18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obama i jego hobby

ParanoiA • 2012-06-15, 00:24
Powitanie na pełnej k***ie!

:trollencjusz:


superfosfat

2012-06-15, 00:40
Wyprzedzę wasze komenatrze: O ja, szkoda że się nie wyj***ł, taki chuuuj.
Elegancko, szkoda że na pokaz tylko ;)

ma...........pl

2012-06-15, 00:59
Komorowski co najwyżej na taczce by wjechał.

Ba...........co

2012-06-15, 01:32
Na taczce gnoju go wywiozą.

endriu5517

2012-06-15, 02:04
a co się dziwita ludziska, toż to murzyn w końcu jest

TheColt

2012-06-15, 12:00
mark13pl napisał/a:

Komorowski co najwyżej na taczce by wjechał.




Dywan

2012-06-15, 12:31
Cytat:

Obama i jego hobby



Już myślałem że rower ukradnie...

Roszp

2012-06-15, 12:50
Dywan napisał/a:

Już myślałem że rower ukradnie...



A myślisz, że deskorolkę skąd miał?

verrnume

2012-06-15, 13:33
takich fejkow troche juz bylo:


HardCoreTS

2012-06-15, 13:34
wjechal? jak tak dalej bedzie to wyjedzie

baranqu

2012-06-15, 13:37
A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d

Pater patriae

2012-06-15, 14:04
baranqu napisał/a:

A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d



baranqu napisał/a:

Tak nawiasem to uwielbiam dubstep, ale pewnie gdybym tego nie napisał było by miliard komanetarzy z hejtem, że nie ostrzegałem ;d



Idź trolować na mistrzów,kwejka, czy inne siedlisko dzieci neo, bo sadistic nie jest chyba dla ciebie :fuck-off:

verrnume

2012-06-15, 14:11
baranqu napisał/a:

A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d



No coz i dlatego ludzie glosuja na tego co ladnie wyglada , ladnie sie ubiera, kopie pilke jak inni ludzie, i udaje ze niczym sien ei rozni od zwyklego szaraka, po co sluchac co on ma do powiedzenia, po co meczyc glowke nad analiza jego argumentow, przeciez o prosciej zobaczyc czy jest "cool" czy jara ziolo, a moze nawet zrobi "elo" do swoich ziomali. Ot swietnym tego przykladem jest Palikot, facet co przekretami zdobyl kase, a dzis aby zachowac dochody i rozwijac wplywy sprzedaje latwe teksty do lykniecia na temat legalizacji czy innych bzdetow.

Osobiscie mam gdzies czy jest maly , duzy, lysy, sztywny, ale chce goscia ktory bedzie fachowcem w swojej dziedzinie, bedzie umial zarzadzac panstwem.

Ludzie nie zdaja sobie sprawe jaka krzywde wyrzadza im kult obrazka, jaki dzis mamy, moze gdyby politycy mogli komunikowac sie z wyboracami jedynie za pomoca tekstu pisanego to czesc polemik na temat tego czy zalozyl krawat, lub do kogo sie usmiechnal albo nie zniknela by z debaty politycznej.

cozadebil

2012-06-15, 14:19
Tony, k***a, hołk

Ko...........ci

2012-06-15, 15:19
publika się cieszy, bo małpka robi sztuczki :D