18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ochrona

BartoSSS • 2013-01-11, 12:09
Taka ochrona to podstawa dobrego klubu :mrgreen:

źródło:yt

303

2013-01-11, 19:20
0:43 musieli go dorwać ała ała pewnie butowali mu już jajca.

zablena

2013-01-11, 19:23
podstawa dobrego klubu sa bramki wykrywajace owe zabawki i pewna siebie ochrona, a nie

ten 1 co zostal zaatakowany poiwienien zareagowac odrazu jak podlecial do tego 2 a nei sie patrzyc czy czasem aby mu bubu nie zrobil, bo to czuc czy ktos ci wpierdziela kose czy nie.
po 2 co to za klub gdzie nie wpuscili typka ktory chwile wczesniej z niego wyszedl tylko dlatego ze jakis menel byl pod klubem...

po 3 to nie klub tylko jakas speluna wielkosci 100m2

straatveger

2013-01-11, 20:17
nanab napisał/a:


Tak jest opisane w każdym podręczniku dla początkujących cipeczek. Ja bym zablokował, zabrał mu nóż i obezwładnił.



Być, może w Battlefield działał ten trick, ale życie nie polega na wciskaniu klawiszy we właściwym czasie i jak coś nie wyjdzie można jebnąć padem o ziemie bo mamusia i tak zapłaci. Tak samo jak za internet, przecież kocha swojego synka i musi mu dać możliwość pie**olenia głupot na sadolu :lodowka:

IwanMT

2013-01-11, 21:57
nanab napisał/a:


Tak jest opisane w każdym podręczniku dla początkujących cipeczek. Ja bym zablokował, zabrał mu nóż i obezwładnił.




je...........es

2013-01-11, 22:55
zablena napisał/a:

podstawa dobrego klubu sa bramki wykrywajace owe zabawki i pewna siebie ochrona, a nie

ten 1 co zostal zaatakowany poiwienien zareagowac odrazu jak podlecial do tego 2 a nei sie patrzyc czy czasem aby mu bubu nie zrobil, bo to czuc czy ktos ci wpierdziela kose czy nie.
po 2 co to za klub gdzie nie wpuscili typka ktory chwile wczesniej z niego wyszedl tylko dlatego ze jakis menel byl pod klubem...

po 3 to nie klub tylko jakas speluna wielkosci 100m2




No k***a dramat! ;o
W jakim Ty k***a kraju żyjesz? Zdajesz sobie sprawę, że gdyby go ochroniarz uderzył pierwszy i złamał mu szczęke poszedł by do więzienia, a jeśli nie na pewno miał by w ch*j chodzenia po policji, składania zeznań i ogólnie pół roku pie**olenia.. a to, że on miał nóż przy sobie.. to jest Polska i gdyby powiedział, że kroił chleb i zapomniał zostawić w domu to by mu nic nie zrobili..
Takie bramki kosztują w ch*j hajsu i standardowym klubom się to nie opłaca..ba, nawet w największych dyskotekach w Polsce takich nie ma..
I ta k***a polska mentalność, co to za klub bez najnowszych laserów, telebimów, k***a obrazów 3D, gołych dup w klatkach na rurach...? i nawet jak to wszystko będzie to i tak.. 20zł wstęp - k***a zdziercy j***ni, złodzieje, piwo 6zł, a i tak k***a będzie pił harnasie przed k***a wejściem..
Najlepiej jeszcze k***a płacić wielkim panom za przyjście i jeszcze służyć i podcierać by ów panowie dobrze się bawili...
j***nE WIEŚNIAKI...
:idzwch*j:

Schabik

2013-01-11, 23:03
Cytat:

Tak jest opisane w każdym podręczniku dla początkujących cipeczek. Ja bym zablokował, zabrał mu nóż i obezwładnił.



salto i dwa przysiady też byś w międzyczasie pie**olnął?

maly9405

2013-01-11, 23:07
przed nozem jest jedna rada uciekac. to nie sa amerykanskie filmy ze odrazu by go obezwlasnowolnili.... Przed tym nie ma rady dobrej koles ci wjezdza z kosa nie macha ci nozem przed oczami tylko odrazu na chama atakuje po zebrach pare minut i sie wykrwawia czlowiek..... Pozdro gimbusy i internetowi cwaniacy co nic nie trenujecie tylko glupoty gadacie

je...........es

2013-01-11, 23:14
Ohh.. co za faux pas.. wybaczcie, sytuacja na filmie dzieje się po za granicami naszego pięknego kraju więc pewnie to co napisałem nijak się ma za granicą,
Przepraszam.

zablena

2013-01-11, 23:29
@jeankes
czy ja napisalem zeby go pierwszy uderzyl? naucz sie czytac ze zrozumieniem potem gadaj

jak zaatakowale tego pierwszego i poszedl do drugiego ten pierwszy mogl mu zajebac w tym czasie lampe i po zabawie...

KoTu

2013-01-12, 18:12
Conscribo napisał/a:



chyba, że masz pałę albo giwerę :P



żaden nożownik nie będzie do Ciebie szedł z wciągniętym nożem to nie filmy... jak będzie przy Tobie to wyciągnie zanim się zorientujesz co się dzieje będziesz miał dziury w ciele.
Nóż służy do zabijania, nie ma czegoś takiego jak walki na noże, a tym bardziej nikt nie wychodzi z tego bez szwanku.

nanab

2013-01-13, 14:16
straatveger napisał/a:

Być, może w Battlefield działał ten trick, ale życie nie polega na wciskaniu klawiszy we właściwym czasie


Nie wcale. Wciskam klawisze palcami, w życiu też wszystko palcami. Tu i tu chodzi o jakieśtam kombosy r*chami palców. Z tym że w życiu jest łatwiej bo nie ma cziterów, komputer mi się nie zawiesi ani nie złapie laga.