18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

OBÓZ KONCENTRACYJNY dla zwierząt Pana Posła

cerastes • 2013-01-25, 12:05
Szokujące materiały z fermy norek należącej do Andrzeja Piątaka, posła Ruchu Palikota, opublikowane przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Nieleczone rany uszu, głowy i innych części ciała, szczątki zwierząt, klatki zanieczyszczone odchodami -- to tylko niektóre z udokumentowanych problemów. Sprawa została skierowana do prokuratury.


FrasQs

2013-01-25, 12:19
Najgorsze kurestwo to krzywdzenie zwierząt,wedle mnie to sie mogą pozabijać te sk***ysyny w rządzie,ale za skrzywdzenie zwierzęcia powinna być szuwienica.

androgenius

2013-01-25, 12:30
FrasQs napisał/a:

Najgorsze kurestwo to krzywdzenie zwierząt,wedle mnie to sie mogą pozabijać te sk***ysyny w rządzie,ale za skrzywdzenie zwierzęcia powinna być szuwienica.





Re...........ms

2013-01-25, 13:58
sk***ysyn za nasze pieniądze holocaust fretkom urządza.

Pater patriae

2013-01-25, 14:51
Ja pie**ole, co to za partia, albo jacyś faceci z uciętym ch*jem, albo jakieś komuchy, albo jakieś pedały, albo tacy "biznesmeni". Zresztą wiadomo, głupie społeczeństwo wybierze głupich przedstawicieli...

zjemcichlep

2013-01-25, 16:33
Oczywiści że ich wybiorą bo przecież tylko Jedna Partia zalegalizuje marichuane, jest naprawdę liberalna względem mniejszości wszelakich a pozatym najwazniejsze antyklerykalna

k***a co za elektorat... ćpunki, pedły i niedouczeni debile... no i kilka tys osób co zagłosowało dla ,,jaj" brawo k***a brawo

Srasłkasz

2013-01-25, 16:34
k***a, jakby normalnie w chinach to było... Szczyt sk***ysyństwa.

rudapaskuda

2013-01-25, 16:35
do każdego futra taki filmik gratis i może popytu by nie było tak dużego...czym ja sie łudzę,przeciez to kupują bogate sk***ysyny bez sumienia

sauerps

2013-01-25, 16:37
tylko idiota głosuje na palikota... mam nadzieje, że prokuratura dok***i maksymalną karę

cu...........ow

2013-01-25, 16:40
ludzie od zawsze ubierali się w futra i skóry zwierząt i żaden alterglobus z naszywką gandzia nie ma prawa wchodzić na teren prywatny

remi1982

2013-01-25, 16:41
Ja rozumiem, że to biznes. Ale to co się wyprawia z tymi futrzakami, to czyste sk***ysyństwo. Wpie**olił bym go tak samo do ciasnej klatki i niech żre własny gnój. Głosowałem na tych ch*jków, bo od zawsze miałem raczej lewicowe poglądy. k***a powinienem przyj***ć głową w mur ze wstydu. Następnym razem zagłosuję na prawicę. ch*j, że jestem antyklerykałem, ale nie cierpię pedalstwa i bezczłonkowych mężczyzn udających stare baby.

thoms0n

2013-01-25, 16:45
Nie chcę tu nikogo bulwersować i zaczynać spiny jakiejś, wiadomo, że ten syf powinien być ogarnięty lepiej, ale co tak naprawdę decyduje o naszym politowaniu dla tych stworzeń?
Świętość życia? No to i zalanie mrowiska jest masowym mordem.
Wielkość mózgu? Skoro ludzie mogą zapie**alać w trochę tylko lepszych warunkach, a kury zdychać w jeszcze gorszych, no to w sumie fretki mają tak, jak im się należy.

Większość z tych "przedsiębiorców - polityków" napie**ala coś na boku. Tu ewidentnie nie problem zwierząt się liczy, ale fakt, że należą do tego i tego gościa z takiej i takiej partii. Robienie z problemu gry politycznej też nie jest cool.

crupal

2013-01-25, 16:47
Karać to tych co zajmują się tymi zwierzętami sam "poseł" pewnie niczego o tym nie wiedział najważniejsze żeby mu się hajs zgadzał i tyle.

ba...........01

2013-01-25, 16:54
Ale co niektórzy pie**olą głupoty. Nie chodzi przeciez o to że "to nie ładnie i nieetycznie robić z takich cudnych zwierzątek futra". Tu chodzi o to że jak juz sie hoduje takie małe sk***ysynstwa to powinno się to robic w przyzwoitych warunkach, zadbac o ich zdrowie i ogolne warunki w klatkach. Zaloze się że takie mięso fredki czy podobnych stworzen nie jest wypie**alane do piece po zdarciu skóry. Na pewno trafia to komus do talerza albo jest przerabiane na pasze dla zwierząt czy h*j wie cos w podobnym stylu. A patrzac na te otwarte rany i ogolne warunki to mozna miec watpliwosci co do tego czy nie nosza one różnych chorób