18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obrońca krzyża w natarciu

entesee • 2013-06-03, 18:20
jak widać fighterów nie brakuje , ale żeby tak jeszcze z kozojebcami walczyli :D


pyto

2013-06-03, 20:36
k***a, fajnie w tej warszawie dalej krzyza bronia :D moze czas sie wybrac na wycieczke do stolicy, poogladac atrakcje turystyczne

XtravaganZa

2013-06-03, 20:37


Wszystkich tych obrońców krzyża powinno się wybić w pień, pie**olona dzicz narobiła wstydu na cały świat.
Ja raz przyjechałem do Warszawy ze znajomymi z Belgii i tak mi było przed nimi wstyd za tę swołocz.. Zaściankowcy poj***ni, PISuary.

Komandzio

2013-06-03, 20:38
Słychać na filmie "Czemu nazwał pan tą panią która tu przechodziła prostytutką" Więc raczej jedyna osoba która ma tu problem to dziadek, jak dla mnie należyty wpie**ol jak najbardziej. Pod krzyżem to jest właśnie ta najgorsza TVN-owska masa. Może nie lewaki ale gówno wiedzą co się teraz dookoła nich dzieje.

kermicik

2013-06-03, 20:38
pytła do ptana kobeta i wytfał ją pan od potytutek

timmy77

2013-06-03, 20:40
No ewidentnie to stare pruchno nazwało laskę gościa od prostytutki i dostało po masce :D

kokinosz

2013-06-03, 20:41
Rambo. Część VII - Watykan.

Nejm

2013-06-03, 20:41
Przede wszystkim to umówmy się ,że wszystkie te akcje moherów obrony krzyża i niepotrzebne demonstracje są CAŁKOWICIE zbędne i przede wszystkim irytujące dla pozostałej części społeczeństwa.

Tutaj jakiś magik próbował zabrać głos i wyjść na bohatera w typowy dla ludzi jego pokroju sposób.

Cytat:

Przychodzi pajac, prowokuje i potem oburzenie, że w papę dostał. Od starego dziadka w dodatku. I to nie jakiś biedny chłopaczek chcący dialogu, rozmowy pokojowej, widać w jaki sposób "rozmawia".
Starszych ludzi wk***ia, kozak wielki. Szkoda, że nie było w okolicy kilku rosłych kiboli, którzy by przejęli pałeczkę od starszego pana i dokończyli ten "dialog" ekumeniczny w bramie za rogiem..



Tzn. "Jestem za pomaganiem innym ale sam nie pomogę" . Jak coś ci się w jego zachowaniu nie spodobało to wyraź to przez siebie, a nie już 'kiboli' szukasz. Ładnie tam musiałeś mieć u siebie na podwórku za małolata

Druga sprawa, z sytuacji wynika, że ten dziadek wyzwał znajomą (pewnie dziewczynę) drugiego rozmówcy, który na przekór obrońcom praw zwierząt, starał się prowadzić rozmowę w sposób kulturalny (a nie musiał). Dziadek nie chciał współpracować i okazał się być agresywny więc dostał nauczkę. Prawdopodobnie jedyną, z której miał szanse wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

Ufffff

Ch...........y

2013-06-03, 20:42
@XtravaganZa tja, w Belgii 25% społeczeństwa to teraz ciapate, więc "nie sondze", żeby jakoś źle przyjął wojujących chrześcijan. Ba, gdybyś z nim zaczął rozmawiać o problemach współczesnego świata, to założę się, że by powiedział Tobie, że wolałby 3 miliony wojujący chrześcijan, co odmawiają modlitwy i plują się do gejów i lewaków od miliona ciapatych, którzy gwałcą i żyją na zasiłku :P

jajcek555

2013-06-03, 20:42
Dobrze dziadek powiedział, szmata sama mu pocisła "bo powiedziała krzyżowiec na mnie". To odpowiedział jej. A łysy kozak 30 lat ma i do dziadka startuje a dziadzia jakby miał z 20 lat mniej to by mu jajca urwał. Brawo dziadzia. Dobry strzał na ryj:D

kermicik

2013-06-03, 20:42
ta juz widze jak dziadek biegnie do niej i za nic nazywa ja po imieniu...

damua

2013-06-03, 20:43
ahh te katole

NieWiemZeWiem

2013-06-03, 20:47
dobra dziadek zawinił ale ten w zoltym to taki typowy jak ja ich nazywam wiesniak z miasta. łyysy,chudy ale brzuszek jest...dal w ryj dziadkowi ktory swoje lata ma czyli jest slabszy,wolniejszy, kruchy? no itd itd. Moze zaczepil i powiedzial ze prostytutka bo w jego czasach tak dz**ki sie ubierały...laska tez typowa dziewczyna dresiarza....podarte jeansy, na czarno wlosy, rozowa bluza za 15zł i brudne biale buty. Jestem neutralny ale zółtek wk***ił mnie tym ze napie**alał dziadka jakby ten dziadek mial 30 lat, przeciez to DZIADEK no k***a razy wystarczylo jebnac....pomimo ze dziadek pierwszy uderzył wkoncu jest z Gromu :P taki zart. Smiesza mnie takie leszcze, widzieliscie jak zaczal sie bujac jak szedł na dziadka no k***a! bicek 15cm i jechana...takich nam brakuje wojsku! Hejty poleca za pocisniecie laski no ale k***a zaczniecie miec dziewczyne porzadnie ubrana to docenicie ale najpierw w ogole miejcie te drziewczyny 8-)

Wiem ze ci obroncy krzyza wygladaja jak psychole ale to sa nasze tajne odstraszaki na islam

panchamityle

2013-06-03, 20:48
Za samo uderzenie starego faceta, będąc takim byczkiem w sile wieku powinien dostać na otrzeźwienie. Nie wiem czemu bronicie tego półgłówka w żółtej koszulce, ale pewnie przeszedł pl. Zamkowy i na kimś innym wyżył frustrację - toć nie na co dzień można dostać od dziadka takiego strzała :)
Ps.a gdzie policyja w centrumie stolicy? W którymś z parków? ;)

cerastes

2013-06-03, 20:50
jak się można odnieść do tego filmu jeżeli nie widać dokładnie tego co było wcześniej. Jeżeli znalazłeś kanał gościa na YT, to poszukaj wcześniejszego filmiku o którym jest mowa, powinien wyjaśnić powód spinki..


szczerze to wątpię w to żeby dziadek tak sobie rzucił do jakieś przechodzącej dziewczyny bez niczego "prostytutko" itp.. o coś musiało pójść..

..

niedzwiad

2013-06-03, 20:51
jajcek555 co Ty pierolisz? jak gosciu stoi pod krzyzem i jedyne o co dba to ten krzyz, to nie jest krzyzowcem tylko no nie wiem, jaszczurka?