18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O taka historyja...

Ja...........wa • 2020-11-07, 17:47


Jednak to jest bardziej smutne niż śmieszne....

Halman

2020-11-07, 17:49
Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

Jednak to jest bardziej smutne niż śmieszne....


jeśli to nie fejk gimbusa to tak... pochylmy się czasem nad tym że ludzie nie są wykształceni a życie ich kopie po dupie ch*j wie dlaczego...

voodoo_16

2020-11-07, 17:50
da po przeprowadzce, przynajmniej sie szanuje

Ja...........wa

2020-11-07, 17:52
Halman napisał/a:

jeśli to nie fejk gimbusa to tak... pochylmy się czasem nad tym że ludzie nie są wykształceni a życie ich kopie po dupie ch*j wie dlaczego...



Dziecka szkoda

mecenaz

2020-11-07, 17:53
Wolsztyn, kurde daleko trochę jakby fota jakaś była :-/

McQurwa

2020-11-07, 18:13
Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

Dziecka szkoda



dziecko w poście poniżej

dżonyłojlker

2020-11-07, 18:18
Fejk jak ch*j, ale natrafiłem kiedyś na tej stronce na ogłoszenie szczerej dziewczyny, która szukała seksu. Miała takie warunki; gość nie może być starszy niż 25 lat, nie może mieć mniej niż 180 cm. wzrostu i nie może mieć ku*asa krótszego niż 25 cm. Niestety nie spełniałem żadnego :-?

sard

2020-11-07, 18:20
Dobra jaki to portal, bo widzę tam zagłębie r*chanda?



StalowyNożyk napisał/a:

Fejk jak ch*j, ale natrafiłem kiedyś na tej stronce na ogłoszenie szczerej dziewczyny, która szukała seksu. Miała takie warunki; gość nie może być starszy niż 25 lat, nie może mieć mniej niż 180 cm. wzrostu i nie może mieć ku*asa krótszego niż 25 cm. Niestety nie spełniałem żadnego



szmaty co mają wymagania odnośnie centymetrów goń w p*zdu niech opie**alają kiełbę Mbebe i sp***alają do Afryki z czarnymy dzieciakami.

dżonyłojlker

2020-11-07, 18:24
sard napisał/a:

Dobra jaki to portal, bo widzę tam zagłębie r*chanda?



Eamore

StaryIdiota

2020-11-07, 18:28
W pakiecie czasem wizyty pana, który pobił niewiastę - ojca dziecka. ;-) Wynajmę mieszkanie w Wolsztynie albo okolice - pilnie!

pazuzu

2020-11-07, 18:41
Jakoś nie mogę na tym portalu wyszukać po id ogłoszenia, chyba fake

Jabulko69

2020-11-07, 18:55
Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

Dziecka szkoda



Nie daleko pada jablko od jabloni. Z taka mamuska pod jednym dachem to pewnie wyrosnie na drugiego takiego co sie nie uczyl i w przyszlosci bedzie opie**alac galy.

zbynekmaslanka

2020-11-07, 19:07
Halman napisał/a:

jeśli to nie fejk gimbusa to tak... pochylmy się czasem nad tym że ludzie nie są wykształceni a życie ich kopie po dupie ch*j wie dlaczego...



To jest dobry moment do tych co ogladają laski wsadzające 2 metrowe sztuczne ku*asy po same gardło lub inne cuda, i sobie mówią pod nosem ... "Ta dz**ka to lubi" . Prawda za tym moze byc własnie taka jak w tym ogłoszeniu ... brak wyjścia.

Noside

2020-11-07, 19:08
Trzeba znać swoją wartość. Jest to bardzo profesjonalnie napisane ogłoszenie. Wymagania są jasne, a opis towaru szczegółowy. Zauważcie, że nie zostały zatajone wady, które można uznać za decydujące o dokonaniu transakcji. Gdyby AutoMirki tak o swoich oplach pisały...