18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oczami strażaka

Kolka122 • 2013-01-30, 00:38
"Pożar w domu wielorodzinnym na ul. Ogrodowej w Białymstoku, 16 stycznia 2012 roku godzina 9:19. Ze strefy zagrożenia ewakuowano 2 osoby podtrute dymem. Strażacy wynieśli także ze strefy zagrożenia dwie butle z gazem propan-butan.Straty popożarowe oszacowano na 500 zł, uratowane mienie na 60 tys. zł."

SkipiBoom

2013-01-30, 14:22
Ci wszyscy co tak bardzo nie lubią straży, jak by wam sie wasze słomiane chatki palily to pierwsi na straż na kolanach czekać bedziecie i za pomoc dziękować będziecie. A jak nie adresy podajcie, bedzie wiadomo do kogo jechać z tym waszym "toporkiem" ^^

wsamookno

2013-01-30, 15:11
Kononowicz podpalil, zeby nie bylo niczego.

raistpol

2013-01-30, 15:14
k***a....
siekiera jak u mnie w pokoju...ide okno otworzyc

oumn

2013-01-30, 15:23
Dawaj wiecej takiego materialu. :)

DonSalieri

2013-01-30, 15:38
Temu debilowi z passata powinni łomem szyby wybic

slec21

2013-01-30, 16:17
Cytat:

Strażacy wykonują zajebiście ciężką robotę i chwała im jak i innym służbą mundurowym. Tak, tak małe JP panom z Policji, tez należy się szacunek.




Dopuki Cie nie przekopią za to że stałeś z chłopakami i piwo piłeś...

socjalmmv

2013-01-30, 16:45
Tak, tak szacunek dla policji za to że tak dzielnie spisują i przeszukują młodzież zamiast zająć się tym czym na prawdę powinni.

krycheuszos

2013-01-30, 16:49
@slec21

Mnie jeszcze za picie piwa nie okopali, ale Ciebie pewnie za ortografie w p*zde wstawili :)

Kowal_ssj5

2013-01-30, 16:53
krycheuszos napisał/a:

Strażacy wykonują zajebiście ciężką robotę i chwała im jak i innym służbą mundurowym. Tak, tak małe JP panom z Policji, tez należy się szacunek.



Może z wyjątkiem straży miejskiej. Na ch*j oni komu?!

Kolka122

2013-01-30, 17:38
Na ch*j to, na ch*j tamto.
Wszyscy są potrzebni.
Straż pożarna - wiadomo.

Straż miejska - wk***ia, owszem. Ale jest po to, aby pilnować przestrzegania prawa:
-mandaty za złe parkowanie - kto do cholery parkuje na zakazie, bo mu się nie chce przejść 20 metrów więcej, a potem ma pretensję, że dostaje mandat?
-mandaty za śmiecenie, nieposprzątanie po psie - milej się chyba żyje wszystkim, jak dookoła jest w miarę czysto, a nie w ch*j śmieci; jak się chce przejść przez park, czy pod blokiem przez trawę koło placu zabaw, wygodniej nie rozglądać się w poszukiwaniu "min", żeby butów nie czyścić potem przez pół godziny
-mandaty za picie w miejscu publicznym - masz dom? To w nim się napij piwa, a nie wysiaduj pod blokiem, bo to nie jest twoje rwywatne miejsce i nie możesz tam robić co ci się podoba
-itd, itp.
Po za tym, gdyby nie straż miejska, to tym wszystkim musiałaby się zajmować policja (też to robią, ale w mniejszym stopniu) i wtedy miałaby mniej czasu na konkretne i ważniejsze sprawy.

Policja - gdyby nie oni, to nikt by z domu nie wychodził. Zdania typu "j***ć policję", 'na ch*j komu psy" są nie do podparcia żadnymi dowodami. Każde państwo ma takie służby, żeby pilnować porządku. Inaczej nikt by z domu nie wyszedł, bo srałby po gaciach, że dostanie kosę pod żebra, kijem po nerach, okradziony, zgwałcony, zamordowany, a nikt mu nic za to nie zrobi.
ukradną ci telefon, kamerę, samochód, lub okradną ci dom, to co robisz? Prosisz boga o pomoc w odzyskaniu mienia, czy idziesz na policję?

w życiu nie dostałam żednego mandatu (nawet od kanara), ponieważ staram się żyć zgodnie z prawem. I mam szacunek do wszystkich zawodów. Do straży miejskiej, policji, ratowników medycznych, lekarzy, itp. Bo wszyscy są potrzebni.

A jeżeli tobie coś nie pasuje, to spoko, szanuję i twoje zdanie. Ale jeśli masz już na kogoś najeżdżać, to zastanów się najpierw, czy przypadkiem nie twoją winą jest, że ktoś się do ciebie "dopie**ala". A ty przecież nic nie zrobiłeś! Tylko złamałeś prawo...

rigsuit

2013-01-31, 10:49
10:15 Łom, Half-Life 3 w drodze :D