18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O paru debilach z gazem pieprzowym

Co...........aa • 2012-02-09, 22:18
Potrzebne takie króliki doświadczalne :ok:

mcvice

2012-02-09, 22:40
eh, lepiej bylo by z jakiegos glocka pie**olnac, nie meczyl by sie tak gimbusina :<

kulawyyogi

2012-02-09, 22:42
bardzo mądre panowie nie wiem czy autorowie filmiku wiedzą ale niektóre gazy pieprzowe mogą blokować drogi oddechowe

osiek92

2012-02-09, 22:43
zgodził się a później narzeka malkontent zaj***ny :trollencjusz:

Qunda

2012-02-09, 22:45
..........tez tak kiedys zrobilem,a gaz byl chyba z 3 lata po terminie przydatnosci.....

osiek92

2012-02-09, 23:00
@ up, pewnie zmarł

Kapral Poproszek

2012-02-09, 23:01
Czy mi się wydaje, czy koledzy oprócz wody do przepicia zaproponowali mu kompot ??

malpigaj80

2012-02-09, 23:02
to leprze od Cynamon Challenge

KurwaRomantyk

2012-02-09, 23:24
malpigaj80 napisał/a:

to leprze od Cynamon Challenge


Jakie? :shock:

BMWswap

2012-02-09, 23:41
malpigaj80 napisał/a:

to leprze od Cynamon Challenge



mistrz ortografii! zapamiętał że po spółgłoskach b, d, g, ch, j, k, p, t, w - zawsze jest RZ.

prosiłbym moderatorów o dodanie nowej funkcji. chciałbym aby oprócz "PIWO" był też "LIŚĆ W MORDĘ ZA ORTOGRAFIĘ".

kolejna sprawa to odmiana przez przypadki:

1. (M.) mianownik - Kto? Co? - Andrzej Lepper
2. (D.) dopełniacz - Kogo? Czego? (Czyj?) - Andrzeja Leppera
3. (C.) celownik - Komu? Czemu? - Andrzejowi Lepperowi
4. (B.) biernik - Kogo? Co? - Andrzeja Leppera
5. (N.) narzędnik - Kim? Czym? - Andrzejem Lepperem
6. (Ms.) miejscownik - O kim? O czym? - O Andrzeju Leprze
7. (W) wołacz - (O!) - Andrzeju Leprze!

Szczypiorek

2012-02-09, 23:53
Cytat:

eh, lepiej bylo by z jakiegos glocka pie**olnac, nie meczyl by sie tak gimbusina :<


A co pryszczaty gnoju? Z Counter-Strike nazwę broni znasz czy z innego Battlefielda gimbusie? Proponuje żebyś Ty pie**olnął sobie z owego glocka w ten parszywy pysk i nagraj to przy okazji, powiedz żeby ktoś na sadola wrzucił. Wyeliminujesz jednego pojeba z tego portalu a na dodatek będziesz miał posta na głównej. Same zalety!

@topic
Po ch*ja tarł, bez tarcia by mu do 5 minut czasu przeszło.. I tak miał fajnie, że był niebarwiący :]

Maxen

2012-02-10, 00:05
Z własnego doświadczenia powiem że gaz używany przez oddziały policji na polskich stadionach jest kilkurotnie silniejszy od właśnie takich gazów pieprzowych używanych do samoobrony. Wystarczy się sztachnąć a po chwili czuć palenie w drogach oddechowych, utrudnienie w oddychaniu i podrażnienie oczu. Gaz jest w postaci płynnej koloru pomarańczowego.

Kiedyś jadąc na mecz przez całą Polskę byłem świadkiem jak policja zaczęła gazować cały wagon z powodu kilku kibiców którzy im nawrzucali. W odwecie zagazowali cały wagon w którym podróżowali również zwykli podróżni. Jedna pasażerka miała astme i w kontakcie z tym gazem zaczęła się dusić. Pies jej jeszcze dowalił zeby nie tarła oczu bo będzie gorzej. Kobieta całą drogę do kolejnej stacji leżała na podłodze w przedziale zdychając poprostu. Klientke zabrala na nastepnej stacji karetka do szpitala i do tej pory nie wiem coś się dalej z nią stało i czy jakieś kosnekwencje poniosła za to policja ale wiadomo w jakim państwie żyjemy gdzie policja jest poprostu bezkarna...

ScotchMe

2012-02-10, 00:33
Czymś trzeba zaimponować kolegom, jeśli rozumem się nie da...

nurgle

2012-02-10, 05:44
Dobrze może dzięki temu takie barany same się pozabijają.