18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obudź się!

Pener • 2012-05-12, 15:39
chyba mu się przysnęło :roll:
albo dostał zawału :nazimaja:

Mr.Drwalu

2012-05-12, 15:42
j***ny :shock: na skróty chciał jechać :amused:

takija

2012-05-12, 15:45
Znając życie i ruskow to tam wgl kierowcy nie było.... :mrgreen:

vass

2012-05-12, 16:03
Tak to pewnie wyglądało :mrgreen:

Jutub

2012-05-12, 17:05
Szczać mu się pewno zachciało a idioci z TIRów nie staną się wylać tylko do butelek leją bo muszą być kilometry. Kilometry ! WIĘCEJ KILOMETRÓW !

tom1700

2012-05-12, 17:11
Jutub, k***a, jakbym słyszał mojego brygadziste jak kładliśmy rury do kanalizacji "metry metry, wiecej metrów" - ch*j że płacone od godziny a terminy odległe, ale metry..

Jutub

2012-05-12, 17:11
no to ja właśnie o tym mówię, że idiotyzm k***a :D

do...........ne

2012-05-12, 17:17
do czego to doszło! pierwszy raz widzę film od ruskich w jakości sugerującej użycie prawdziwego wideorejestratora, a nie skarpety bądź lokówki o.0 nic mnie już na tym świecie nie zaskoczy :/

ParabolaZła

2012-05-12, 17:18
flaszka spadła, hamulec zablokowała...a po co kierownicę łapać? Flaszkę ratować trzeba!

RaScad

2012-05-12, 17:27
Nie wiem czemu mam wrażenie, ze u nich się prawie każdy zatrzymauję, a u nas od razu sp***alają, żeby nie marnować czasu jakby chcieli z nich świadków zrobić albo nie daj boże udzielać pomocy....

Makarov

2012-05-12, 17:38
Jutub idiotą to jesteś ty i tylko ty lejesz do butelki. Jestem kierowcą "tira" i nic z tego co napisałeś nie jest prawdą.

dexen93

2012-05-12, 17:52
dobrze że tan w czarnej miał rozum w głowie

al...........10

2012-05-12, 18:31
tom1700 napisał/a:

Jutub, k***a, jakbym słyszał mojego brygadziste jak kładliśmy rury do kanalizacji "metry metry, wiecej metrów" - ch*j że płacone od godziny a terminy odległe, ale metry..



Akurat kierowcy (nie tylko ciężarówek) płacone mają od kilometrów i nie słyszałem żeby gdziekolwiek było inaczej, więc twój komentarz jest bez sensu.

Włodzimierz

2012-05-12, 18:55
Alan, żyjesz w j***nym ciemnogrodzie, gówno wiesz, a pie**olisz jak nasz rząd.

Jak pracownik się nie szanuje, jednym słowem ma nasrane w bani to co się dziwić, że zapie**ala jak murzyn po banany. Na szczęście, wszelkie 'wielkie' biznesmejny, co wszędzie byli, co wszystko zrobią plajtują.

Płacone może być za ów j***ne kilometry, ileś procent od frachtu (też ch*jnia, bo zapie**alają jak owsiki po dupie, aby więcej, więcej), stała, w co lepszych, nie kołchozach dietki.


Póki ludzie się na szanują, to nic się nie zmieni.

Zjuq

2012-05-12, 19:02
alan10 napisał/a:



Akurat kierowcy (nie tylko ciężarówek) płacone mają od kilometrów i nie słyszałem żeby gdziekolwiek było inaczej, więc twój komentarz jest bez sensu.



Zanim cokolwiek napiszesz najpierw się z orientuj w temacie nim zrobisz z siebie idiotę. Fakt mają płacone z km, ale to jest z 30 % firm oferujących przewozy krajowe jak i międzynarodowe. Ogólnie kierowcy ciężkich składów mają płaconą podstawę ( zazwyczaj najniższa krajowa ) plus 10% od frachtu ( tak jest zazwyczaj, różnice nie są wielkie ). Do tego dochodzą firmy rejestrujące na stałą pensję oraz płacące do podstawy diety, chociaż ich akurat jest dosyć mało. Więc na następny raz jak będziesz chciał wykazać się wiedzą najpierw dowiedz się w odpowiednim środowisku o co w tym chodzi a dopiero daj jakiś poj***ny komentarz trollu.