18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

obudz sie!

pinkYnieMozg • 2013-10-24, 23:29
- Jaime, obudź się!

Syn w odpowiedzi: - Nie chcę wstawać, tato.

Poirytowany ojciec: - Wstawaj, musisz iść do szkoły!

Jaime na to: - Nie chcę iść do szkoły.

- Dlaczego? - pyta ojciec.

- Są trzy powody ku temu - stwierdził Jaime.

- Po pierwsze, bo tam jest potwornie nudno; po drugie, bo mi dzieciaki dokuczają, a wreszcie po trzecie, bo nienawidzę szkoły.

Na to ojciec: - To ja ci podam trzy powody, dla których powinieneś pójść do szkoły. Po pierwsze, bo to jest twój obowiązek; po drugie, bo masz czterdzieści pięć lat; i po trzecie, ponieważ jesteś dyrektorem szkoły.

fragment z ksiazki De Mello "Przebudzenie", polecam .

pinkYnieMozg

2013-10-25, 17:18
JerzyKozak napisał/a:

oj doj***la by sie ta od polskiego do pisowni tego kawalu ;p



to fragment skopiowany z ksiazki, wiec mysle, ze Ci co ja przekladaja na Polski maja troche wiecej pojecia od niej.

ma...........21

2013-10-25, 18:13
Czytałem - można powiedzieć, że więcej pie**olenia niż samej konkretnej treści ale ogólnie chodzi o to że jak jesteś ciotą to się ogarnij bo nikt ci nie pomoże
Pozdr!

Everizon

2013-10-25, 22:24
pinkYnieMozg napisał/a:

fragment z ksiazki De Mello "Przebudzenie", polecam .


Jak wziąłem poprawkę i pominąłem ten cały religijny bełkot to uznałem "Przebudzenie" za jedną z lepszych pozycji które załadowałem sobie pod czaszkę.
Polecam do tego jeszcze "Mewa" Richarda Bach'a - czyta się w godzinę. Może zmienić pozostałą resztę życia..

pinkYnieMozg

2013-10-25, 23:37
jak godzine to mewke sobie lykne, "Johnson Spencer - Kto zabrał mój ser" to tez ponoc dobre, ale juz mi czajnik paruje od tych ksiazek

vasre

2013-10-25, 23:52
Naprawdę ją lubię :)

2m...........ad

2013-10-26, 00:00
Everizon napisał/a:

"Mewa" Richarda Bach'a


wrzucę w kolejkę, dzięki za tytuł.

A serek Spencera z tego co kojarzę to o dążeniu do celu, podejmowaniu walki w życiu, inicjatywie sratatata. Warto przeczytać ale nie jebło mnie to jak deMello.
Jak ci czajnik paruje od książek to może przerzuć się na filmy youtube :mrgreen:
kanały
-OdwazSieZycPL
-Mateusz M
Oram sobie tym mózg codziennie przed robotą

pinkYnieMozg

2013-10-26, 01:53
Oraj oraj juz niedlugo osiagniesz nirwane, i bedziesz mogl spac w kartonie z bananem na ryju :mrgreen: