18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O poranku...

QwerTaj • 2012-11-26, 19:37
A po imprezie...


Stew

2012-11-26, 19:43
Ja pie**ole... ale dialog... :homer:


Pedo_bear

2012-11-26, 19:57
o poranku to.. :

~Velture

2012-11-26, 20:00
Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki ch*j jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo ch*j wie co i wszędzie są kamery".

Kto r*chał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.

Pa...........an

2012-11-26, 20:20
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki ch*j jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo ch*j wie co i wszędzie są kamery".

Kto r*chał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



Ja po seksie i w czasie jego trwania zakrywam twarz, żeby mnie później żadna nie rozpoznała . :krejzi:

Sarkos

2012-11-26, 20:26
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki ch*j jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo ch*j wie co i wszędzie są kamery".

Kto r*chał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



I aż strach Ci dać piwo w tym momencie. Zapewne wiesz czemu ;)

pkh

2012-11-26, 20:39
Velture napisał/a:

Wyłączyłem po minucie bo jak widze laske co zasłania cycki to mi sie śmiać chce.

"O jestem sama tutaj z gościem co śpi ,któremu dałam dupy w nocy, i zakrywam sobie cycki ch*j jeden wie po co ale zakryje na wszelki jakby z tego mieli zrobić film albo ch*j wie co i wszędzie są kamery".

Kto r*chał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



a mi to zawsze całkiem słodko wygląda, kto co lubi :)

r4f43ll

2012-11-27, 00:07
czekalem na jakas puente, ale sie nie doczekalem ;/ prosze o zwrot 5 minut z mojego zycia

damianwro

2012-11-27, 00:22
Pan kapitan napisał/a:



Ja po seksie i w czasie jego trwania zakrywam twarz, żeby mnie później żadna nie rozpoznała . :krejzi:



aaa... to teraz czaję o co chodzi w tych całych chatroulette... :wali:

al...........10

2012-11-27, 00:38
Fajna dupa, a po zaczerwienieniu wkoło ust wnioskuję, że dobrze się spisywała w nocy :D

Plecionkarz

2012-11-27, 01:16
Cytat:

Kto r*chał w życiu chociaż raz sie o co mi chodzi. Prawiczki obejrzą film i nie zrozumieją.



oho. Widzę, że mamy na pokładzie r*chacza.

Koniec Świata

2012-11-27, 02:15
Ta dziewczyna (?) wygląda jak Robert Smith z The Cure.

"Wyglądasz jak chłopak
To nie ma znaczenia,
na pewno nie dla mnie
i na pewno nie teraz
Wyglądasz jak chłopak,
ale Jezus cię kocha,
kiedy nieprzytomna
kładziesz się spać [...]"

(Partia - "Wyglądasz jak chłopak")

szymon_g

2012-11-27, 02:28
coz- sliczna babka.

Zlorf

2012-11-27, 04:33
linka do youtube!