18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O ty chamie jeden

TT4 • 2016-07-27, 20:16
W końcu upie**olę ci tego palca 8-)

Regendorf

2016-07-28, 09:59
Wychodzę z założenia, że pies nie musi być ładny, pies nie musi być obronny, ale pies ma być wiernym przyjacielem, to jest absolutne minimum, jaki jest sens hodować takiego szczura?
Ja mam psa, zwykłego kundla, który jest tak nauczony, że domownicy to świętość, nawet jak mu ktoś przez przypadek na łapę czy na ogon stanie, to pies nawet nie pomyśli, żeby upie**olić (co duża część psów by zrobiła), jedyne co to zaskomli i zacznie szczekać, a jak przyjdzie co do czego, to gotowy jest bronić domowników. Jak człowiek raz będzie miał psa, który jest prawdziwym przyjacielem, to później byle zdrajcy nie przygarnie.

waloos

2016-07-28, 10:32
Jak ja nie trawię takich małych szczurów, a najbardziej ich pseudo szczekania - przecież one bardziej się dławią i krztuszą.

mucha86

2016-07-28, 15:04
@Regendorf
mój jak się go nadepnie to jeszcze przeprasza :D

Encor3

2016-07-28, 17:58
Może mam płytkie poczucie humoru, ale uśmiałem się jak nigdy :D Mały wredny sk***iel :D

Maryja_zawsze_Virgin

2016-07-28, 19:32
Moja bajka to psy od 30 kg w górę ale takiego małego sk***ysynka to wyjątkowo bym chciała :D

A takie małe psiury są właśnie po to by każdy mógł mieć wiernego przyjaciela gdy nie ma warunków na olbrzyma ;)

Ma...........ke

2016-07-28, 23:07
Maryja_zawsze_Virgin napisał/a:

Moja bajka to psy od 30 kg w górę ale takiego małego sk***ysynka to wyjątkowo bym chciała :D

A takie małe psiury są właśnie po to by każdy mógł mieć wiernego przyjaciela gdy nie ma warunków na olbrzyma ;)



Jak nie ma warunków na olbrzyma to lepiej nie kupować sobie psa tylko nie wiem kup sobie wiatrówkę i idź postrzelać do sąsiada.

natking

2016-07-29, 00:36
A tam pie**olicie. Fajny kundel, super zabawa musi być przy wk***ianiu go :)

Martin_PL

2016-07-29, 11:46
Pewnie go napie**ala tą ręką

Pewnie go napie**ala tą ręką