18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obróbka Łba :)

TenNizejSmierdzi • 2013-09-09, 12:24
Wstałem specjalnie o 7 rano żebyście mogli obejrzeć po części obdarty ze skóry łeb byka(jelenia) :)
Materiał oczywiście własny 8-)



















sysiu

2013-09-09, 21:55
@Maek, myśl sobie co chcesz, [osobiście nie poluję] ale z tego co mi wiadomo, to bycie myśliwym, to coś głębszego niż czajenia się po krzakach, i strzelanie do biednych bezbronnych zwierząt. Powiedz mi kto te zwierzątka w zimie karmi, dba o wielkość populacji, prowadzi ewidencję, czy płaci rolnikom za szkody wyrządzone w uprawach?? Leśnicy? ch*ja!!! dla nich taki byczek jest jak wrzód na dupie, bo im drzewostan niszczy, i najchętniej by ich się całkiem z lasu pozbyli! A jeśli panu Heniowi dziki zbuchtują kukurydzę, to do kogo ma pretensję? do myśliwych! i oni mu muszą zapłacić. Poza tym jest coś takiego jak naturalny wróg. Człowiek od zawsze regulował populację innych zwierząt. Taka jest naturalna kolej rzeczy, tak było, tak jest i tak będzie. Darz Bór!

Maek

2013-09-09, 22:31
@sysiu, w kwestii kontrolowania populacji masz rację, ale kiedyś zwierzęta radziły sobie bez naszej pomocy. Skoro te zwierzęta odstrzeliwują to oczywiste, że muszą je podkarmiać itd. gdyby padały same z siebie do czego mieliby strzelać?
Wiem, jakie są realia ale nie rozumiem ludzi, którzy czerpią z tego jakąś przyjemność i mają się za wielkie ch*j wie co, bo stojąc kilka metrów nad ziemią ze strzelbą upolowali zwierze, które zresztą w dogodne miejsce przyciągnęli za pomocą jakiejś przynęty - jedzenia. Każdy ma swoje zdanie, moje jest właśnie takie.
btw. ciesze się, że jesteś osobą z którą można normalnie wymienić kilka zdań, a nie j***nym gimbusiarskim gównem, któro nie potrafi podać ani jednego sensownego argumentu tylko rzuca "k***ami".

LoV3LaS

2013-09-09, 23:20
Umyłby sobie zęby jak wiedział że na śmierć idzie . ch*j j***ny.

luxik1988

2013-09-11, 19:06
mareczekzip napisał/a:

@TenNizejSmierdzi

Jakbyś miał ładne poroże z czaszką do sprzedania w dobrej cenie. daj znać.



A na ch*j Ci poroże, skoro sam masz swoje. Jeśli rozumiesz co mam na myśli.

Pozdrów Bożenę :D

mareczekzip

2014-02-12, 14:41
luxik1988 napisał/a:



A na ch*j Ci poroże, skoro sam masz swoje. Jeśli rozumiesz co mam na myśli.

Pozdrów Bożenę :D



To już sam własnej matki nie możesz pozdrowić ?