18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

O moim staruszku i badaniu odbytu.

Ra...........it • 2014-11-05, 15:00
Mój ojciec jest bardzo wesołym i zdystansowanym do życia człowiekiem. Niemniej jednak perspektywa badani kolonoskopii (sonda w dupę) lekko go zestresowała. Na badanie umówiony na 16, miał odebrać mamę z pracy o 15. Staruszka z kąpieli (o nietypowej - popołudniowej porze) wyrwał telefon mamy, ze stoi ona pod pracą i czeka. Szybko szybko, zestresowany.. wiecie jak to jest, w amoku zapomniał ubrać majtek.
Godzinę później lekarz zrobił oczy jak 5 zł widząc jak przeciętny ale dobrze ubrany facet, w środku zimy, ściąga markowe jeansy a pod spodem brak bielizny. Od słowa do słowa pożartowali sobie i chyba nawet się polubili bo lekarz powiedział do ojca ze jeśli może to on ma takie życzenie: chętnie przyjedzie do niego jak (mój ojciec) umrze (wypisać akt zgonu). To tato mu na to że on tez ma życzenie.. lekarz oczywista zapytał jakie.

Powtórzyć badanie.

Proszę o szacunek dla taty (nie jest z tęczowej armii, jest po prostu jajcarzem) jak się komuś nie podoba to zapraszam do komentowania - mogę coś odszczekać.

EmbargoZXS

2014-11-05, 15:13
No i co? Lekarz spełnił wolę ojca i wsadził mu tą sondę drugi raz?

~Beny

2014-11-05, 15:15
Jak chcesz szacunku dla taty, to lepiej nie wstawiaj tu takich historii.

Btw u mnie w rodzinie jedna osoba miała robioną kolonoskopię i podobno samo badanie, to pikuś w porównaniu z wcześniejszym przygotowaniem do niego. Pije się jakiś roztwór, żeby jelita dobrze wyczyścić. Ponoć z dupy leci jak z kranu i nie wiadomo kiedy.

Ra...........it

2014-11-05, 15:19
moim zdaniem życiowa sprawa, trudna ale życiowa - więc nie zaszkodzi podejść do nie z dystansem i zażenowanie obrócić w żart.

Embargo - odpowiadam: życzenie było dowcipem,( że niby ojciec pedał podrywacz). A lekarz zrozumiał, w przeciwieństwie do przygłupów. pośmiali się razem i rozstali w komitywie. Powtórnego badania nie było.

bustafan

2014-11-05, 16:07
Powiedz ojcu, żeby założył konto na sadolu :)

ulifont

2014-11-05, 16:55
Najlepiej niech ojciec powtórzy badania i niech uważa na markowe jeansy jak chodzi bez majtek w środku zimy.

ul...........rt

2014-11-05, 18:26
Ten Marek to jego brat, czy kolega?

4x4offroad

2014-11-05, 18:38
To badanie,to wcale nie jest pikuś... ;)

The_Generat

2014-11-05, 20:52
niby pożartowali, rozeszli się a stary dwa razy w tygodniu "dla pewności" na badania biega... szacuneczek :)

zip0

2014-11-05, 23:16
Każdego z nas, facetów, czeka kiedyś ten moment, gdy inny facet zapcha nam w dupala łapsko w gumowej rękawiczce. Drwijcie i szydźcie, ale ten palec zbliża się do Waszych dup, panowie.

Given

2014-11-06, 09:24
@zip0

Obiecałem mojemu ojcu, że moja dupa będzie zawsze ciasna jak po praniu. :mrgreen: