18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toolpa

2016-10-11, 18:01
Po lewej stronie jest przycisk "IGNORUJ", jakby co.

Lares86

2016-10-11, 18:06
@Toolpa

Dzięki, wiedziałem o tym i dawno już to gówno dodałem do ignorowanych. Nie wiedzieć czemu znowu to ch*jstwo mi się wyświetliło. Ignoruj i mam nadzieję, że już się nie spotkamy.

Essent

2016-10-11, 18:07
Zaraz komentarze zasypią się tekstami 0 piw i na głównej ??

LUKASZM2

2016-10-11, 18:13
0 piw i na glownej?? poj***lo??

MachinaRasputina

2016-10-11, 18:27
Patrząc na twarze niektórych z nich to jestem w stanie uwierzyć, że to nie jest fake

Tomikchomik1

2016-10-11, 18:53
Chociaż w tym programie ten kolo nie mówi co drugie słowo "ja pie**ole".

Kaszakisza

2016-10-11, 19:07
Ten program jest tak denny, ze już nawet poprawnych pytań nie potrafią zadawać. Co to za pytanie "Kto wymyślił prąd?"? To tak jakby zapytać, kto wynalazł ogień. Prąd jak już to mógł zostać odkryty, bo w przyrodzie istniał od zawsze. O istnieniu elektryczności wiedzieli już starożytni Egipcjanie. A pierwszy "sprowadził go" Benjamin Franklin w 1752 z wyładowań atmosferycznych.
Alessandro Volta w 1774 skonstruował elektrofor, czyli pierwszy generator ładunku elektrycznego.

Żaden z nich nie "wymyślił" prądu, tylko pierwszy przechwycił go z natury, a drugi wymyślił sposób na jego wytwarzanie.

Jakbym ja otrzymał od kogoś takie pytanie, wyśmiałbym go i kazał sp***alać się douczyć, zamiast robić głupie youtubowe programiki.

InfitATX

2016-10-11, 19:27
Matura się sprzedała :-D

mieszalniapasz

2016-10-11, 19:34
Kaszakisza napisał/a:

Ten program jest tak denny, ze już nawet poprawnych pytań nie potrafią zadawać. Co to za pytanie "Kto wymyślił prąd?"? To tak jakby zapytać, kto wynalazł ogień. Prąd jak już to mógł zostać odkryty, bo w przyrodzie istniał od zawsze. O istnieniu elektryczności wiedzieli już starożytni Egipcjanie. A pierwszy "sprowadził go" Benjamin Franklin w 1752 z wyładowań atmosferycznych.
Alessandro Volta w 1774 skonstruował elektrofor, czyli pierwszy generator ładunku elektrycznego.

Żaden z nich nie "wymyślił" prądu, tylko pierwszy przechwycił go z natury, a drugi wymyślił sposób na jego wytwarzanie.

Jakbym ja otrzymał od kogoś takie pytanie, wyśmiałbym go i kazał sp***alać się douczyć, zamiast robić głupie youtubowe programiki.



Ty tak na serio, czy... eeee?

dofilmowy

2016-10-11, 19:53
koło z XIX wieku to najlepsza odpowiedź :D

Mindfuck

2016-10-11, 19:58
ile taka opcja z wyświetlaniem crapcontentu z kanału?

TB303

2016-10-11, 20:29
MachinaRasputina napisał/a:

Patrząc na twarze niektórych z nich to jestem w stanie uwierzyć, że to nie jest fake


Bo to nie jest fejk, tylko zakłamany program dla tych, którzy chcą się poczuć mądrzy.
Pomyślmy nad faktem: Jaka jest liczba osób, które znała odpowiedzi na te pytania, w porównaniu do tych, którzy są pokazywani na nagraniach?
Wszystkie takie programy są w ogóle nierzetelne. Pokazują kilka osób na krzyż, a tych którzy rzeczywiście mają dużą wiedzę? Jedna, czasami dwie.
Założę się, że 80 na 100 osób, znało odpowiedzi na większość pytań.

czarnykun

2016-10-11, 20:48
Już pomijając to, że robią sito i wybierają największych rodzynów dla uciechy nieco mniejszych ćwierćmózgów, to, k***a, jaka jest idea tego programu? Żeby wpoić młodzieży, że tak właściwie można j***ć tą naukę bo za kilka lat nie będziesz w stanie odpowiedzieć kiedy wynaleziono koło? Zdawalność matury jest co roku niższa, a potem takie matoły chodzą i głosują na Beate Szymborską k***a. Ja nie mówie, że posiadanie matury to jakiś wyznacznik posiadania wiedzy ale to "show" nie niesie za sobą nic, nawet śmiechu/