18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obiekt latajÄ…cy.

Bila • 2014-02-20, 01:01
Ale może niech się jakiś ekspert wypowie.


to...........tt

2014-02-22, 23:35
gizmokoza napisał/a:

wiecie co, jest wiele jakiś k***a teorii, świadków, dowodów, na te ufo itd. ale to co na tym filmie jest, to takie same moja babka mowi ze widzieli kiedys na wsi, i ogolnie duzo ludzi, ktorzy relacjonuja te ufo jak widza, to wlasnie tak jak na nagraniu, no a wiadomo te co w hamerykanskich programach pokazuja, gdzie co drugi farmer byl dymany przez kosmitke, to z ch*ja opowiesci wyssane,



Powiem Ci, że moja babcia też mi kiedyś opowiadała o jakimś tam "wiertalocie", co wyglądał jak miednica, a błyszczył się jak piron. Opowiedziała o tym swojej mamie, jak wróciła od siana, to powiedziała mi, że jej mama skutecznie wybiła jej te pierdoły z głowy kablem od prodiża. Niemniej jednak też mam taki punkt widzenia jak Ty. Przecież to byłoby nielogiczne, chciażby spójżmy na Egipcjan, przecież mieli oni jakiegoś tam sobie faraona, który kazał siebie przedstawiać, jak ich ówczesne bóstwo. Ów bóstwo dla nas wygląda do złudzenia jak nasze wyobrażenia Ich. Druga sprawa to ich piramidy, przecież to nielogiczne, żeby człowiek posiadając nawet jedną tysięczną ówczesnej wiedzy, potrafił wybudować tak dokładny obiekt przy użyciu primitywnych narzędzi. Ni ch*ja. Myślę, że media i "naukowcy" celowo robią nam wodę z mózgów, bo sami się boją prawdy. Pozdrawiam

Sk...........‚o

2014-02-23, 01:13
to tylko mieszkańcy ciemnej strony księżyca

ManekinArtist

2014-02-23, 02:14
Widzę że większość z was jest ograniczona tylko do swojego świata, no tak jeśli "ufo" pokazało się ludzkości oficjalnie, spowodowałoby to masowe samobójstwa takich ludzi jak WY. Swoją drogą serio wierzycie iż jesteście sami w tym całym chaosie ? :/

dozek

2014-02-23, 07:48
Na pewno nie jesteśmy sami, ale odległości w kosmosie są tak wielkie że nie opłaca im się latać albo są na niższym poziomie cywilizacyjnym niż my

ekspert

2014-02-23, 10:58
Uwaga, wypowiadam siÄ™:
Andżej nie wiem, na prawdę nie wiem co to mogło być.

4h...........ch

2014-02-23, 14:26
Jak dla mnie fejk, na początku nawet nie wiadomo o co chodzi, później coś jest lepszej jakości niż chmura. No sorki ale nawet świeżo wypolerowane autko tak nie świeci z daleka jak ten obiekt latający :D

UFO to fejkt, mało prawdopodobne aby naczelne rozwinęły się w dwóch różnych miejscach w tej samej "sekundzie" we wszechświecie.

twor4ss

2014-02-23, 16:42
Up

No jak są takimi głąbami jak ty, to ciężko się miały rozwinąć...

dozek

2014-02-23, 17:27
Naczelne na pewno nie, ale inne na pewno