18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O równouprawnieniu słów kika

Domel • 2010-05-13, 21:51
W wykonaniu mistrza =]


Hatch

2010-05-13, 21:56
Może i poglądy ma dobra, może i stwierdzenia ma trafne, ale dykcję to ma zdecydowanie do dupy.

robalxp

2010-05-13, 23:24
Przez 8 minut przedstawiał swój pogląd, popierając go kilkoma konkretnymi przykładami. Gdzie w Polsce znajdziecie drugiego takiego polityka ? Szkoda, że niektóre z jego poglądów są ... dziwne.

roshformorg

2010-05-14, 00:16
Zwróćcie uwagę na to jak mówi o tym, że system podatkowy jest nastawiony na to by "wyrwać" Matkę z rodziny. Tutaj ma dużo racji i jest też, w tym głębszy sens na rozwinięcie dyskusji.

Issander

2010-05-14, 00:28
Ludzie! Zgadzamy się, nie zgadzamy... jeden krótki temat z Korwinem-Mikke ujdzie, no ale ile można? proponuję kampanię wyborczą przeprowadzać w klopie.

chytrus69

2010-05-14, 00:29
JKM: "one (feministki)z kobietami mają tyle samo wspólnego co działacz związkowy z robotnikiem" ! Cała prawda :D

Vtech

2010-05-14, 00:48
roshformorg
Tutaj jest trochę racji, ale sytuacja w Polsce zmusza do tego, żeby pracowali i mężczyzna i kobieta. Jeśli kobieta by nie pracowała to nie było by jej nawet z czego wyrywać. Nawet jeśli pracują dwie osoby to i tak często nie stać ich na dzieci.


A tak na marginesie to co go to obchodzi gdzie i czy kobiety chcą pracować? Każdy/a może sobie samemu wybrać co chce robić, i mu (JKM) nic do tego. Nikt mi nie będzie dyktować czy mam pracować czy siedzieć w domu z dzieckiem (obojętnie czy jestem facetem czy kobietą). Żyję w wolnym kraju i robię to co chcę (lub na co pozwala mi moja aktualna sytuacja ekonomiczna).
Równouprawnienie oznacza równe traktowanie i prawo wyboru do tego co się chce w życiu robić. Nikt na siłę nie robi z mężczyzn kobiet, a z kobiet mężczyzn. Po prostu w dzisiejszych czasach kobiety mają więcej możliwości :!:

Curry_

2010-05-14, 01:31
Gówno tam. Właśnie te równouprawnienie jest na siłę. Kiedyś pracowałem w fabryce (w UK co prawda ale nie o to kaman) w której też było kilka dziewczyn. I oczywiście jak robotę przydzielali to ja szedłem na jakąś maszynę zapie**alać a panny dawali do jakichś pierdołowatych zajęć wymyślonych na siłę żeby miały co robić. Oczywiście zarabialiśmy tyle samo! Zatrudnili by zamiast baby, chłopa - kasa ta sama - a przynajmniej kolejna osoba by była na maszynie.
To tak obrazowo.

Po prostu, takie pie**olenie tych feministek o równouprawnieniu, to jak tak bardzo chcą równouprawnienia to kilof w łąpę i wypie**alać do kopalni! Albo Młot pneumatyczny w łapy i drogi budować!

A tak jak mikke mówi właśnie, feministki najbardziej pie**olą, a gówno wiedzą i najmniej mają wspólnego z życiem takiej przeciętnej kobiety.

makasa15

2010-05-14, 01:54
I on ma wyprzedzać jarka w sondażach heheh chyba żart ! ?
boze widze ze prężna kampania tego osła na Sadisticu !

StagG

2010-05-14, 03:08
Dobrze gada.
4:40 świetne porównanie.

wicioszek

2010-05-14, 07:18
Co go tyle tutaj? Jakiś marketing szeptany przed wyborami?

landryn3

2010-05-14, 09:13
a ja na niego zagłosuje

tadekmce

2010-05-14, 09:25
Nie toleruję gościa, ale dobrze gada !

To...........h1

2010-05-14, 09:49
bycie wolnym obywatelem nie oznacza, że można robić co się chce :P poza prawem stanowionym jest coś takiego jak prawo naturalne. każda płeć ma swoją rolę w przyrodzie i nie może sobie z niej rezygnować "ot tak" bo jej wygodniej. faceta który by zrezygnował z bronienia swojej rodziny/plemienia/kraju nazywa się tchórzem, bo ucieka od swojego naturalnego obowiązku. więc czemu kobiety które uciekają od roli rodzenia dzieci i wychowywania ich mamy nazywać "wyzwolonymi, nowoczesnymi"? tak samo tchórze :P
żeby nie było: nie wymagam od dziewczyn, żeby co rok nowe dziecko rodziły - nic z tych rzeczy xD ale dwójka, trójka dzieci w ciągu życia to nic trudnego. i nie pie**olić, że tak strasznie dużo kasy trzeba na życie. można żyć skromnie ale godnie i do tego nieźle się bawić :D
przykład? piwko w plenerze ze znajomymi po 2-3 zł zamiast przegiętych z ceną drinków w dyskotekach czy klubach dla snobów :D

pigmey

2010-05-14, 10:09
Dobrze mówi, lać mu wódki!