18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Oblewanie wodą

James_Bong • 2013-06-15, 16:29
Dzieciak z sąsiedztwa stwierdził, że robimy wojnę na oblewanie się wodą. Póki co wygrywa... ale moja jeszcze się nie zagotowała.


:ok:

Un_Nem

2013-06-15, 16:31
:roll:
a czegos swojego nie mozesz wstawic?

kih0n

2013-06-15, 16:43
jest dowodzik? to piwa nie ma

Uuk

2013-06-15, 16:45
@2up nie z kwejka tylko k***a z basha, kwejk to jest teraz jakies j***ne guru, to ze podjebuje z innych stron to juz nic.

juz k***a nawet kawału się nie da opowiedziec znajomym bo zaraz ktos powie 'bylo na kwejku'
pie**ole tą stronę, ide po maść.

2m...........ad

2013-06-15, 16:48
ja np. nie wchodzę na kwejka, bo za dużo tam ścierwa. Dobrze, że ktoś wyławia perełki z tego szamba, bo nie chciałbym go odwiedzać. To samo jebzdzidy, 9gagi itd. Piwko za poświęcenie ;-)

James_Bong

2013-06-15, 17:49
Jaki kwejk?
Nigdy nie byłem na tej stronie i nie mam zamiaru tam wchodzić.
Dowiedział się jeden tuman z drugim że coś takiego istnieje, zaczął tam wrzucać wszystko gówno co istnieje, a później loguje się na sadolu i pisze: Zaje*ane z kwejka.
Masz tak pisać to wypie**alaj na te besty i kwejki a tutaj, na poważnej stronie nie rób z siebie kretyna.
Szkoda że rzekome 27 lat na karku, a głupi jak but. :roll:

Artis23

2013-06-15, 17:51
Nie obrazaj butow :(

ASAKKU

2013-06-15, 17:59
Ale o co k***a wam pojebom chodzi???
I ch*j, że nawet z kwejka, srejka czy nawet k***a ze strony policja.pl!!!

Krótki, przyjemny, zabawny dżołk i jest bro :mrgreen:


demz

2013-06-15, 18:54
Ja pie**olę, 98% materiałów tutaj jest podj***ne z innych stron. A najbardziej się burzą ci, którzy nie wrzucili nic, bądź wrzucają oklepane materiały z topki na YouTube. Haters gonna hate.

wzabekczesany77

2013-06-15, 19:10
zj***ne aż żal,żadnego browara,tylko butlą w łeb

Bad_Motherfucker

2013-06-15, 20:20
Tsu0 napisał/a:

Dzieciak z sąsiedztwa stwierdził, że robimy wojnę na oblewanie się wodą. Póki co wygrywa... ale moja jeszcze się nie zagotowała.


:ok:




Ani bash, ani kwejk, ani srejk, to jest stąd: https://twitter.com/itsWillyFerrell

Polecam! :spoko:

pylaochos

2013-06-15, 21:22
Uuk napisał/a:

@2up nie z kwejka tylko k***a z basha, kwejk to jest teraz jakies j***ne guru, to ze podjebuje z innych stron to juz nic.

juz k***a nawet kawału się nie da opowiedziec znajomym bo zaraz ktos powie 'bylo na kwejku'
pie**ole tą stronę, ide po maść.




Dodatkowo: właścicielem kwejka jezd jakiś kacap, co jest kolejnym argumentem, żeby tę stronę zapomnieć.

mamut360

2013-06-15, 21:42
Uuk napisał/a:

@2up nie z kwejka tylko k***a z basha, kwejk to jest teraz jakies j***ne guru, to ze podjebuje z innych stron to juz nic.

juz k***a nawet kawału się nie da opowiedziec znajomym bo zaraz ktos powie 'bylo na kwejku'
pie**ole tą stronę, ide po maść.



Ogulnie to jest to zaje*ane z twittera Willa Ferrella