18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O OBROTACH CIAŁ NIEBIESKICH: MaturaToBzdura.TV odc. #11

~MaturaToBzdura.TV • 2010-12-31, 09:26

http://maturatobzdura.tv/o-obrotach-cial-niebieskich-odcinek-11 11 odcinek programu pt. „O OBROTACH CIAŁ NIEBIESKICH " jest odcinkiem, w którym Kuba zadaje proste pytania z astronomii m.in.
Jaki człowiek jako pierwszy znalazł się w przestrzeni kosmicznej? Jaka planeta układu słonecznego jest największa?

Chcesz zobaczyć więcej odcinków, wejdź na:
http://maturatobzdura.tv/poprzednie-odcinki/

Prometheus_Coprophagus

2011-01-03, 10:46
oozyxak0o napisał/a:

a propo studentów:to wy jestescie chorzy,uczycie sie jak porabani rzeczy ,ktore wogole wam sie w zyciu nie przydadza...



Życzę ci, abyś miał wypadek i obrażeniami, których doznasz, miał zająć się lekarz, który na studiach niczego się nie uczył, bo wychodził z założenia, że mu się to nie przyda. :)

dobo89

2011-01-03, 14:48
AngryCow napisał/a:

@ kabson Pojawiły się już trzy teorie. Ziemia ma kształt koła, elipsoidy oraz ziemia jest geoidą. Ciekawe co tam jeszcze wujek podpowie. Dla niekumatych: google.



Geoidą na 100% i wiem to nie z google a z poczatkowych wykładow z Nawigacji

załamał by mnie na największej planecie zastanawiał bym sie nad Jowiszem a Saturnem bo nie pamiętam tego

I liczba planet za moich czasow uczono ze Pluton to planeta ale dowiedzialem sie ze jednak nia nie jest
no i slyszalem kiedys na Discowery o jakiejs planecie X(nie ma nazwy a bynajmniej wtedy nie miała) za plutonem ale nie wiem co z tym w koncu zrobili ktos wie cos może ?

skizo

2011-01-03, 14:51
jak bedzie cos sadystycznego w tych filmach z cyklu "matura to bzdura" to dam piwo a tak niech sie ... :evil: na joemonster z tym

Nidrax

2011-01-04, 22:06
Boże, jestem licealistą, ale znałem wszystkie odpowiedzi... Skąd oni tych ludzi biorą?

W

2011-02-12, 21:59
@up, właśnie dlatego znałeś. część ludzi z podejściem jak kolega malydupek, który studiuje matmę, ale bardzo nie chce być wszechstronnie wykształcony, nie przykłada żadnej wagi do informacji z LO i tym samym na więcej jak 2 lata ich nie zapamiętuje.