18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mrlewy

2013-04-01, 21:58
Ja wiem, że to jest sadistic, a nie samosia, ale do cholery, jak można się śmiać ze zbrodni jakiej dokonali niemcy w czasie II wojny światowej? I jeszcze do prześmiewczego obrazka wstawić zdjęcie więźniów obozu, wśród których mogą być Polacy. Rzeczywiście k***a, powód do śmiechu. Śmiejmy się razem z oprawcami. Ależ pięknie pół narodu nam wymordowali. Ha! Ha! Ha! k***a mać :facepalm:

Żeby nie było, śmieszą mnie kawały o Żydach, Hitlerze itp. ale wstawienie zdjęcia więźniów obozu, wśród których niemal na pewno byli Polacy to już jest przesada :roll:

kombbatant

2013-04-01, 22:00
@up nie, on jest jakims propagandowym wszarzem Tuska :P
Bo jakto niby byli zmuszani??? Sory ale to zydzi byli zmuszani do wejscia do komor gazowych. A Polak wybieral-ide z Tymi albo z tamtymi-proste. Oczywiscie ze wybor mogl sie skonczyc smiercia-ale tylko tchorze ulegali. Chwala Bohaterom !!! A wieczne potepienie dla lizusow i tchorzy.

Ręder

2013-04-01, 22:22
Ze wszystkiego można żartować o ile jest śmieszne, a to jest zwykły suchar :roll:

@Lewy, tak podkreślasz tą obecność polaków na zdjęciu, a gdyby to byli żydzi, to co to zmienia? ;)

mrlewy

2013-04-01, 22:26
Krufka_Atomufka napisał/a:

Ze wszystkiego można żartować o ile jest śmieszne, a to jest zwykły suchar :roll:

@Lewy, tak podkreślasz tą obecność polaków na zdjęciu, a gdyby to byli żydzi, to co to zmienia? ;)



Gdyby to byli Żydzi to też by mnie to ruszyło, bo w głębi duszy to ja wrażliwy chłopak jestem, ale nie napisałbym tego komentarza :D

Pluta1

2013-04-01, 23:03
Mery Jane napisał/a:

@up nie, on jest jakims propagandowym wszarzem Tuska
Bo jakto niby byli zmuszani??? Sory ale to zydzi byli zmuszani do wejscia do komor gazowych. A Polak wybieral-ide z Tymi albo z tamtymi-proste. Oczywiscie ze wybor mogl sie skonczyc smiercia-ale tylko tchorze ulegali. Chwala Bohaterom !!! A wieczne potepienie dla lizusow i tchorzy.



Czy ja pisałem coś o Panu Donaldzie, czy o jego dziadku ?
Po prostu denerwuje mnie jak szczyle, a co gorsza jak macie te 20+ lat i takie głupoty wypisujecie, to ręce załamuje. Pojęcia o historii nie macie i o polityce, ale na sadisticu, to pokłapać dziobem można ciekawe, czy na sprawdzianie w gimnazjum albo swoim technikum taki mądry jesteś.

http://www.wehrmacht-polacy.pl/ Może zamiast przeglądać harda, to Ci trochę rozjaśni.

Matey_milion

2013-04-02, 00:18
Panowie/Panie z całym szacunkiem, ale to jest portal, gdzie przede wszystkim można się pośmiać i jest to przeważnie czarny humor, więc porzućcie spiny, bo raczej nikt nie chce tu obrazić mieszkańców obozów, a po prostu się pośmiać ;) Jeżeli kogoś to uraża to w dól i tyle, bo "ostatni bastion" przemieni się w kwejka, do którego nic nie mam, ale ten portal kojarzę jednak z innym poczuciem humoru.

I Wielkanocny suchar w temacie:)

Hans mówi do żydów stojących na placu w dzień Wielkanocy
-A dziś dostaniecie po jajeczku!!!
Żydzi rozradowani że zjedzą sobie jajko już zacierają ręce a Hans mówi
-Tym rozgrzanym pręcikiem!!!

PA...........SM

2013-04-02, 05:45
mrlewy napisał/a:

Ja wiem, że to jest sadistic, a nie samosia, ale do cholery, jak można się śmiać ze zbrodni jakiej dokonali niemcy w czasie II wojny światowej? I jeszcze do prześmiewczego obrazka wstawić zdjęcie więźniów obozu, wśród których mogą być Polacy. Rzeczywiście k***a, powód do śmiechu. Śmiejmy się razem z oprawcami. Ależ pięknie pół narodu nam wymordowali. Ha! Ha! Ha! k***a mać :facepalm:

Żeby nie było, śmieszą mnie kawały o Żydach, Hitlerze itp. ale wstawienie zdjęcia więźniów obozu, wśród których niemal na pewno byli Polacy to już jest przesada :roll:



Nie pierdziel stary !!! W obozach nie było tak źle :) Oni mieli tam wszystko, spanie, jedzenie i pracę :) Nie musieli wyjeżdżać do Anglii za chlebem :)
PS>
Proszę się nie naśmiewać z Adolfa Hitlera bo to był wielki przywódca !!!!!!