18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O tym jak ucieka pająk

padaka • 2012-01-08, 19:16
szybka bestia ... :-D



dla zainteresowanych P. murinus. ;-)
Pająk ogólnie bardzo agresywny i bardzo szybki - tzw. "teleporty".
Zaniepokojony błyskawicznie przyjmuje postawę obronną i wydaje syczące dźwięki.

feloelo

2012-01-08, 19:21
hahahaha sp***olił. Beka z typa chciał się pochwalić a tu ci checa :D

dupajjjj

2012-01-08, 19:25
Standardowo sp***olił, zapraszam do mnie na pokaz na żywo:)

Ravager

2012-01-08, 19:58
Na miejscu autora filmiku przeprowadziłbym się teraz pod most, ewentualnie spalił mieszkanie.

Shock

2012-01-08, 20:03
bedzie musial zrezygnowac ze spania albo spac na dworzu :->

Dymekx

2012-01-09, 00:00
Lotnictwo?! proszę o zrzucenie napalmu, podaje koordynaty...

damian12091988

2012-01-09, 00:06
0_0

"Nosz" ja pie**ole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba bym poległ na myśl że to gdzieś sobie po pokoju łazi a w nocy lata po pościeli phe! po twarzy. Mam ciary jak 150

Dziamian

2012-01-09, 00:32
ale odjazd na fotelu był przepiękny :D

HondaH22

2012-01-09, 02:27
Murinus Usambara, mam takiego, super pajęczynuje i często jest głodny. Minus jest taki jak autor tego wątku napisał, ten pająk to typ "teleporta" czyli skoczny i szybki jak cholera a do tego skory do walki dosłownie ze wszystkim. Do kupienia na allegro za 5-10zł, nie objęty żadnymi pozwoleniami, bardzo jadowity a każdy dzieciak który ma dostęp do konta allegro może go mieć legalnie. Na durne Brahypelmy Albopilosum objętymi zakazem sprzedaży z powodu ochrony gatunku, które są mega spokojnymi ptasznikami trzeba mieć kwity o ich pochodzeniu i legalności a do takiego "diabła" jakim jest murinus nie trzeba nic... To jest Polska...

xsl

2012-01-09, 13:22
Te same ciule pisza do ministra listy z oburzeniem, ze nie wolno im juz trzymac w szufladzie po skarpetach jadowitych wezy, a w wannie kajmanow. Dobrze mu tak, niech go upie**oli, nauczy sie odpowiedzialnosci.

Xenomorph08

2012-01-09, 13:54
Miałem kiedyś takie 3 nad łóżkiem. Ale nie zwiały :D Kiedyś obudziłem się a na ścianie 50cm ode mnie siedział sobie P. Cambridgei. :D

@UP xsl

Tobie pies nie zwiał nigdy? Może też powinno się zakazać bo uciekają i mogą pogryźć dzieciaka?

blade87

2012-01-09, 13:57
Shock napisał/a:

bedzie musial zrezygnowac ze spania albo spac na dworzu :->



na "dworze" k***a!!!

gregor40

2012-01-09, 14:03
Na polu. Na dwór wsi rękodajny nie puszcza.

Nikt

2012-01-09, 14:06
xsl napisał/a:

Te same ciule pisza do ministra listy z oburzeniem, ze nie wolno im juz trzymac w szufladzie po skarpetach jadowitych wezy, a w wannie kajmanow. Dobrze mu tak, niech go upie**oli, nauczy sie odpowiedzialnosci.



Tak, ciule piszą, dzwonią i znowu piszą. Wśród ciuli jest jednak liczna grupa ludzi z odpowiednią wiedzą i zapleczem, dla których hodowla egzotów jest pasją-tacy ludzie nie będą trzymać mamby w skarpecie ani krokodyla w wannie, bo nie chcą krzywdzić ani zwierzęcia ani otoczenia.

Nieostrożność, czy jak kto woli-głupota właścicieli egzotów niczym nie różni się od głupoty właścicieli psów. W obu wypadkach winni są ludzie, w obu grupach nieodpowiedzialni kretyni powinni być eliminowani.

Odnośnie filmu-ucieczki się zdarzają. Rutyna, nieostrożność itp. Jak nie obsługujesz szybkiego pająka w zagraconym pomieszczeniu to go szybko złapiesz, obojętnie czy chodzi o 2cm szkraba czy o 10cm torpedę, np. Heteropoda.