. Impreza fajna, atmosfera zajebista, a syfu i śmieci tyle samo co po innych masowych imprezach.



wszyscy moi koledzy metale co jezdza na to cos wchodza na sadistica. jest tu was duza wiec zaraz bedzie obrona i ból dupy brudstokowiczow

schammann

2014-03-23, 23:02
A ch*je wam w dupy gnoje zaj***ne z waszymi internetowymi wojnami! Macie tu zajebiście śmiechowy filmik, więc się cieszcie, bo niejednemu gębę w banana zamienił, zamiast komentować DO rzeczy, zawsze się k***a musi któryś z ideologią wpie**olić! Luzu w życiu życzę.

I jeszcze raz obejrzę :mrgreen:

osa79

2014-03-23, 23:11
@WonsatyDrwal

mamusia Cię nie puściła na zajebistą imprezę i teraz beczysz baranie obesrany ^^ poczekaj jak będziesz miał 18 lat i mama pozwoli to sobie pojedziesz faceciku :-)

WonsatyDrwal

2014-03-23, 23:14
osa79 napisał/a:

@WonsatyDrwal

mamusia Cię nie puściła na zajebistą imprezę i teraz beczysz baranie obesrany ^^ poczekaj jak będziesz miał 18 lat i mama pozwoli to sobie pojedziesz faceciku :-)



noo, już się nie mogę doczekać kiedy dam nura w błoto na brudstoku. moje marzenie się spełni!

skasowane

2014-03-23, 23:16
@up
To nie ideologia lecz zwykły brud i hołota. Takie są fakty dokumentowane zdjęciami i relacjami świadków, ponadto słowa organizatora które potwierdzają ten brudny stan rzeczy, czego chcieć więcej?

Wizard

2014-03-23, 23:22
i tak znowu pojadę i tak to nastąpi w tym roku i tak ;D

joeblack33

2014-03-23, 23:27
"Takie są fakty dokumentowane zdjęciami i relacjami świadków" no to ziomek mnie rozj***łeś, co my tu k***a, Yeti szukamy?
a faktem jest to, że jak za przeproszeniem w dupie byłeś i gówno widziałeś, to się nie wypowiadaj