18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego

Tristan88 • 2013-01-14, 19:09
Odezwa do narodu Gen. S. Petelickiego.


ostatni

2013-01-14, 20:24
Loaloa napisał/a:

Smoleńsk, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, trotyl, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, trotyl, brzoza, mgła, zamach, brzoza, Smoleńsk, brzoza, mgła.

P.S. Smoleńsk, brzoza, mgła, zamach.




Wiedziałem, że to nastąpi. Najlepsze jest to, że lemingi mówią, że mają dość ciągłego mówienia o Smoleńsku. Ale jak od 6 lat co dzień wyciąga coś na temat rządów PiSu w latach 2005-2007 to nie są zmęczeni. Co dzień albo Blida, albo dr G., którego ostatnio skazano, albo wypowiedź Marcinkiewicza, albo Rydzyk i tak w kółko. To się jakoś nigdy widzom TVNu nie nudzi, mimo że jedynym przewinieniem znalezionym przez wielką pogromczynię korupcji z PO, Piterę, był dorsz za astronomiczne 8,50zł

Ver0

2013-01-14, 20:35
Samoloty od wujka Sama <3 kiedy Kaczor, Donald zacznie robić lachę Obamie?

Bakcyl

2013-01-14, 20:35
Tristan88 napisał/a:

(...)Takich ludzi boi się dzisiejsza hołota rządząca(...)



Takich ludzki się boi każda hołota rządząca.

Orlock

2013-01-14, 20:36
Szczerze? Chciałbym aby każdy kto uważa, że Smoleńsk, te wszystkie samobójstwa są przypadkiem a jakiekolwiek wątpienie w oficjalną wersję rządu to wiara w teorię spiskową, aby podali publicznie swoje imiona i nazwiska. Dlaczego? Aby znać tych wszystkich baranów, którym można zajumać cały majątek nie ponosząc konsekwencji. Zgodnie z waszym tokiem rozumowania:

Budzicie się i okazuje się, że na koncie macie 0 pieniędzy. No to biegniecie do banku, a tam klient w okienku wam mówi, że pewnie wczoraj zachlaliście mordę, wydaliście pieniądze i nic nie pamiętacie. Wy dziękujecie za wiadomość i w papciach wracacie do domu, no bo jakże mogło by być inaczej.

Tak właśnie to wygląda, biorąc tyle nieścisłości w śledztwie, osoby związane z wyjaśnieniem sprawy giną jak przy sprawie Kennedy'iego, pancerne brzozy (i jeszcze wymieniać, i wymieniać) to wy wierzycie w przypadek i co w dodatku waszą linią obrony jest dzielenie przez wasz mózg ludzi na PIS i PO. No sami odpowiedzcie sobie jakimi tłukami jesteście. Nie mówię, że był zamach, ale biorąc to wszystko pod uwagę nie wierzę w wersję rządu bo jest niemożliwa. A teraz jedźcie sobie po wujku Orlocku do woli, sram na to.

Zenon Zykfryd

2013-01-14, 20:52
Wasze i nasze państwo niebawem zostanie podzielone na dwie strefy wpływów i zainteresowań wynikających z zainteresowania dobrami naturalnymi jakie te ziemie posiadają. Południowy zachód i magistrala kolejowa Śląsk- Szczecin pójdzie pod niemiecką (gdzie notabene buduje sie teraz najwieksza w europie elektrownia węglowa - a zagłebie Ruhry jest absolutnie w 100% wykorzystane -wiec polski węgiel będzie im potrzebny) i rosyjską zasobną w gaz łupkowy którego zasoby nikną nam w oczach (papier wszystko przyjmie).


Taki jest przykry rozpad Państwa Polskiego i nas rodacy...

fhMichaelo

2013-01-14, 20:58
Nadal nie wierzę w jego samobójstwo. To jest po prostu nie możliwe...

Archeolog

2013-01-14, 21:05
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




Wiedziałem, że to nastąpi. Najlepsze jest to, że lemingi mówią, że mają dość ciągłego mówienia o Smoleńsku. Ale jak od 6 lat co dzień wyciąga coś na temat rządów PiSu w latach 2005-2007 to nie są zmęczeni. Co dzień albo Blida, albo dr G., którego ostatnio skazano, albo wypowiedź Marcinkiewicza, albo Rydzyk i tak w kółko. To się jakoś nigdy widzom TVNu nie nudzi, mimo że jedynym przewinieniem znalezionym przez wielką pogromczynię korupcji z PO, Piterę, był dorsz za astronomiczne 8,50zł



Do tej pory miałem pewne wątpliwości, ale teraz jestem już pewien- jesteś schizofrenikiem. Mówię zupełnie poważnie.

sa...........os

2013-01-14, 21:06
Abstrah*jąc od tematu tajemniczych samobójstw, i ogólnie przyczyn katastrofy, to pie**olenie o "pancernej brzozie" jest po prostu ultra. Wsiądźcie do auta i jebnijcie w brzozę z prędkością 60 km/h (o średnicy pół metra, bo tyle miała w miejscu gdzie uderzył samolot). A potem odnieście to do znacznie większej prędkości.
Ja już się wstrzymuję od podejmowania dyskusji głębszej, ale jak już udowadniacie jakieś zamachy, to powołujcie się na coś więcej:
a) niż zdjęcie brzozy opublikowane przez media (które oczywiście nie jest brzozą)
b) "absolutnie bezstronnych" ekspertów z tytułem profesora nie umiejących rozróżnić przodu i tyłu samolotu i twierdzących że luk bagażowy do dziura po wybuchu.
c) samobójstwa, które nikomu nie są tak bardzo nie na rękę, jak właśnie waszym domniemanym zamachowcom (w końcu to owe samobójstwa przyczyniły się do podburzenia tych teorii)
Tyle jeśli chodzi o te trzy szczegóły. Co do reszty się nie wypowiadam, bo jak ktoś chce wierzyć w zamach, to będzie wierzył w zamach i nic go nie przekona, a ja nie zamierzam się tutaj wykłócać i bluzgać, bo mnie to jebie co się komu w głowie roi. Dodam tylko że powiązanie samobójstw z domniemanym zamachem nie jest przejawem wysokiej inteligencji czy geniuszu, jak co poniektórym tutaj się wydaje. Otóż jest to pierwsza rzecz jaka się nasuwa każdemu kto o tym usłyszy - nawet byle Heńkowi spod budki z piwem. Sprawa się komplikuje, gdy weźmie się trochę więcej czynników pod uwagę, niż rzeczy o których wszyscy chcą słuchać.
Nikogo tutaj nie przekonuję do swoich racji, bo nie wiem jak było, ale większa część argumentacji o zamachach i innych tego typu teoriach opiera się jedynie na rzeczach wyciągniętych z mediów. Jebnijcie coś cięższego kalibru - ekspertyzę jakąś (tylko robiącą przez kogoś, kto się na tym zna), może wtedy taki prosty, gupi leming, którego specjaliści Pudelka i detektywki Sadistica nie przekonują, weźmie to pod rozwagę.
PS. TVN-u nie oglądam, uprzedzając nudny, oklepany "argument".
Ot, tyle mam do przekazania. Jak ktoś ma jakieś ciekawe materiały podważające moje słowa, wezmę pod rozwagę je rzecz jasna. Natomiast tym, co myślą że coś wiedzą, proponuję iść spać.

Zenon Zykfryd

2013-01-14, 21:12
Cytat:


Wiedziałem, że to nastąpi. Najlepsze jest to, że lemingi mówią, że mają dość ciągłego mówienia o Smoleńsku. Ale jak od 6 lat co dzień wyciąga coś na temat rządów PiSu w latach 2005-2007 to nie są zmęczeni. Co dzień albo Blida, albo dr G., którego ostatnio skazano, albo wypowiedź Marcinkiewicza, albo Rydzyk i tak w kółko. To się jakoś nigdy widzom TVNu nie nudzi, mimo że jedynym przewinieniem znalezionym przez wielką pogromczynię korupcji z PO, Piterę, był dorsz za astronomiczne 8,50zł





Masz rację Lemingi łykną wszystko. Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą...

Wystarczyło stworzyć stereotyp mochera by w ludziach zakodować to że PIS jest be i bedac za nimi jesteś mocherem i to wstyd. Wstydem jest kraść. Osobiście jestem daleki od polityki. Znam ludzi od prawa do lewa i wiem ze kazdy z nich idzie w polityke w jednym celu. Dla kasy.... Tej nieopodatkowanej dawanej pod stolem kasy... Złodziejstwo to absolutnie powszechna praktyka w tych kregach

ostatni

2013-01-14, 21:21
sanctusdiavolos napisał/a:

Wsiądźcie do auta i jebnijcie w brzozę (o średnicy pół metra, bo tyle miała w miejscu gdzie uderzył samolot) z prędkością 60 km/h. A potem odnieście to do znacznie większej prędkości.



40cm miała na dole, samolot wg ruskiej komisji uderzył na wysokości 6 metrów. dodatkowo, uderzenie w przypadku skrzydła jest niemal punktowe, jego miejsce ma kilka cm powierzchni. Teraz pytanie: kłamiesz czy jesteś idiotą?


sanctusdiavolos napisał/a:

b) "absolutnie bezstronnych" ekspertów z tytułem profesora nie umiejących rozróżnić przodu i tyłu samolotu i twierdzących że luk bagażowy do dziura po wybuchu.



problem jaki ma platforma jest taki, że ściany kadłuba wywinęły się na zewnątrz, tak jak np po rozwaleniu lufy w nieczyszczonej strzelbie, a w te bajeczki, że urządzenia za kilkadziesiąt tysięcy zawsze wskazują trotyl bez względu na to co się podłoży do badania, to już nie wiem kto wierzy


sanctusdiavolos napisał/a:

c) samobójstwa, które nikomu nie są tak bardzo nie na rękę, jak właśnie waszym domniemanym zamachowcom (w końcu to owe samobójstwa przyczynił się do podburzenia tych teorii)



zniknięcie człowieka, pilota znającego rosyjski, który znał się na swojej robocie, a jego zeznania stawiały pod wielkim znakiem zapytania wszystkie rusko-rządowe bajeczki faktycznie nie było nikomu na rękę...


sanctusdiavolos napisał/a:

Jebnijcie coś cięższego kalibru - ekspertyzę jakąś (tylko robiącą przez kogoś, kto się na tym zna),



czy ekspertyza robiona przez konsultanta NASA, konstruktora pokryw silnika dreamlinera, którym chwalił się sam Radosław Sikorski jest wystarczająco wiarygodna?

Ne...........ro

2013-01-14, 21:35
GustaV napisał/a:



Obrazek
Tak właśnie Cię widzę.

Co do Filmu, szanuję go jako twórcę i dowódcę jw2305. Czasy PRL? Porażka. To samo do polityki, nie nadaje się gość.

PS. mam na was wyj***ne polityczni napinacze.



Jesteś idiotą.

W kraju morduje się ludzi mówiących prawdę, ludzi chcących żyć w wolności, a dla Ciebie to przecież noooorma. A co!

Raziel91

2013-01-14, 22:32
meil1 napisał/a:

Ja tylko się zastanawiam ile Polska i nasi obywatele jescze są w stanie wytrzymać zanim wyjdą na ulice i zrobią rewolucje tak aby odpędzić te wszystkie złodziejskie mordy, które są przy korycie od x- lat, ile jeszcze jestesmy w stanie znieść kłamstw płemieła dzięki któremu dobrze żyje się elitom, a ja z wykształceniem wyższym tyram jak wół za 850 zł miesięcznie ile k***a jeszcze !?



Cóż jest w naszej konstytucji napisane:

Cytat:


Art. 4.
1.Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2.Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚRENIO.



Pytanie tylko kiedy Naród upomni się o władzę

Butter

2013-01-14, 22:46
coś mi się wydaje, że był to jedyny człowiek zdolny do puczu w tym kraju. Dlatego "popełnił samobójstwo". Człowiek, który odstawiłby spasłe świnie od koryta, lub co lepsze zarżnął je i oddał na pożarcie ludziom (w sensie dosłownym, lub majątkowym).

hr...........ns

2013-01-14, 22:48
@~sanctusdiavolos

już całkowicie poza tematem i polityką - nie znajdziesz na świecie brzozy, która ma na tej wysokości pół metra średnicy :mrgreen:

Qleczko

2013-01-14, 22:53
Ja tak trochę z innej beczki... Zna ktoś może nazwę motywu muzycznego?