18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońcy skrzeku poczętego.

Krzysztof3 • 2020-11-27, 22:27
Przez ten film yt zablokował kanał pyta.pl


os79

2020-11-27, 22:55
kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.

ja_nemo

2020-11-27, 23:13
j***ne lewactwo tfu!!!! Galareta z żaby w rowie spoko k***a a brudy brzydzą się poczętego życia ludzkiego w pie**olonej wawie! Ps. Żeby wam j***ne lewackie p*zdy dupa nie pękła tak samo gardzę wami i pisiorami i bosakiem też!! Włączcie myślenie pojeby bo tym tokiem myślenia to ch*j w dupie urośnie! Tępe ch*je! Tfu

dr_dex

2020-11-27, 23:15
pyta.pl - kiedys sie ogladalo i podsylalo linki znajomym. Dzisiaj, po sk***ieniu Jaoka, nawet wstyd o tym wspominac ...

McQurwa

2020-11-27, 23:19
odkąd zlikwidowali dopalacze to Jaokowi odj***ło, jego rozważania są jak u Picasso obrazy

jjuice

2020-11-27, 23:19
na dziesięciu rudych, jedenastu fałszywych!

KaprysLosu

2020-11-27, 23:54
z dupy temat, w tej całej aborcji chodzi tylko o to, że to osoba bezpośrednio w ciąży miałaby podejmować decyzję, a nie Kowalski zza ściany, który ma w dupie losy tej kobiety później... Sam jestem za Korwinem, ale w tym punkcie nie widzę nici porozumienia, pie**oli o odpowiedzialności, ochronie życia itp, ale o odpowiedzialności społecznej za decyzje ogółu już jakoś ani słowa...

swampman

2020-11-28, 00:03
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.



skju jego kamerzysta stary zostawil go i robi jaja na swoim kanale na twitterze. niewiele lepsza robota ale lepsza mozna sie posmiac bo ten to juz razem z najmanem plyna do jadra ziemi :lol:

Rozchędażacz

2020-11-28, 00:21
os79 napisał/a:

kiedyś zajebisty robił dobrą robotę teraz jest PiSuarowym, rudym, cwe*em ssącym rachonia.



Nieprawda, to że pracował w tvp to o niczym nie świadczy, nie realizował polityki pisowskiej, miał swój program po prostu. Korwn pisał w angorze swohe artykuły, to znaczy że był lewakiem? No chyba nie ;)

plastic

2020-11-28, 01:33
ciekawe, czy gdyby zapytać żaby, to czy analogicznie byłyby za ochroną życia ludzkiego, a żabiego już nie?

albo gdyby zapytać czarnych, czy są za ochroną życie czarnych dzieci, a na drugiej stronie, czy podpiszą to samo o białych dzieciach?
a potem zapytać białych o to samo.
i na koniec przeprowadzić analizę wyników.. i dostać bana

mitrick

2020-11-28, 01:33
ale go życie doj***ło . kiedyś był bardziej "śmieszny"

Mom and Death

2020-11-28, 01:50
Co ten Jaok się tak zmenelił i z januszał? Taki przystojny facet był (no homo).

glenton

2020-11-28, 02:30
ja_nemo napisał/a:

j***ne lewactwo tfu!!!! Galareta z żaby w rowie spoko k***a a brudy brzydzą się poczętego życia ludzkiego w pie**olonej wawie! Ps. Żeby wam j***ne lewackie p*zdy dupa nie pękła tak samo gardzę wami i pisiorami i bosakiem też!! Włączcie myślenie pojeby bo tym tokiem myślenia to ch*j w dupie urośnie! Tępe ch*je! Tfu



nie zesraj się

purunkpustunk

2020-11-28, 04:42
Dzień Całowania Złotowłosych jest dopiero 12 stycznia.