18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Octavia Bimoto

_Azazel • 2014-02-25, 22:46
Octavia bimoto opiera się na dwóch silnikach TFSI o pojemności 2 litrów. Silnik zamontowany z przodu ma 460 koni, natomiast silnik z tyłu ma koni 330.



A tutaj Octavia vs GT-R


Cały artykuł: klik

Szukałem i nie było

jeloo

2014-02-26, 13:52
A co za różnica jakie to jest auto, i jakie to ma znaczenie dla faceta? Jeden będzie się bawił w Veyronie, inny w Audi RS, jeszcze inny radochę odnajdzie w Skodzie, a jak kogoś nie stać na sportowe wersje to jego oczkiem w głowie będzie 1.9 TDI. Co za różnica jakim kto autem jeździ skoro to jego sprawa, nie Wasza? Naprawdę nie rozumiem tego hejtu na marki samochodów. Samochód to samochód cztery koła, silnik i kierownica, a cała reszta to tylko stylistyka i nic więcej.

Marshal

2014-02-26, 13:52
@ haters ;)
No Skoda i co?
Wszystko jest dokladnie takie samo jak w A4, Golfie, Passacie i innych autach od grupy Volkswagena. Tyle ze na kierownicy, masce i alusach jest znaczek Skody a nie Audi albo VW
Fajnie jezdzi - mam wersje vRS, nie psuje sie, nawet niezle wyglada wiec czego jeszcze chciec? A bym zapomnial jest jakies 20-30% jak nie wiecej tansza od Audikow i VW - chociaz rozumiem ze w takim razie wasza postawa to "postaw sie a zastaw sie" tylko po to zeby powiedziec ze "patrz plastiku ja mam passata"...

Jesli juz Nissan to Datsun ;) bo tak kiedys sie wszystkie nazywaly



necroboss

2014-02-26, 14:22
Nie ma to jak zrobić wyścig super podrasowanego golfa z fabrycznym GT-Rem. Chciałbym zobaczyć tę samą zabawę z Nissanem podrasowanym za pomocą zestawu AMS 1200 i odpowiednio wzmocnionym ;)

deniZ

2014-02-26, 14:22
Nie no k***a... zawsze ktos musi wjebac golfa przy takich filmach...

cazio

2014-02-26, 14:27
Pokazali tylko start a co było po kilometrze?

takija

2014-02-26, 14:46
cazio napisał/a:

Pokazali tylko start a co było po kilometrze?



Wydaje mi się, że meta, ale ja się nie znam :)

LaBomba

2014-02-26, 14:49
Jaracie sie tym nissanem jak j***ne gimbusy, a możecie tylko pooglądać jak zapie**ala na filmikach, bo za h*ja sobie nie kupicie ;) A co do octavii - narzeka ten kto nie miał :)

nanab

2014-02-26, 14:58
To dopiero agrotuning-zrobić samochód na podstawie piosenki diskopolo

Sinus

2014-02-26, 15:05
A tam biadolicie. Ktoś chciał zrobić sobie super Skode i zrobił sobie super Skode. Fajnie popie**ala więc nie wiem o co chodzi.

dohc1

2014-02-26, 15:21
deniZ napisał/a:

Nie no k***a... zawsze ktos musi wjebac golfa przy takich filmach...


Ignorancie, co ja poradzę, że bimoto z golfa zrobili? Nieważne w tym aspekcie, co to dokładnie za model, tylko spod jakich rąk wyszło i na jakiej zasadzie jest wyjątkowy. Zresztą, szkoda czasu na tłumaczenie, krytykować to każdy umie, a najlepiej zza biurka, prowadząc bezproduktywny tryb życia :roll:

dziaad

2014-02-26, 15:28
Mam Skodę w gazie i wyj***ne w wasze opinie. Nigdy też nie kupię Pastucha TDI. Tak - mam dużego pindola i nie muszę się dowartościowywać samochodem do zdjęcia którego bijecie przed snem.

pituzdg

2014-02-26, 16:40
Nigdy nie zrozumiem tych wyścigów na 1/4mili. Pokazują one jedynie kto ma więcej kasy/lepszego mechanika. Niech wezmą i pojadą na tor, tam się okaże kto jest lepszym kierowcą, który samochód jest lepszy bo przy 200km/h w zakręcie nie wyleci z toru itp. Do tego od razu kierowca zaprezentuje(lub też nie) swoje umiejętności, a nie tylko wciskanie gazu w p*zdę i zmianę biegów.

Włodziu

2014-02-26, 16:56
Paliwo to on wącha :D