18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Od małego na całego!

Darmi • 2013-06-03, 16:32
dzieci zza wschodniej granicy

Manipulator

2013-06-03, 18:20
wolo1994 napisał/a:

Zapasy wspaniały dyscyplina? Dla homo może i tak, jakoś preferuję sport gdzie lejesz drugiego po ryju a nie obmacujesz przeciwnika po pośladach...


jebnął by cię o matę i byś kwiczał jak ubijana świnia

Gebofon

2013-06-03, 18:23
Ból dupy to be continue...

FryzjerZG

2013-06-03, 18:23
co do komenta z kałachem, to motali się jak sk***esyn, ja po 3 próbach robiłem to lepiej, a na tle kolesi ktorzy rozbierali go w niecale 10 sekund wypadalem slabo. Nic specjalnego.

cerastes

2013-06-03, 18:35
FryzjerZG,

nie złapałeś podtekstu..

Idź teraz przez Polskę z kałachem pytając się dziewczyn i chłopaków (tak do powiedzmy 24 roku życia) czy wiedzą jak się obsługuje, czyści i strzela


jesteśmy bezbronnym narodem !!!!

oc...........an

2013-06-03, 18:56
@cesastes skończ pie**olić, bo ten filmik z rozkładaniem kałacha to nie jest byle jaka Rosyjska gimbaza, tylko porządna szkoła wojskowa. Rosjanie są potęgą militarną, bo topią 8% PKB w uzbrojenie i mają wyj***ne na swoich obywateli cierpiących głód. No i ciągle jest tam pobór wojskowy, co wg wyliczeń analityków podwyższa zdolność obrony kraju o jakieś 20%.

Co do samej młodzieży uprawiającej zapasy, to wydaje mi się, że w PL zobaczylibyśmy to samo gdybyśmy poszli do jakiejś sekcji.

Jedyna różnica między dzieciakami w PL a RUS, to częsta praktyka chodzenia całymi przedszkolami do rosyjskich bań, a później ochładzanie się w śniegu :3 Mmm... poezja, aż sobie pójdę do sauny zaraz, poparzę się troszkę :)

kaiel

2013-06-03, 19:12
zapasy piękna dyscyplina

Donencjusz

2013-06-03, 19:25
Hahah trenowani na pedałów, ja zapasów nie trenuje ale spotkasz pozerze kiedyś takiego zapaśnika który trenował od małolata to nawet nie zauważysz gdzie tobą rzuci. Leszczu.

ZimnySkurwiel

2013-06-03, 19:34
Zanim zdążyłby obmacać mnie po dupie to by dostał w mordę

Sz...........ol

2013-06-03, 19:46
No ten dzieciak pewnie by dostał po łbie , polecam Ci spotkać zapaśnika z 15 letnim stażem , módl się żebyś miał caly kręgosłup.

ZimnySkurwiel

2013-06-03, 19:53
Może i by mnie rozj***ł,nie zaprzeczam, ja tylko chce podkreślić że zapasy są pedalskie :D

garota

2013-06-03, 20:03
Najśmieszniejsze że twierdzisz że zapasy są pedalskie a na imię masz Alek. :)

Co do bijących po ryjach...jeżeli uważacie że wystarczy w najszybciej rozwijającym się sporcie jakim jest mma, tylko bić się w stójce to ch*ja wiecie i nigdzie nie zajdziecie :) A boks, jest fajny. Ale bokser z zawodnikiem mma może jedynie grać w bierki na lodzie..

isancasui

2013-06-03, 20:07
Czysty ippon XD

ZimnySkurwiel

2013-06-03, 20:17
garota napisał/a:

Najśmieszniejsze że twierdzisz że zapasy są pedalskie a na imię masz Alek. :)

Co do bijących po ryjach...jeżeli uważacie że wystarczy w najszybciej rozwijającym się sporcie jakim jest mma, tylko bić się w stójce to ch*ja wiecie i nigdzie nie zajdziecie :) A boks, jest fajny. Ale bokser z zawodnikiem mma może jedynie grać w bierki na lodzie..



To że mam nick Alek to nie znaczy że się tak nazywam mózgu, poza tym, pozdro "garota"

garota

2013-06-04, 08:02
Aha, czyli z własnego wyboru masz pedalski nick? Rozumiem. Poczytaj o garocie i zastanów się czy jest sens to przywoływać. Pozdro Aluś mordeńko.

wolo1994

2013-06-08, 23:46
Manipulator napisał/a:


jebnął by cię o matę i byś kwiczał jak ubijana świnia



Jebnąć to on może koze w dupala. Strzał w łeb i pan pro zapaśnik leży i kwiczy.