18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odłów sarny. Norwegia.

Topiony_serek • 2014-06-19, 12:35
Polowanie w wykonaniu Kristoffer'a Clausen'a.
Strzał 1:20 i pod koniec replay.

pazuzu

2014-06-19, 13:58
nie wiem jak można być dumnym ze strzelania do zwierząt. jak jest taki "męski" to niech na gołe ręce wyskoczy do dzika albo żubra i zobaczymy jaki z niego twardziel.

ż...........ie

2014-06-19, 14:02
Ból dupy zielonych sp***oleńców za 3, 2...

pazuzu, falstart!

Sz...........an

2014-06-19, 15:33
pazuzu napisał/a:

nie wiem jak można być dumnym ze strzelania do zwierząt. jak jest taki "męski" to niech na gołe ręce wyskoczy do dzika albo żubra i zobaczymy jaki z niego twardziel.



Dzik ma kły takie, że w blachę wbijają się jak w masło. Jak jesteś taki mądry to sam sobie wyskocz na gołe ręce.
Już wiesz czemu się strzela a nie idzie z nim na gołe łapy. Takie rzeczy wiedzieli już ludzie od dawna, dlatego używali dzid, włóczni i łuków.

A po drugie dzik się boi i sp***ala jak usłyszy delikatny szelest, atakuje wtedy gdy jest się już zbyt blisko niego. Nawet z karabinem jest ciężko podejść aby ustrzelić, dlatego są w lasach ambony gdzie myśliwy czeka na dzika kilka godzin. Także to nie jest takie hop siup "mam karabinek to już bankowo ustrzelę!". Nic bardziej mylnego. Zwierzęta mają słuch i to naprawdę zajebisty słuch i węch.

A i są też takie ekozjeby co te ambony podcinają, żeby się człowiekowi krzywda stała. Co to za ekolog? Zwierzęta szanuje a człowieka by zabił bo poluje. Lis też poluje na kury i gęsi i co? Jakoś jemu nikt krzywdy za to nie zrobi, a jakby nie patrzeć też taki "myśliwy"

Debilizm i hipokryzja z tymi ekozjebami.

~Beny

2014-06-19, 18:56
To jest kozioł, sarna sp***oliła.

Topiony_serek

2014-06-19, 19:59
A kozioł sarny to nie sarna??
Nie precyzowałem płci tylko określałem gatunek.
możesz już rozluźnić zwieracze :ok:

natking

2014-06-20, 00:55
@up, gender :)

ps. ch*j w dupę wielki jak himen ludziom strzelającym do zwierząt

Falsum

2014-06-20, 07:40
Potępiam zabijanie zwierząt takich jak na filmie, jeśli można jeść kurczaki.

ulifont

2014-06-20, 09:01
Jak jest w ch*j saren czy jeleni na danym obszarze i myśliwi się przyczyniają do podtrzymania populacji to nie widzę nic złego w legalnym odstrzale kilku sztuk i zjedzenia bardzo smacznego mięsa. Potępiać należy ludzi nielegalnie polujących na terenach chronionych bo to kurestwo podobnie z resztą jest z łowieniem ryb. Gdyby nie wędkarze i myśliwi to wiele gatunków zwierząt zanikłaby na naszym terenie, bądź znacznie przerzedziła.

ti...........ax

2014-06-20, 10:36
Jaki k***a zamaskowany, ja rozumiem że można upolować czy czasem odstrzał jak są chore zwierzęta albo ranne. Ale k***a chwalić się jak sarnę k***a z karabiny czy strzelby zabijasz to już k***a poj***ne. Ostatnio na jakimś kanale Tv oglądałem łowcę lwów itp i sk***iel na 5 metrowej wieżyczce siedział a jaki był dumny jak zabił.

pi...........ta

2014-06-20, 11:15
Czekam na filmiki z Norwegii jak rodowici mieszkańcy tegoż kraju polują na brudasów

Kantinflas

2014-06-20, 11:50
Jakkolwiek rozumiem polowanie dla zdobycia pozywienia, tak zabijanie dla przyjemnosci akceptuje tylko jesli gina ludzie dorosli male dzieci, takie tam scierwo roznorakie.

ksg

2014-06-20, 12:17
żyletka_w_odbycie napisał/a:

Ból dupy zielonych sp***oleńców za 3, 2...

pazuzu, falstart!



ty sama jestes zielona, ale na mordzie. jezeli ktos napisze, ze zabijanie zwierzakow dla zabawy jest zle to znaczy, ze jest zielonym sp***olencem? jednak baby sa poj***ne.

Ponczy

2014-06-20, 12:23
Co za ciota nie trafił z 50 metrów tak żeby zabić, takim zjebom powinno się zabierać broń..boże co za p*zda

r56ha

2014-06-20, 12:24
Selekcja naturalna :)