18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obwieszczenie parafialnego egzekutora

~Sokole_Oko • 2017-02-21, 20:38
Pleban podliczyl kase i swierdzil ze trzeba ich lepiej kropidlem potraktowac :smiechzula:

m4a

2017-02-21, 23:42
Śmiejcie się śmiejcie, ale prawda jest taka że sk***ysyństwo w tej instytucji sięga apogeum, oczywiście są księża z powołania, którzy reprezentują kościół tak, jak powinien on być reprezentowany. Ale nie proszę państwa, pinionżki, nieopodatkowane pinionżki i dziad w czarnej sukni zaciera ręce. Za pie**olone pozwolenie, na ślub w innym kościele 500 zł, kartka do parafii że można tam wziąć ślub. O innych opłatach nie wspomnę. Nigdy więcej nie dam na tą instytucje złamanego grosza i wam również polecam.

ghillie441

2017-02-21, 23:44
Ale wiecie, że k***a jesteście debilami, a o tej akcji było głośno w mediach, bo to świeżutki fake jest? Ktoś chciał zrobić przekręt, podając się za KRK.

marascool

2017-02-22, 00:03
Proboszcz zgłosił sprawę na Policję, że ktoś podszywa się pod niego. Sprostowanie jest na fb parafii oraz na www parafii.

Cyrk

2017-02-22, 00:11
No są pazerni ludzie - tak jak w każdym innym zawodzie. I na co to ma być dowód? Wyśmiać typa i olać, a jak ktoś szuka przykładu normalnego księdza to powinien zwracać większa uwagę na tysiące poświęcających całe życie pomocy drugiem człowiekowi...

Hvsarz

2017-02-22, 00:33
Ale za coś takiego, to powinno się już kopa w dupę. Chyba, że to Ty drogi autorze sam jesteś twórcą obwieszczenia, że je propagujesz i chcesz wyłudzić pieniądze?
Z tego co mi wiadomo, to sprawą już się zajmuje policja, bowiem ksiądz złożył doniesienie o próbie wyłudzenia i fałszowaniu podpisu. Ogłoszenie jest zwyczajnie fakiem.

rbQ321 napisał/a:



Właśnie sęk w tym, że to nie fejk ;)


Tak? To może powiedz to w zeznaniach czy coś konfrontując z prawdziwym osobnikiem, który tam jest wymieniony jako autor.

I tak dla tutejszych debili, których jak widać po wpisach nie brakuje. Jestem ateistą drodzy kretyni ale w przeciwieństwie do Was, nie powielam nieprawdziwych informacji "bo ktoś tak powiedział w sieci, że to prawda".

lith

2017-02-22, 00:53
Pewnie proboszcz naskrobał ogłoszenie, powywieszał, wieczorem wchodzi na sadola przejrzeć co nowego na hardzie, a tu przypał, jego ogłoszenie na głownej i afera... więc co miał zrobić?

natking

2017-02-22, 01:01
Oż te sk***ensyny

Rinko

2017-02-22, 01:06

ScavII

2017-02-22, 05:05
@siwybis Każdy też rodzi się analfabetą, dopiero poźniej robi się mu pranie z mózgu, i uczy języka Polskiego itp.
Nie jestem żadnym katolikiem czy innym muzułmaninem, po prostu wk***iają mnie takie kretyńskie "argumenty".

miskolabor

2017-02-22, 07:49
@ScavII Myślę, że wk***ia cię to, że ma rację.

~Velture

2017-02-22, 07:54
Arkadyjczyk napisał/a:

http://www.mbkm.pl/

To samo obwieszczenie na pierwszej stronie parafii. Trzy miesiące liczyli hajs ?


Wyraźnie jest napisane na stronie, że jest to manipulacja i kłamstwo a sprawa została przekazana na policję...

Uwielbiam ludzi co pofatygują się wejść na stronę jakąś i zobaczyć obrazek ale przeczytać 2 zdania na czerwono napisane obok to już nie.

fun88

2017-02-22, 08:56
siwybis napisał/a:

Do wszystkich co się do ateistów przypie**alają, zwróćcie uwagę że każdy człowiek rodzi się ateistą i dopiero staranne pranie mózgu w młodości robi z takiego katolika/judaistę/muzułmanina czy innego pojeba.




lapps

2017-02-22, 09:47
siwybis napisał/a:

Do wszystkich co się do ateistów przypie**alają, zwróćcie uwagę że każdy człowiek rodzi się ateistą i dopiero staranne pranie mózgu w młodości robi z takiego katolika/judaistę/muzułmanina czy innego pojeba.



skad wiesz, skoro nie pamietasz pierwszych 3 lat zycia i nikt nowo urodzony nie powie ci jakie ma poglady religijne?

rownie dobrze czlowiek moze rodzic sie wierzacy, a z biegiem czasu jego ego przekonuje go, ze jest najmadrzejszy, a Bog i wiara jest dla idiotow.

badz co badz najwieksze stezenie ateistow przypada na gimnazja.

kotorminator

2017-02-22, 09:52
@fun88
Trochę zły przykład, Maria Curie była ateistką.