18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Odkrycie roku

Azalians • 2014-10-14, 14:53
Teoretycznie tlen może być trujący. Człowiek, który wdycha go przez średnio 75-100 lat, umiera. 8-)

Hi...........ch

2014-10-14, 14:54
Teoretycznie ludzie to inteligentne istoty.

Jarek567

2014-10-14, 14:57
Teoretycznie ch*jowy suchar z Bezużytecznej.

Modrzew88

2014-10-14, 14:58
Ja jebie, widziałem ten żarcik w różnych formach na czterech różnych portalach. I to tylko dzisiaj.

Hi...........ch

2014-10-14, 15:02
@up A wychodzisz czasem na swiat zewnetrzny? Podobno istnieje zycie poza Internetem, chodza sluchy ze czasami mozna nawet wyjsc z domu. Ale ja nie wierze w te kalumnie

Rax

2014-10-14, 15:14
a praktycznie to "co za duzo to niezdrowo" i to sie tyczy wszystkiego

rowniez gimbusiarstwa ktore reprezentujesz, i ktore coraz bardziej nawiedza ten niegdys cudowny portal

rowniez tego ze dzisiaj na poczekalni jest dzien w stylu bylo, bylo., bylo, do k***y nedzy bylo!
bo dzieci odkryly sadola a dopiero potem internet,
i to takie kul ze hasacie sobie tutaj, potem przechwalajac sie na lekcjach zamiast sluchac i wyciagac cokolwiek z juz i tak sp***olonego systemu edukacji

i na koniec, dotyczy to rowniez ciebie - Hitch
nie wiem skads zes sie k***a wzial, ale to co probujesz robic lub jaki probujesz byc jest tak k***a cierpkie, zalosne i mierzace, ze k***a nie wiem... irionia? sarkazm? troling???

jedyne co miales wspolnego z tymi zagadnieniami to All Bundy - a raczej jego dlon w gaciach, zawsze gdy trzymal tam twoj pysk a ty mu ssales jego jajca