18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

o Pedofilli słów kilka

Kt...........00 • 2013-01-26, 01:08
Jak można usprawiedliwiać pedzi?
Nie zdziwiłbym się jakby za tym artykułem stali księża.


PA...........SM

2013-01-26, 01:12
pie**olenie kotka za pomocą młotka

kuropatwa121

2013-01-26, 01:16
mam 22 lata i mam córkę. gdyby ktoś poza mną ją skrzywdził to bym chyba zapie**olił

PÅ...........un

2013-01-26, 02:33
@UP. Niepokoi mnie: poza mnÄ…...

St...........el

2013-01-26, 03:39
up, a mnie nie, bo w ch*ja ciebie zrobił tym żartem :D
a koleś z filmiku dobrze gada. w dupach się poprzewracało tym ludziom...

itachi666

2013-01-26, 03:49
Wg. mnie "aktywna" pedofilia nie powinna byc niczym usprawiedliwiana. Pedofil dobrze wie jakie społeczeństwo wokól niego przyjęło zasady moralne,i mimo tego ze ma zboczenie, powinien sie pohamowac dla własnego(i nie tylko) dobra. Czy każdy facet, kiedy widzi niezła kobiete, i myśli o niej - ale bym ja r*chal(kazdy wie ocb.) idzie ją zgwałcic? Nie, nie każdy. Tak samo jak gwałciciel który zgwałcił, to tak samo pedofil który wykorzystał dziecko powinien byc karany surowo.....

McMenel

2013-01-26, 08:26
"No chyba że ty też masz 13 lat to wtedy działaj". Rozpie**oliło mnie to. Pedofilia jest zła z jakiego powodu ?? Ja myślałem że poprzez zbyt wczesne narażenie na zachowania seksualne a tu chłopak mnie oświecił. Chodzi tylko o wiek. Załóżmy że mam 23 lata i spotykam się z 13 letnią dziewczyną jestem pedofilem. Zaś kiedy mam 33 lata a ona 23 to już nie jestem. Przez takich debili jak on przestaje wierzyć w ludzkość. Bo to jest relatywizm moralny. Jeżeli 13 latki się rżną z własnej nieprzymuszonej woli to nie ma nic w tym złego ( ba autor filmiku nawet to pochwala ) zaś kiedy jest różnica wieku jest to złe. Jaka musi być różnica ?? 3 lata ?? 5 lat ?? Zawsze mnie to rozwalało ten relatywizm. Nie wspomnę że facio pewnie nie widzi nic złego w konkursach małej miss które dziewczynki ukazują jako obiekt seksualny. Tacy ludzie są bardziej poj***ni od pedofilii bo oni przynajmniej w jakimś stopniu są chorzy. Te indywiduum to po prostu debil. W dzisiejszych czasach idąc ulicą i widząc młodą ładną kobietę zastanawiam się czy jestem pedofilem czy nie. Bo k***a się nie da w niektórych przypadkach na podstawie wyglądu ocenić wieku. 30 latka może wyglądać na nastolatkę zaś nastolatka na 30 letnią kobietę. I tu jest problem. Demonizujemy pedofilię kiedy sami nie widzimy że ją k***a propagujemy poprzez ciągły kult coraz młodszego wyglądu. Pedofilię leczyć a takich dwuznacznie moralnych jak ten gościu przed pluton i 7,62 między oczy. Bo o ile mogę mieć litość dla pedofili to dla debili już nie.

BoroKing

2013-01-26, 09:22
Up. Przesłuchaj cytat jeszcze raz od 1:35 do 1:45. Nie chodzi o wiek lecz o dojrzałość płciową, jak dobrze się orientuję w Polsce przyzwolenie na kontakt seksualny jest od 15 roku życia. Więc jeżeli"Jeżeli 13 latki się rżną z własnej nieprzymuszonej woli to nie ma nic w tym złego" to się grubo mylisz. Zakładając żę masz te 23 ew 33 lata to poszedłbyś z taką 13 do łóżka? Nawet jakby Cię sama do tego namawiała? Gdyby Twoja córka miała 13 lat i proponowała Twojemu sąsiadowi seks a on by na poszedł nie uznałbyś go za pedofila?

sinjids

2013-01-26, 09:24
Marvel90 napisał/a:


Nie zdziwiłbym się jakby za tym artykułem stali księża.




anarkris

2013-01-26, 09:26
@McMenel
Zalogowałem się specjalnie żeby Ci odpowiedzieć. Przede wszystkim nikt pedofilii nie demonizuje, bo nie trzeba tego robić. To jest choroba psychiczna i nic więcej. Bo o ile jestem w stanie zrozumieć, że nastolatka może się dorosłemu mężczyźnie spodobać, to nikogo przy zdrowych zmysłach nie będzie pociągać ośmiolatka. Problem pedofilii to nie tylko gimbuski dające d**y na prawo i lewo. To przede wszyskim molestowanie dzieci, które z seksem nie miały jeszcze absolutnie żadnej styczności, nie wiedzą do czego służą narządy płciowe i myślą że dzieci przynosi bocian. I nie ma tu mowy o żadnym relatywiźmie moralnym. 33 latek spotykający się z 23 latką jest postrzegany nienajlepiej przez społeczeństwo ale jak najbardziej normalny. 23 letnia kobieta jest już... no cóż KOBIETĄ. Uświadomioną, w pełni cieleśnie wykształconą (w zdecydowanej większości przypadków). I następnym razem sugeruję słuchać ze zrozumieniem. Autor nie pochwala moralnie puszczania się 13 latek. Powiedział, że dwoje trzynastolatków może się "zakochać". Filmik nie był o tym czy dzieci powinny uprawiać seks czy nie, tylko o szukaniu usprawiedliwień dla pedofilii. Ale nie ma żadnego usprawiedliwienia. To chora dewiacja, którą należy leczyć. Także nie wiem kolego czy próbujesz trolować czy nie, ale jeśli piszesz poważnie, to sugeruję zdjąc sutannę i udać się na wizytę u psychologa.

Lupido

2013-01-26, 09:30
@McMenel, Mylisz pojęcia, oglądaj ze zrozumieniem. Udało Ci się ztrollować :D Uwierz mi, że w tym temacie na pewno wiem więcej niż Ty przez poniekąd styczność z takimi rzeczami. Co do tych mini miss... To poj***ni rodzice chcą spełniać własne ambicje swoimi dziećmi, zamiast dać im żyć. Jak dla mnie mniej poj***ne, ale bardzo infantylne zachowanie.

P.S.
http://www.sadistic.pl/antypedofil-gang-vt111640.htm

mare30ks

2013-01-26, 09:35
mowa o pedofilii a poruszacie temat 13to letnich starych dup
zdecydujcie sie :P

smyndryl

2013-01-26, 09:38
@sinjids

„Zawsze na jednego Franciszka Biedaczynę przypada legion braci Arnulfów" takoż jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tacy ludzie jak ksiądz, którego przykład przytoczyłeś zginie i zostanie zapomniany, bo u władzy zawsze są sk***ysyny; a KK cech*je się wyjątkowym sk***ysyństwem

ania z kutasem

2013-01-26, 09:39
@McMenel: Aż musiałem się zalogować, bo wk***iają mnie tacy ludzie(?) jak ty. Skąd wiesz, co autor filmu uważa? Bo wyciągnąłeś dość daleko idące wnioski z tego krótkiego filmu. Wyzywasz go od debili, a sam nim jesteś, bo nie potrafisz słuchać ze zrozumieniem, a do tego wciskasz autorowi swoje własne poglądy.

-autor nie mówił, dlaczego dziecioj***nie jest złe. To twoje stwierdzenie, że tylko różnica wieku.
-autor nie mówił, że trzynastolatek ma posuwać swoje rówieśnice. Mówił, że może się z nimi spotykać.
-autor nic nie mówił o konkursach miss dziewczynek. Pewnie cały czas Ci chodzą po głowie, że o nich pomyślałeś :roll:
-widzę, że usprawiedliwiasz pedofilii ('bo oni przynajmniej w jakimś stopniu są chorzy'). Tak, tak, musisz zmiękczyć sadoli przed swoim comming outem... Przypieprzasz się do kolesia, który dobrze mówi, a z tych zwyroli robisz ofiary. Bo to choroba, bo jest moda na młodość (no tak, to nasza wina, że ktoś jebie dzieci, bo chcemy młodo wyglądać...), bo ciężko odróżnić trzydziestoletnią kobietę od trzynastoletniej małolaty...

Coś mi się zdaje, że nie tylko debilem jesteś, i że czeka cię niewesoły koniec :wisielec:

straatveger

2013-01-26, 09:41
O k***a tyle komentarzy i jeszcze nikt nie wstawił magicznego lekarstwa za 1.30 zł ???