18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrzyn i jego zastosowania

Maciek93PL • 2010-09-29, 21:28
Obrzyn dobry na bólę głowy,katar,kaszel i szczypiące oczy, po prostu lek idealny. :samoboj: Jeden problem z głowy.

:bomba:

szefooo

2010-10-02, 13:59
meshuggah napisał/a:

@szefoo, to zakończyłeś widzę swoją edukację na poziomie podstawowym? Jeżeli sobie dobrze przypominam to jest książka z pierwszej klasy technikum/liceum...

...współczucia że nawet nie wiesz co miałeś w programie nauczania...



Skończyłem
zawodówkę - jubiler
policealną -technik organizacji reklamy
policealną - technik informatyk spec grafika komp.
Obecnie kończę - informatykę w szkole wyższej na kier. sieci komputerowe i systemy rozproszone.

Kiedy już opuścisz liceum i będzie cię interesowała praca w twoim wyuczonym zawodzie to sam stwerdzisz że znajomość lektur to ci za ch*ja nie jest potrzebna no chyba że będziesz polonistą to przepraszam.

Ra...........og

2010-10-02, 14:13
szefooo napisał/a:

Kiedy już opuścisz liceum i będzie cię interesowała praca w twoim wyuczonym zawodzie to sam stwerdzisz że znajomość lektur to ci za ch*ja nie jest potrzebna no chyba że będziesz polonistą to przepraszam.


No tak lepiej zeby ludzie nie czytali lektur i zyli jak wytresowane małpy powielajac schemat poprzednikow w swoim wyuczonym zawodzie...

sensi

2010-10-02, 14:17
@znawcaekranu- wyjdź za mnie.

azerbejdzanification

2010-10-02, 17:57
Za dużo demotywatorów w sadisticu,za mało sadisticu w sadisticu....

szefooo

2010-10-02, 19:12
Cthulhu napisał/a:


No tak lepiej zeby ludzie nie czytali lektur i zyli jak wytresowane małpy powielajac schemat poprzednikow w swoim wyuczonym zawodzie...



Tak sie składa że wykonuję projekty i pierwowzory biżuterii więc w moim zawodzie powielanie jest:
- żle widziane
- nieopłacalne
- karalne

Pajoresko

2010-10-02, 20:35
Apropo kalibru "obrzynu' czyli gładkolufowej strzelby z uciętą lufą nie podaje się w "mm" ( milimetrach) tylko w kalibrze wagomiarowym- .12 ; .16 ; .20 z czego .12 jest największy z tej trójki.