18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obsikał mu ferrari

MeVido • 2013-04-14, 17:10
i typ sie wk***ił

kamyk69

2013-04-14, 20:20
Ale wy p*zdy jesteście.

k***a, wracasz do auta, na które nieźle trzeba sobie w zyciu wypruwać żyły a tutaj jakiś j***ny debil oblewa NIEZYDENTYFIKOWANĄ substancją Twoje auto. Oczywiście ku uciesze kolejnych idiotów których to bawi. A jego kolega, już trzeci z kolei debil, nagrywa to.

Czy was poj***ło do reszty, że bronicie tego idioty z wodą? Przecież to ani zabawne, ani szczególnie głupie, ani wyjątkowo orginalne...
Do gazu, debila i was też :hitler:

bravoteampolska

2013-04-14, 20:21
Rems napisał/a:

ale p*zda.. pewnie ktoś mu pożyczył to auto, żeby lamus w końcu coś zar*chał.



Dziwicie się , że gościu się wk***ił , ja też bym się wk***ił .
Niekoniecznie musiała to być woda , ludzie z zazdrości potrafią polać jakimś kwasem , albo chociażby płynem hamulcowym , a lakierowanie takiego auta to majątek , tym bardziej że to nie jest jakiś gulf bravo bądź inna chińszczyzna .

ssadol

2013-04-14, 20:22
Rozj***ł mnie tekst "I can buy your whole family motherfucker". Widać, że od nadmiaru pieniędzy w dupie się przewraca.

MP...........as

2013-04-14, 20:23
Jesteś na miejscu dla inwalidów... to Ferrari :D

Szafina

2013-04-14, 20:28
hommer123 napisał/a:



Na pewno byś mu dała... nie tylko to, w końcu ma ferrari ;-)


Powiem ci szczerze ze dla mnei ferrari to zwykle szroty a ludzie podniecjaa sie nimi tylko dlatego ze sa drogie.

job_twaju_mać

2013-04-14, 20:33
Zafina napisał/a:


Powiem ci szczerze ze dla mnei ferrari to zwykle szroty a ludzie podniecjaa sie nimi tylko dlatego ze sa drogie.



Ludzie masz na myśli 99,9 procent dziewczyn?

MassSlesher

2013-04-14, 20:36
Może się k***y oduczą tych chorych ukrytych kamerek.

ga...........ro

2013-04-14, 20:39
A jak ja bym zobaczył takie ferrari i nikt by nie widział to bym ch*jowi przejechał kluczem po lakierze. Niech się uczy żeby nie pokazywać ile ma kasy. ch*j w dupe takiemu cwaniakowi Ja nie mam ferrari on też nie powinnien. To byłem ja zawistny polak i jestem tego dumny :D

Szafina

2013-04-14, 20:42
Będę_go_zjadł napisał/a:



Ludzie masz na myśli 99,9 procent dziewczyn?


a co ty myslales ze w tych czasach dziewczyne na charakter zlapiesz ? dam ci jeszcze nadzieje bo sa kobiety ktore kochaja za to jakim jestes czlowiekiem a nie co masz w posiadaniu... ale to rzadkosc :D

ocfilip

2013-04-14, 20:56
kamyk69 napisał/a:

Ale wy p*zdy jesteście.

k***a, wracasz do auta, na które nieźle trzeba sobie w zyciu wypruwać żyły a tutaj jakiś j***ny debil oblewa NIEZYDENTYFIKOWANĄ substancją Twoje auto. Oczywiście ku uciesze kolejnych idiotów których to bawi. A jego kolega, już trzeci z kolei debil, nagrywa to.

Czy was poj***ło do reszty, że bronicie tego idioty z wodą? Przecież to ani zabawne, ani szczególnie głupie, ani wyjątkowo orginalne...
Do gazu, debila i was też :hitler:



Zgodziłbym się, gdyby facet nie stał na miejscu dla inwalidów. Dookoła pełno wolnych miejsc, ale on czuje się uprzywilejowany ze względu na posiadane auto. Gdyby nie to nic by mu nie zrobili.

ostatniwolnynick

2013-04-14, 21:02
Ach ta Hameryka... W Rosji czy nawet u nas to gudłaj by gonga dostał to by sie skonczyła zabawa.

together.poland

2013-04-14, 21:43
Filmik pokazuje jedną rzecz - jakimi p*zdami są osoby kręcące takie rzeczy. k***a, koleś go popchnął a ten już był zesrany i przepraszam, przecież "it's joke".

job_twaju_mać

2013-04-14, 21:52
Zafina napisał/a:


a co ty myslales ze w tych czasach dziewczyne na charakter zlapiesz ? dam ci jeszcze nadzieje bo sa kobiety ktore kochaja za to jakim jestes czlowiekiem a nie co masz w posiadaniu... ale to rzadkosc :D



a skąd wiesz, że nie złapałem już takiej? :D

Kaskaderdx10

2013-04-14, 22:03
koleś pewnie z warszawy. oni tam nie mają jaj i też sie tak zachowują jak małe zdenerwowane kundelki

bravoteampolska

2013-04-14, 22:18
Zafina napisał/a:


Powiem ci szczerze ze dla mnei ferrari to zwykle szroty a ludzie podniecjaa sie nimi tylko dlatego ze sa drogie.



Nooo noo noo
Podjechałby jakiś kozaczek takim ferrari i zapytał cię tylko o godzinę , to od razu byłabyś mokra .
Był kiedyś taki fajny filmik , jak to gościu jakiś zwykły fizyczny majster chyba kafelki kładł w jakimś sklepie czy to salon meblowy , już tak nie pamiętam , spodobała mu się główna właścicielka .
Gdy zmierzała to wyjścia , gościu wstał i zagadał do niej , spojrzała na niego jak na ścierwo jak na plebs .
Gościu wynajął piękny garniak , wynajął piękne bmw SUV , i czekał aż ona parkingiem będzie szła do swojego auta .Gdy ją zobaczył gwałtownie zahamował przy niej , wyszedł przeprosił i zaprosił na kawę do luksusowej restauracji , wieczorem była już jego .
Następnego dnia spotkała go znowu w danym sklepie w zwykłym ubraniu majstra jak kleił kafelki , jej mina bezcenna .
Także morał , nie pie**ol o jakiejś miłości uczuciach i doceniania aspektów typu inteligentny itd , wszystko obecnie opiera się na kasie .
Pewnie sadole wyskoczą z tekstem , że mam jakieś kompleksy , to was zaskoczę nie , nie mam , choć w podobny sposób się przejechałem , zresztą chyba jak nie jeden z was .