18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samudaripen

2014-01-22, 17:58
haha.. w sumie nie ma się co śmiać bo sama prawda :(

Magnus

2014-01-22, 18:11
"Szalom Ozjaszu" zawsze mnie rozbraja :D

Presty

2014-01-22, 19:21
Nienawidze podhalańczyków. Góry kocham, zdeptałem ich wiele. W Tatry chodzę rzadko , Zakopane omijam jak moge. Na narty jeżdżę wszędzie, tylko nie w te rejony. Wolę Słowaków, Kasinę itd.
Oni "dlo dutków" zrobią wszystko. Duża częśc sp***oliła do Ameryki, gdzie do dziś nie nauczyła sie po ichniejszemu gadać.
I do dziś nie rozliczyli sie za Goralenvolk.

Jedzcie w Beskidy, zobaczycie, że górale sa super.
Tylko nie ci z Podhala.

martinkane

2014-01-22, 19:27
Ozjasz Goldberg??????

rockface123

2014-01-22, 20:27
Beskidy, również polecam zupełnie inny świat.

ellsworth

2014-01-22, 20:32
Akurat w Zakopanem cały czas wszystkie stoki chodzą. To w Beskidach i na Podkarpaciu jest bieda z nędzą w tym sezonie.

Marxe

2014-01-22, 20:49
tematy,które lecą w telewizji rozpieprzają mnie,przykład :

-sroga zima w JUESEJ (a co nas to k***a obchodzi)
-obrońcy praw zwierząt wytoczyli sprawę właścicielowi psa,ów pies według "obrońców" był traktowany bestialsko,ponieważ był uwiązany i miał pilnować pola rzodkiewek
-powrót do hameryki i pokazanie jacy oni są pokrzywdzeni przez srogą zimę
-ideologia gender i debaty nad nią,grodzki próbuje dostać się do Solidarnej Polski i "obserwator" debat na temat gender


No na prawdę w ch*j potrzebne mi do życia informacje,jakby od tego,że sroga zima zaatakowała hamerykanów zależało moje życie,życie moich dzieci i wnucząt.Może ona spowoduje,że powinienem już się pakować i sp***alać do Honolulu bo po tej tragicznej sytuacji w USA nasza gospodarka pójdzie się walić niczym domy w afganistanie?

Groszek21

2014-01-22, 20:49
Presty napisał/a:

Nienawidze podhalańczyków. Góry kocham, zdeptałem ich wiele. W Tatry chodzę rzadko , Zakopane omijam jak moge. Na narty jeżdżę wszędzie, tylko nie w te rejony. Wolę Słowaków, Kasinę itd.
Oni "dlo dutków" zrobią wszystko. Duża częśc sp***oliła do Ameryki, gdzie do dziś nie nauczyła sie po ichniejszemu gadać.
I do dziś nie rozliczyli sie za Goralenvolk.

Jedzcie w Beskidy, zobaczycie, że górale sa super.
Tylko nie ci z Podhala.



Chyba cię poj***ło żydowski krakowiaczku. :plzdie:

W dupie byłeś i gówno widziałeś, mam znajomych praktycznie z każdego regionu polski i wszyscy was żydzów nie lubią za to wasze kozaczenie. Kto był w moich stronach zawsze wraca ponownie, znam ludzi którzy wracaja co roku od x lat i nigdy nie mają dość PODHALAN i naszej kultury.

Idż poleruj mogiłe Kaczyńskiemu, a nie pieredol sereotypowo co usłyszałeś od dziadka.

Shephards

2014-01-22, 20:55
@Groszek21
Od jego dziadka się odpie**ol, bo jeśli od niego to słyszał to słyszał dobrze.
Podróżując po Polsce chyba nigdzie nie spotkałem tak pazernych ludzi jak w górach. Jedziecie sobie wypocząć a tu z wypoczynku się robi szkoła przetrwania bo ceny są 300% wyższe, nawet po drugiej stronie granicy tak nie ma, dlaczego ludzie jeżdżą na narty tam? Bo mają idealnie przygotowane stoki, cena odpowiednia do jakości, a nie jak tutaj że siedzi zapyziała ekipa "góralów" co sępi kasę, a stoki w stanie co najmniej śmiesznym.

Groszek21

2014-01-22, 21:04
@shephards

Dziwne, że wszędzie taniej a w górach co roku coraz więcej turystów. Ile by pensjonatow i hotelów nie wybudowali to i tak zawsze pełne. Nie mowię tylko o samym Zakopanem ale również o okolicach. To tylko taka nagonka. Tak samo będziecie napie**alać o polskim morzu tylko, że za parę miesięcy.

turbus

2014-01-22, 21:27
Presty napisał/a:


Oni "dlo dutków" zrobią wszystko. Duża częśc sp***oliła do Ameryki, gdzie do dziś nie nauczyła sie po ichniejszemu gadać.
I do dziś nie rozliczyli sie za Goralenvolk.



Jak to się nie rozliczyli ? Najpierw wypadałoby coś wiedzieć na ten temat, a dopiero później się wypowiadać. Szatkowski, jeden z głównych inicjatorów Goralenvolku po stronie polskiej zginął przez powieszenie, a przed śmiercią przepisał cały swój majątek dla oddziałów AK/partyzanckich. Zrozumiał swoją winę i za nią odpokutował. Goralenvolk to temat rzeka. Najogólniej: niemcy chcieli skłócić naród polski. Dla zainteresowanych link . Mimo, iż niezbyt im się udało, zawsze znajdą się takie cepy, które gówno wiedząc, zawsze muszą dorzucić swoje trzy grosze. Właśnie dzięki takim matołom propaganda Goebbelsa była tak skuteczna. A co do zawiści, to po prostu żal Wam dupy ściska, że za oknem zamiast gór macie trzepak i obskurne osiedle. ;-)

Nattfrost

2014-01-22, 21:29
Cytat:

tematy,które lecą w telewizji rozpieprzają mnie,przykład :

-sroga zima w JUESEJ (a co nas to k***a obchodzi)
-obrońcy praw zwierząt wytoczyli sprawę właścicielowi psa,ów pies według "obrońców" był traktowany bestialsko,ponieważ był uwiązany i miał pilnować pola rzodkiewek
-powrót do hameryki i pokazanie jacy oni są pokrzywdzeni przez srogą zimę
-ideologia gender i debaty nad nią,grodzki próbuje dostać się do Solidarnej Polski i "obserwator" debat na temat gender


No na prawdę w ch*j potrzebne mi do życia informacje,jakby od tego,że sroga zima zaatakowała hamerykanów zależało moje życie,życie moich dzieci i wnucząt.Może ona spowoduje,że powinienem już się pakować i sp***alać do Honolulu bo po tej tragicznej sytuacji w USA nasza gospodarka pójdzie się walić niczym domy w afganistanie?


I czym, człowieku, różnisz się od zwykłych, głupich roboli? Inteligentny człowiek ma szeroki zakres zainteresowań, obchodzi go sroga zima w juesej, a nawet jeśli nie, to chociaż zainteresuje. To oddziela ludzi od bezmyślnego bydła: "a po co mnie to skoro i tak się nie przydo w życiu! lewackie propagande!".
Zresztą, chyba ktoś cię wołał, bo na zmywaku parę talerzy zostało.

In...........or

2014-01-22, 21:45
@up, jesli wg ciebie wiadomosci puszczane w telewizje (szczegolnie panstwowej) sa robione dla inteligentnych ludzi to pozdrawiam...
tym bardziej ze w Polsce sa dziesiatki innych tematów wartych uwagi