18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O żydowskiej mentalności...

IjonTichy • 2012-10-14, 21:33
Do starego bankiera Srula (nazwisko ponoć autentyczne), przychodzi syn Moszek.
-Tate, jak to jest? Ludzie dają pieniądze i wyjmują. Dostają to co włożą. A u nas i mercedes, i jacht, i willa...
-Dam ci przykład, synu - mówi Srul. - Idź do kuchni. W lodówce leży kawałek słoniny. Przynieś go.
Mosze poszedł i przyniósł.
-A teraz go odnieś - rzekł Srul.
Mosze odnosi i wraca:
-Odniosłem i co?
-Odniosłeś, przyniosłeś a paluchy tłuste...

Feniks

2012-10-14, 22:47
Tak jasne żyd i słonina doucz się synku.

@bsynt

2012-10-14, 22:47
Cienki dowcip, Żyd nie wziąłby do ręki słoniny. Ani nie trzymał w lodówce.

Bi...........ns

2012-10-14, 22:59
uuu - kogoś stać na Angorę.. ja przeczytałem na miejscu i odłożyłem na miejsce

Tw...........ir

2012-10-15, 00:26
a książkę " Srul z Lubartowa" w szkole nie czytałeś? jakbyś uważał w szkole to byś wiedział że na pewno istnieje takie nazwisko. a jak slyszę że czytasz angore to jesteś dla mnie nie wiecej jak gówno warty, gdyż urban sam sie nazywa zydokomuną i w swoich krotkich nagranaich naśmiewa sie z każdego i wszsytkiego z czego nie powinien jako stary komuch... bo powinien siedziec w pierdlu, ale wałęsa dostał na tyle dużo że ich nie rozliczyl... a w normalnych krajach tacy jak on dostaja najniższą emeryturę i ukrywają sie przed ludzmi....

amf09

2012-10-15, 00:28
@up, nie pomyliło Ci się coś? Co ma Urban do Angory?

hogg

2012-10-15, 12:59
@bsynt napisał/a:

Cienki dowcip, Żyd nie wziąłby do ręki słoniny. Ani nie trzymał w lodówce.



Jasne, a ja jestem Polakiem to nigdy nie dymałbym przyszłej żony przed ślubem a w czasie postu nie piję wódki.

merh

2012-10-15, 23:41
opowiedz wiecej o Srulu z mojej mieściny!

@bsynt

2012-10-16, 09:35
hogg napisał/a:



Jasne, a ja jestem Polakiem to nigdy nie dymałbym przyszłej żony przed ślubem a w czasie postu nie piję wódki.


Słąbo znasz ich religię. Gdyby się nie trzymali jej kurczowo, nie przetrwaliby tyle wieków na obczyźnie. Żaden inny naród nie trwa tak długo na emigracji. Polacy w USA najpóźniej w 3 pokoleniu są Amerykanami.