18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obama kontra Putin - Max Kolonko

Hack3rz • 2013-06-18, 15:55
Max Kolonko, mówi jak jest



avebeer

2013-06-18, 16:07
Za Maxa piwko w ciemno :-)

KebabRemover

2013-06-18, 16:47
Rebelianci to terroryści, oni wywołali tam wojnę, oni używają własnych dzieci jako tarcz z nadzieją, że wojska Al'Assada nie będą do nich strzelać. Z Assadem nie było im źle, jedyne co im nie pasowało to, że nie został wybrany w demokratycznych wyborach, nasłuchali się o demokracji i jej zachcieli nie wiedząc na czym polega. Porównajcie sobie Syrię przed wojną z Polską teraz. To wina Tuska xdd

Ależ oczywiście

2013-06-18, 16:48
Ameryka nie ma tam swoich interesów = nie ma tam ropy, którą można by bezczelnie podpie**olić? :->

Pater patriae

2013-06-18, 16:49
Jakoś niezbyt lubię te komentarze robione dla superstacji , nie dość, że krótkie i nudne, to jeszcze robione chyba dla przeciętnych telewidzów... Szyici walczą z sunnitami? Kolonko chyba lekcji nie odrobił. Rządzi mniejszość religijna jaką są Alawici, którzy są dość normalni jak na muzułmanów, a wyrżnąć ich chce większość sunnicka, która się domaga państwa wyznaniowego itd. Chociaż tak de facto to większość tych "rebeliantów" to są po prostu najemnicy opłacani przez zachód.
piwa nie ma.

oc...........an

2013-06-18, 17:26
Mówcie co chcecie, ale Rosja, tak samo jak Związek Radziecki, potrafi wspierać swoich do takiego stopnia, że po prostu trudno przegrać konflikt. Przykłady? Proszę bardzo:

-Chiny i zwycięstwo komunizmu - wsparcie Związku
-Wietnam - wsparcie Związku
-Wojna Jom Kippur (Egipt) - wsparcie Związku (uważa się, że to Izrael wygrał ten konflikt, ale nie wiem jak utracenie półwyspu Synaj na rzecz Egiptu w ciągu paru dni można nazwać zwycięstwem)
-Osetia Południowa - wsparcie Rosji

Teraz jest Syria i nie sądzę, żeby Asad przegrał, szczególnie, że Hezbollah go wspiera, no chyba, że "nigger king" wyśle potężny korpus ekspedycyjny, wtedy oczywiście Asad przegra

Blizzard93

2013-06-18, 17:45
Dobrze, że chociaż Rosja i Chiny dozbrajają Assada. Niech rozniesie te pie**olone rebelianckie ścierwa w pył. Chociaż słyszałem, że rebelianci mają pomoc ze strony Izraela.
A tak odnośnie tematu to wnerwiają mnie Polscy raperzy (OSTR i Hades - 600 dni), którzy śpiewają mocno trzymając stronę pieprzonych rebeliantów. A już najbardziej wnerwiają mnie słowa jednego z rebelianckich lekarzy pod koniec kawałka, że żadne z państw im nie chce pomóc. Sami zaczeli, a teraz narzekają, że nikt nie chce się włączyć w ich własny konflikt. Niech giną w gównie, którego sami narobili !

bigosamigos77

2013-06-18, 17:58
niech się nie wtrącają bo nie będzie już filmików z allah akbar na sadolu :(

Magik2501

2013-06-18, 17:59
To nie wojna arabsko-arabska, tylko wojna legalnego rządu Al-Assada z najemnikami opłacanymi przez USA.
Kibicuję Syrii.

KMD

2013-06-18, 18:02
Niech się napie**alają tam :)
Zginą tylko amerykańce albo ciapate. Czego k***a więcej chcieć?

BDrummer

2013-06-18, 19:47
KMD oj nie wiesz za wiele na temat tego konfliktu, jeśli Assad przegra to ciapaki dopiero dojdą do władzy, na chwile obecną Baszhir Al-Assad prowadził bardzo cywilizowany kraj gdzie mogli mieszkać wszyscy. Teraz wachabić z Arabią na czele prowadzą tam wojne religijną zarzynając alawitów, sunnitów, katolików i prawosławnych

sanger

2013-06-18, 20:36
nie ma oficjalnego filmiku z kanału maxa - nie ma piwa

plaug

2013-06-18, 22:28
Moim zdaniem powinno pozwolić im wybić się nawzajem.Mówię jak jest .