18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oddaj Mi Konto

madufo • 2009-10-08, 17:54


5:03 Smiech tego chlopaka wymiata :)
i tekst "Spokojnie spokojnie k***a to Tylko gra ! KONTO MI k***A ODDAJ !

Daab89

2009-10-09, 23:44
MMO niszczy życie :samoboj:

wexors

2009-10-10, 18:52
o k***a ;/ co za dzieci Neostrady ;/

Ma...........ry

2009-10-10, 19:00
smutne

Krzysztov

2009-10-11, 15:52
tak, możesz sobie teraz już zacząć kopać grób, tylko najpierw mi konto oddaj!!! XD

...a śmiech rzeczywiście jest przek***isty :D :samoboj:

Mephic

2010-10-13, 03:12
Gamba napisał/a:



A kto mowi ze CS to symulacja militarna? :)
Americas Army jako shooter ssie nieziemsko, w ogóle nie rozumiem jak można w to grać. Już Counter Strike jest lepszy... :>



CS to nawet nie jest shooter. To jest zwykła zręcznościówka dla napalonych nastolatków, których starzy zarabiają za mało (bo dzieciuchy nie wpadły na to, że można samemu zarobić), żeby kupić im komputer do nowszych gier. Hitboxy w dupie, fizyka w dupie, grafika w dupie, wszystko w dupie generalnie, ale spoko, tanio jest można pograć.

.:...........:.

2010-10-13, 03:16
Mephic, czyżbyś był młodym dorobkiewiczem burakiem(no wiesz, siano z butów i te sprawy) któremu rodzinka załatwiła ciepłą posadkę?

Mephic

2010-10-13, 18:47
@up nie. Po prostu zachwyt nad czymś, co nie jest w żadnej mierze zachwycające jest dla mnie niezrozumiały i argument biedy jest dla mnie ostatnim wytłumaczeniem tego fenomenu. Tak, jest to moja subiektywna opinia, jestem tylko człowiekiem.

I pomimo, że nie stać mnie na Ferrari, to nie będę utrzymywał, że Fiat 126P jest lepszy.

~Vuko

2010-10-13, 20:20
Ssij... ssij... ssij...ssij... no k***a, zanudzić się można :facepalm:
Jeden i drugi to nołlajfy, w dodatku z zerowym poziomem riposty i pocisku.

blubleblum

2010-11-24, 23:50
mógłby ktoś wyciąć sam śmiech i wysłać mi link do pliku z tym nagraniem ? byłbym bardzo wdzięczny :D

gandioh

2010-11-25, 20:37
Mephic napisał/a:

@up nie. Po prostu zachwyt nad czymś, co nie jest w żadnej mierze zachwycające jest dla mnie niezrozumiały i argument biedy jest dla mnie ostatnim wytłumaczeniem tego fenomenu. Tak, jest to moja subiektywna opinia, jestem tylko człowiekiem.

I pomimo, że nie stać mnie na Ferrari, to nie będę utrzymywał, że Fiat 126P jest lepszy.




Jak nie masz dobrych znajomych z którymi możesz pocieszyć się doskonałą zabawą jaką oferuję dosyć legendarna gra zespołowa, do niedawana najobficiej nagradzana(mówimy tu o pieniądzach) na eventach typu WCG, ESVG, to nic dziwnego ,że wydaje Ci się ch*jowa.

Jesteś po prostu zbyt ch*jowy ,żeby odczuć tą zajebistość więc wypie**alaj na XBOX live'a pospinać się na publicznym serverze jak reszta zerowców ...
Trochę szacunku dla zasłużonego tytułu

.:hannibal:.

2010-11-25, 22:03
mam nadzieję że mu oddali konto, bo inaczej ich zajebie :-/

SKINHEAD

2011-04-07, 21:53
Glos ma jak moj koles z Irlandii - Piotrek :D

bobek

2011-06-14, 08:55
Czemu gościu mówi "chceM"? :/