18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yasiu99

2015-12-01, 18:16
Sk***esyna oblać wrzątkiem i napie**alać paletkami od pingponga aż się posra.

mateusos

2015-12-01, 18:33
Ja bym go chcial, dobrze mu z oczku patrzy.

speeedcore

2015-12-01, 18:34
Jakim sk***ielem trzeba być żeby zrobić coś takiego ;/

Bankracy

2015-12-01, 18:37
Ale jak kraby/homary/raki żywcem na wrzątek się wrzuca to już jest ok :krejzi: .

Toolpa

2015-12-01, 18:47
pie**ole to serdecznie. Ludziom odj***ło na punkcie zwierząt.

k***a sytuacja z wczoraj.
U mnie pod blokiem ktoś jebnął psa autem. Widziałem całą akcje, kolesiowi ściągnął zderzak z zaczepów i ten się połamał bo plastikowy, a przy okazji halogeny poszły się j***ć razem z kablami i ch*j wi czym jeszcze. Nie pisałbym o tym gdyby nie to, że wieczorem odpalam żydotwarzoksiążkę, a tam zorganizowana akcja na pół świata "Szukamy właściciela czerwonej toyoty, który potrącił psa" (w niej galeria zdjęć zdechłego kundla). Nie tylko ja byłem świadkiem, ktoś zdał relację, jak wyglądało auto.

Czy to nie poj***ne? Raz, że droga jest dla samochodów, a nie zapchlonych obszczymurków, dwa, że to właściciel psa powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności i wyłożyć hajs na naprawę auta i ewentualnie beknąć za śmierć psa, bo jakby trzymał na smyczy, to nic by się nie stało.

Oczywiście jak skomentowałem w podobnym tonie ten pejsbukowy post, to linczc z góry na dół na mnie poleciał, ale generalnie mam wyj***ne na ćwierć inteligentów i ekooszołomów.

Dajcie maść, bo nie wytrzymam.

Dorik

2015-12-01, 18:47
No i co z tego jak i tak zaraz te chinole wjebią go do wrzątku i opie**olą ze smakiem

Rocky_V8

2015-12-01, 19:04
sk***iel.... nic mnie tak nie wk***ia jak robienie krzywdy zwierzętom, przede wszystkim psom. Nad człowiekiem mogę się znęcać ale zwierzakowi się to nie należy.

wilkoala

2015-12-01, 20:02
Tak się nie gotuje psa, trzeba go włożyć do garnka.

Misiek_KRK

2015-12-01, 21:02
W Chinach pies to nic innego jak chodzące mięso. Podejrzewam, że chińczyk ogłuszył psa i oblał wrzątkiem, aby łatwiej zdjąć skórę, aż tu nagle piesek się ocknął i w szoku wyskoczył przez balkon. W Chinach wydanie kasy na leczenie kundla to jak w Polsce leczenie kury.

krzysztof6666

2015-12-01, 21:54
Co za dureń nie wrzątek na psa a psa do wrzątku i przykryć pokrywką trochę garnek się trochę potelepie jak przestaje; odcedzić i dopiero obieramy z futra i patroszymy. Szybko, sprawnie i smacznie.

kyrodian

2015-12-01, 22:12
Ja pie**ole, no wiadomosc dnia... Kogo to obchodzi?

diablo5257

2015-12-01, 22:21
co za zaj***na k***a bez honoru i godności, lewatywe z kwasu k***ie zrobić

NieWiemZeWiem

2015-12-01, 23:33
Toolpa napisał/a:

pie**ole to serdecznie. Ludziom odj***ło na punkcie zwierząt.

k***a sytuacja z wczoraj.
U mnie pod blokiem ktoś jebnął psa autem. Widziałem całą akcje, kolesiowi ściągnął zderzak z zaczepów i ten się połamał bo plastikowy, a przy okazji halogeny poszły się j***ć razem z kablami i ch*j wi czym jeszcze. Nie pisałbym o tym gdyby nie to, że wieczorem odpalam żydotwarzoksiążkę, a tam zorganizowana akcja na pół świata "Szukamy właściciela czerwonej toyoty, który potrącił psa" (w niej galeria zdjęć zdechłego kundla). Nie tylko ja byłem świadkiem, ktoś zdał relację, jak wyglądało auto.

Czy to nie poj***ne? Raz, że droga jest dla samochodów, a nie zapchlonych obszczymurków, dwa, że to właściciel psa powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności i wyłożyć hajs na naprawę auta i ewentualnie beknąć za śmierć psa, bo jakby trzymał na smyczy, to nic by się nie stało.

Oczywiście jak skomentowałem w podobnym tonie ten pejsbukowy post, to linczc z góry na dół na mnie poleciał, ale generalnie mam wyj***ne na ćwierć inteligentów i ekooszołomów.

Dajcie maść, bo nie wytrzymam.



z takim idotą jak ty się nie dyskutuje:
Po pierwsze - pies wpadł pod auto, auto ma obowiązek się zatrzymać po kolizji i załątwić sprawę z właścicielem a jak to był bezdomny pies i jeszcze żył to mógł go próbować ratować. Pies mógł nie mieć właściciela, mógłbyć bezdomny, uciec komus, ktoś mógł go odwiązać dla żartów z pod sklepu. Po drugie, tak! jeśli właściciel spuścił psa to ten powinien odpowiedzieć za to i dostać mandat i zapłacić odszkodowanie właścicielowi auta.
Nie jestem ekooszołomem ale jest coś takiego jak dojrzewanie i szukanie złotego środka, dlatego nie śmieję się z wegetarian(z wegan tak) i szanuje mieso, które kupuje, czyli jak kupię mieso to jem całe a nie wyrzucam do śmieci bo jakieś zwierzę urodziło się tylko dlatego aby mnie nasycić. Wystarczy małe zrozumienie dla drugiej istoty i nie bycie nadętym idiotą....niestety takie refleksie przychodza dopiero po wychowaniu psa i może dziecka. Człowiek starszy i o etapie wychowania drugiej istoty powinien być bardziej mądry i tobie tego życzę.

Taz

2015-12-02, 01:26
Czytając niektóre komentarze zastanawiam sie, czy niektórzy z sadoli sie popisują tutaj swoją "sadolowoscia" czy naprawdę maja tak zryte berety i to niestety w bardzo negatywnym sensie?