18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O włos od harda-pijany kierowca BMW traci panowanie.

100PROcentZmC • 2015-12-21, 13:34






Wypadek wydarzył się w Dębówce koło Lublina,pijany kierowca BMW
stracił panowanie nad pojazdem podczas wyprzedzania,zepchnął z drogi inne auto,następnie wypadł z drogi prawie rozjeżdżając ludzi.Sprawcą wypadku jest prawdopodobnie bogaty prawnik,więc nie ma się co dziwić jak okaże się że jest na wolności.


:idzwch*j:

tarcer123

2015-12-21, 13:42
100PROcentZmC napisał/a:

Sprawcą wypadku jest prawdopodobnie bogaty prawnik



Nic się nie stało. Jak straci zniżki z OC to góra.

iamthelaw

2015-12-21, 14:24
No i sobie facet łepka nie zar*cha. To był wściekły atak na zboczeńca.

sars80

2015-12-21, 14:26
ch*j z kierowcą bmw i z tym j***nym żelazem.

Misiek_KRK

2015-12-21, 15:08
W 18 sekundzie widać BMW żony, też prawniczka, więc w jagorszym wypadku zapłaci mandat za niedostosowanie prędkości do warunków

wrakier

2015-12-21, 16:32
Jak zrobić przecier z buraka ?
wrzucić granat do BMW :-D

kaiel

2015-12-21, 17:16
też kiedyś wódkę rozlałem

~Velture

2015-12-21, 18:06
"Sprawcą wypadku jest prawdopodobnie bogaty prawnik"

Tak k***a. Bogaty prawnik wozi się starą 5tką.
Chyba k***a nie widziałes na oczy bogatego prawnika.

"Jak zrobić przecier z buraka ?
wrzucić granat do BMW"

Po pierwsze zj***łeś.
Orygianalny dowcip sprzed dziesiątek lat był:
-Jak zrobić ćwikłę?
-Wrzucić granat do autokaru z grójca

Przecier z buraków k***a mać... tak prosty dowcip tak sp***olić.

wrakier

2015-12-21, 20:30
@up
sp***olili to ciebie starzy ,ja napisałem dowcip adekwatnie do sytuacji na filmie !

~Velture

2015-12-21, 21:44
wrakier napisał/a:

@up
sp***olili to ciebie starzy ,ja napisałem dowcip adekwatnie do sytuacji na filmie !


I sam go wymyśliłeś i nie byłes pierwszym i wcale nie poj***ła ci się ćwikła z 'przecierem z buraków' panie przeciez z buraka.

rz...........nu

2015-12-21, 23:18
@Velture - racja stary. Kmioty myślą ze jak BMW (ten model ma ponad 10 lat) to od razu luksus. Stary żench. Prawnik musi być wyjątkowo ch*jowy. Jest szansa ze się nie wybroni.

thoruus

2015-12-21, 23:26
@up: pisze się "rzęch" a nie "żench". Nawet na ponad dziesięcioletnie BMW ;)

qaz123edc

2015-12-22, 00:02
Ja pie**ole, na sadolu zaczyna zbierać się coraz większa cebula, tego nie da się wytrzymać. Nikt nawet nie karci kolesia że jechał po pijaku, nasi dzielni rycerze nie są w stanie wybaczyć mu za to starej beemki i skończonych studiów prawniczych. Kiedyś było tutaj więcej normalnych ludzi.

Tytuł powinien być raczej "naj***ny idiota spowodował wypadek". Gdyby jechał astrą classic to chyba nikt by o tym nie wspomniał.


100PROcentZmC

2015-12-22, 00:11
Velture napisał/a:

"Sprawcą wypadku jest prawdopodobnie bogaty prawnik"

Tak k***a. Bogaty prawnik wozi się starą 5tką.
Chyba k***a nie widziałes na oczy bogatego prawnika.



Tak akurat prawnik,z nieoficjalnych źródeł dużo osób o nim pisało,żonka ma podobno lepszą furę.

A zresztą,znam faceta który jest posadzony na w ch*j wysokim stanowisku,miesięcznie zarabia tyle ile większość osób przez cały rok,a jeździ zwykłą toyotą rav4.Jak widać samochód nie zawsze jest wizytówką człowieka,jak ktoś ma samochód od nowości to być może jest z nim za bardzo zżyty żeby wymieniać go na nowszy model skoro ten dalej ma się dobrze i jeździ,a e60 to całkiem fajna furmanka.

Poza tym ch*j mnie obchodzi czym jeździ,obchodzi mnie to jakim jest debilem że wsiada po pijaku i powoduje wypadek w którym prawie giną ludzie.

Avalanger

2015-12-22, 00:14
@qaz123edc- ototo. Skupiają się na pierdołach a nie na meritum sprawy, którym jest sam fakt, iż ktoś naj***ny wsiada za kółko.

Jakiejkolwiek k***a marki.