18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

O zamieszkach w UK - z forów brytyjskich

meszamorum • 2011-08-11, 23:33
...rodem z UK, tłumaczone i wrzucone na inne forum - przeklejam ;-)

Gdy zauważyłem tych wszystkich czarnych siejących spustoszenie na ulicach Tottenhamu wiedziałem, że muszę udać się do bezpiecznego miejsca, do którego na pewno nie pójdą.
Schowałem się w pośredniaku.

Najbezpieczniejsze miejsce w Tottenhamie gdzie można było się schować, to sala trofeów Tottenham Hotspur.
Szabrownicy i złodzieje na pewno tam nie przyjdą.

Widziałem w trakcie zamieszek w Tottenhamie kilka zniszczonych, policyjnych samochodów.
To trochę głupie ze strony czarnej społeczności, że tak po prostu niszczą sobie środki publicznego transportu.

Łaaau, ten nowy trailer "Planety Małp" jest zabójczy! A nie... czekajcie, to wiadomości w Sky News.

Myślę, że mimo zamieszek w Tottenhamie powinniśmy pamiętać, że nie wszyscy czarni to złodzieje i podpalacze.
Zdecydowana większość to przecież dilerzy i gwałciciele.

Oglądałem ostatnio "Genezę Planety Małp" w 3D.
Prasa określa to mianem "Zamieszek w Londynie".

Tottenham, młodzi, czarni ludzie biegają po okolicy z bronią, podpalają budynki, okradają sklepy... i nagle zaczęły się zamieszki!

Grupka czarnych wchodzi do sklepu, bierze coś i wychodzi bez płacenia. Od kiedy to jest coś niezwykłego?

Mówcie co chcecie o Północnych Londyńczykach, ale ich starania żeby fani Manchesteru City i Manchesteru United czuli się jak w domu na dzisiejszym Charity Shield Match są godne podziwu.

Czy ktoś może mi powiedzieć, kiedy znowu będą jakieś zamieszki?
Nie interesuje mnie strzelanie, potrzebuję nowej plazmy i pary Adidasów.

Czarni biegający wszędzie, rzucający przedmiotami, kompletne marnotrawstwo publicznych pieniędzy.
A potem przypomniałem sobie, że Olimpiada jest przecież w przyszłym roku...

Mój syn powiedział do mnie przed chwilą "tato, patrz, w telewizji pokazują jak gliniarze pozwalają robić murzynom co im się tylko podoba!"
"Synu, mówiłem ci już, że nie wolno używać takich słów! Są niemiłe."
"Przepraszam, tato, chciałem powiedzieć 'policjanci'".
"Grzeczny chłopiec."

BBC News: "Clasford Stirling, mieszkający w Tottenhamie od 32 lat: 'teren wyglądał jak pole bitwy...'"
"...i nagle zaczęły się zamieszki"

Moje rasistowskie dowc**y dostają dzisiaj w internecie same słabe komentarze.
Zupełnie jakby setki murzynów nagle miały skądś nowe laptopy czy coś.

Tak właściwie to ci ludzie, którzy wszczęli zamieszki w Tottenhamie, wykazali istnienie poważnej nierówności istniejącej w naszym społeczeństwie.
Gdy doszedłem do Comet, te szybko biegające murzyny uciekły ze wszystkimi telewizorami!

Członek parlamentu, David Lammy, powiedział, że większość osób zamieszanych w wydarzenia nie pochodziła z Tottenhamu.
Ma rację, większość z nich jest z pieprzonej Afryki.

Nie winię Czarnych za to, że w trakcie zamieszek ukradli wiele rzeczy.
Za co oni, biedni, mają teraz żyć, kiedy Amy Winehouse nie kupuje już heroiny?


Kiedy biała osoba zostanie 'przypadkowo' postrzelona przez policję, nie zrobimy zamieszek. Wiecie dlaczego?
Bo wszyscy już mamy telewizory.

Co to jest, białe w środku, czarne na zewnątrz?
Ulice Londynu.

Szkoda, ze zamieszki nie są dyscypliną olimpijską.
Złoto w przyszłym roku byłoby gwarantowane.

Przed chwilą oglądałem program o zamieszkach w Tottenhamie i nie mogę uwierzyć w to, co zobaczyłem..
Tam nie mieszka ani jedna biała osoba!

"Dzieci w wieku 8 lat widziane jako czynni uczestnicy zamieszek."
Ekonomiście twierdzą, że ma to związek z brakiem wzrostu kieszonkowego zgodnie z inflacją.
[/u]

Widziałem ostatnio czarnego gościa niosącego telewizor, więc uderzyłem go z całej siły po głowie łopatą.
Chciałbym tylko złożyć najserdeczniejsze przeprosiny firmie Argos i życzyć jej dostawcy szybkiego powrotu do zdrowia.

Działka wodne powinny były zostać wytoczone wcześniej.
Tak dla zachowania podstaw higieny.

Podwoziłem Jamaela do domu w Tottenhamie, gdy nagle zatrzymała mnie policja. Policjant podszedł do drzwi, spojrzał na mnie, na niego, na mój samochód, po czym zapytał:
"Czy jest pan zarejestrowanym właścicielem?"
"Tak, tak to moje auto" odpowiedziałem.
"Właściwie to nie miałem na myśli auta..."

Sky News: "Policja będzie używać plastikowych kul"
Kuźwa, kryzys uderzył nas mocniej, niż myślałem.

Z powodu trwających w Anglii zamieszek Francja już zdążyła się poddać.

Ci czarni wandale są straszni, Gdzie są ich rodzice, gdy oni wyszli na ulicę, siejąc zniszczenie?
Ach no tak - w więzieniu.

Sześć strzałów w Londynie, wszystkie niecelne.
Policja chyba zatrudniła Fernando Torresa.

Chyba widziałem wczoraj w nocy w Londynie ducha.
Klnę się na wszystko, że obok mnie po prostu przeleciał telewizor i Xbox.

Czy ci chuligani nie boją się, że stracą swoje pracy, jeśli nie wezmą się z powrotem do rob... Hmmm, nieważne.

Cytat z pracownika sklepu Waterstone [księgarnia] w Londynie: "My będziemy mieć otwarte. Jeśli ukradną jakieś książki, to przynajmniej się czegoś nauczą."

Jestem pewien, że niektórzy ludzie całą winą za akty wandalizmu ze strony czarnych obarczą widoczne rozwarstwienie społeczne.
Ja osobiście winiłbym właścicieli.

Te murzyny niszczą nasze społeczeństwo i nadają naszemu krajowi złe skojarzenia zupełnie bez powodu! I to wszystko w moje urodziny, ech...
Tym niemniej chciałbym podziękować mojemu wujkowi, Terrelowi, za 42-calową plazmę i parę nowych Adidasów. Zarabiając płacę minimalną nie mogę sobie wyobrazić jak ciężko musiał pracować, żeby stać go było na kupno mi takich rzeczy. Gdyby tylko te dzikusy mogły brać z niego przykład...

ke...........85

2011-08-12, 00:19
Uwielbiam angielskie poczucie humoru. :D

Magik2501

2011-08-12, 00:42
Taaa, teraz jest zabawa, potem sprawa przycichnie i będą debaty w telewizji "skąd w młodym społeczeństwie tyle nienawiści i rasizmu".

konował

2011-08-12, 01:48
I na tym przykładzie widać że nikt murzynów u siebie nie chce.

KasHer

2011-08-12, 01:51
Podobno do Londynu wybiera się już porucznik Rżewski....

konował

2011-08-12, 02:05
A tak swoją czarna drogą ten temat zasługuje na około 900 piw, ten temat jest zajebisty, dawno się tak nie uśmiałem.

revtech

2011-08-12, 03:03
Czarno to wszystko widzę.

c4l1ps0

2011-08-12, 08:09
Popieram ich w 100% Ktoś musi powiedzieć stop tej czarnej hołocie .

poiuy12

2011-08-12, 09:40
Wracając wczoraj do domu zobaczyłem czarnego biegnącego z plecakiem Reeboka i 60" telewizorem LCD.
Pomyślałem: Zupełnie jak mój
Po chwili jednak przypomniałem sobie, że mój ma plecak Adidasa

edge

2011-08-12, 10:58
murzyny k***a, te co żyją w Afryce przynajmniej budują sobie lepianki, a te nieroby by tylko telewizory wynosiły.
W sumie to żałuję, że czasy niewolnictwa się skończyły.
Tak by mieli motywację by dostać miskę ziemniaków do jedzenia, a nie tylko leżą i obrastają w muchy.

chybeck

2011-08-12, 11:00
Magik2501 napisał/a:

Taaa, teraz jest zabawa, potem sprawa przycichnie i będą debaty w telewizji "skąd w młodym społeczeństwie tyle nienawiści i rasizmu".



Już są głosy w Wielkiej Brytanii, że za taką formę zamieszek odpowiada seria gier Grand Theft Auto. Jak może ta gra za to odpowiadać, jak większość z tych czarnych dopiero podczas zamieszek zdobyła komputer/xboxa/ps3?

PyskatySkurwiel

2011-08-12, 11:30
Jak myślicie dlaczego policja tak ociągała sie z interwencją? Dlaczego nie używali armatek wodnych, gumowych kul, gazów? Przecież, gdy biją sie kibice korzystają z całego arsenału. I dlaczego rozgłąszają, że bambusy umawiają sie przez internet? Chodzi o pretekst do ocenzurowania internetu i większej inwigilacji społeczeństwa.
Co do kibiców to wczoraj właśnie oni (głównie klubu Millway) i członkowie organizacji prawicowych bronili angielskich ulic przed falami "czarnych grabieżców".

Cirion

2011-08-12, 12:04
Cytat:

Dlaczego nie używali armatek wodnych, gumowych kul, gazów?


Bo brytyjska policja nie może tego używać bez specjalnych pozwoleń.. Używali tego w Irlandii Północnej i się to tam źle kojarz. (wielu zabitych) U nas mogą bez problemu, dlatego śmiem twierdzić ze wszystko trwało by dużo krócej.

No ale lepiej wszystko zwalić na Rząd Światowy i NWO...

Cytat:

Co do kibiców to wczoraj właśnie oni (głównie klubu Millway)


Millwall k***a... No i nie bądźmy idealistami. ...po prostu znaleźli okazje do napie**alania się, a akurat tym razem mogą powiedzieć ze w słusznej sprawie. A kibole Milwall to jedna z najbardziej agresywnych bojówek a angielskim footballu i są znienawidzeni niemal w całej Anglii :lol: