18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońca ludu ubrudzonego

Rael3251 • 2014-01-16, 14:07

proszę, takiego paszkwila znalazłem dzisiaj w mojej bramie. komuś się ewidentnie w dupie poprzewracało, że broni te koczujące wszędzie i okradające ludzi zwierzęta
nie było bo zdjęcie zrobiłem 5 minut temu

MichaU

2014-01-16, 14:19
Czemu ich przemieszczają po Wrocławiu? Nie mogą im zapewnić mieszkań w Sosnowcu? Tam i tak gorzej nie będzie.

~Velture

2014-01-16, 15:09
"PESEL jest wymagany" - hahahahah żaden rumun nie ma peselu więc dobry troll :D

Novac

2014-01-16, 15:20
Rael3251 napisał/a:


proszę, takiego paszkwila znalazłem dzisiaj w mojej bramie. komuś się ewidentnie w dupie poprzewracało, że broni te koczujące wszędzie i okradające ludzi zwierzęta
nie było bo zdjęcie zrobiłem 5 minut temu



Kolego chyba nie zrozumiałeś przesłania tego pisma. Zbierane są podpisy bo ludzie nie chcą ich na swojej ulicy. Wolą żeby zostali w swoim koczowisku niż mają łazić po nowo wybudowanym osiedlu.

wieniu

2014-01-16, 15:24
Nie prościej wysłać do Rumunii ?? Mimo lewackiego rządu Francja dalej ich wysyła z kwitkiem... Więc czemu Polska zawsze musi utrudniać życie własnym obywatelom?

agentspecjalny85

2014-01-16, 15:36
Oni właśnie się sprzeciwiają cyganom (Romom), a nie Rumunom, jak co poniektórzy mylą nazwy, żeby nie przesiedlić ich blisko ich domów.

wieniu napisał/a:

Nie prościej wysłać do Rumunii ?? Mimo lewackiego rządu Francja dalej ich wysyła z kwitkiem... Więc czemu Polska zawsze musi utrudniać życie własnym obywatelom?



Romowie (cyganie) mają niewiele wspólnego z Rumunią. Przeciętny obywatel Rumunii (Rumun) jest biały.

Chodziło ci o Romów, czyli mniejszość etniczną nazywaną cyganami. Występują oni też w Rumuni, ale to zupełnie co innego.

Romowie (cyganie), a nie Rumuni, pochodzą z Indii.

wieniu

2014-01-16, 15:43
@up nie ucz mnie jak ich nazywać... są obywatelami ruminii są - więc wyjazd droga wolna...

1.Michal

2014-01-16, 16:21
Bogedaina jest na Tarnogaju. To jest sprzeciw mieszkańców na przeniesienie romów z koczowiska do nich. Bardzo dobrze, że się podpisują. Dlaczego mają trafiać do baraków? Niech siedzą w swoich budach z tektury na Kamieńskiego.

Rael3251

2014-01-16, 17:49
1.Michal napisał/a:

Bogedaina jest na Tarnogaju. To jest sprzeciw mieszkańców na przeniesienie romów z koczowiska do nich. Bardzo dobrze, że się podpisują. Dlaczego mają trafiać do baraków? Niech siedzą w swoich budach z tektury na Kamieńskiego.


Novac napisał/a:



Kolego chyba nie zrozumiałeś przesłania tego pisma. Zbierane są podpisy bo ludzie nie chcą ich na swojej ulicy. Wolą żeby zostali w swoim koczowisku niż mają łazić po nowo wybudowanym osiedlu.


w sumie racja, byłem dość nieprzytomny po nocce jak to zobaczyłem :lodowka:
a Bodegaina nie miałem zielonego pojęcia gdzie jest bo na tarnogaju nie mieszkam
w każdym razie edytować tego już nie mogę więc niech posłuży ten temat jako informacyjno-popierający inicjatywę

strzelec_

2014-01-16, 18:03
"mniejszości Romskiej"? Co z debil to pisał?

Rael3251

2014-01-16, 18:40
w sumie to poprosiłbym moderatora o usunięcie tematu bo pod wpływem nie spania źle odczytałem intencje autora tej ulotki :oops:

Kaligula84

2014-01-16, 19:55
Czemu autor obraża zwierzęta ?? Co ma np reksio wspólnego z tym czymś...

pkh

2014-01-16, 21:24
I jeszcze trzeba zostawić pesel? zeby cię k***a mogli znaleźć w razie co?

PanBrowar

2014-01-16, 21:49
k***a, mówili o tym niedawno w radiu ale myślałem że to ktoś sobie żartuje o tym że pojawiła się grupa mieszkańców która ich broni i stanowczo sprzeciwia się ich natychmiastowemu wypie**oleniu z miejsca które zajęli. Parodia :homer:

Skyperian

2014-01-16, 21:50
Piękna akcja, oby tak dalej, tylko uważajcie na GW, bo zaraz się dowiemy że Wrocław jest stolicą rasizmu w Polsce.